ZAPRASZAMY NA MECZ Z ORŁEM

Nietypowo, bo o godzinie 11:00 w najbliższą sobotę 30 października na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie WARMIA zmierzy się z ORŁEM Kolno. Godzina rozpoczęcia meczu została zmieniona na prośbę klubu z Kolna i po akceptacji Podlaskiego ZPN. ORZEŁ w ubiegłym sezonie, zwłaszcza wiosną, prezentował się bardzo dobrze, ale w tym sezonie raczej rozczarowuje. W dotychczasowych 11 spotkaniach zespół z Kolna przegrał 7 spotkań, 2 zremisował i 2 wygrał. Pierwsze zwycięstwo ORZEŁ zanotował w inauguracyjnej kolejce sezonu wygrywając z HETMANEM Białystok. Druga wygrana sprawiła, że właśnie kolneńska drużyna jest jedyną w lidze, która odebrała punkty prowadzącej w tabeli OLIMPII Zambrów. Jak to się stało? Na boisku ORZEŁ przegrał 1:4, ale w zespole OLIMPII zagrał nieuprawniony zawodnik i tym samym wynik zweryfikowany na korzyść ORŁA. W ostatniej kolejce nasi najbliżsi rywale przegrali w Mońkach 2:4. W ubiegłym sezonie WARMIA jesienią zremisowała w Kolnie 1:1 a wiosną w Grajewie wygrała 2:0.

 

Na dziś wydaje się, że do dyspozycji trenera Zawadzkiego będzie więcej zawodników niż w niedzielę na mecz z RUCHEM Wysokie Mazowieckie. Ale ze względu na ilość urazów i kontuzji w naszym zespole…lepiej nie zapeszać. Nikt nie będzie musiał pauzować za kartki.

 

Od wielu lat mecze z WARMIĄ elektryzują kolneńską społeczność. Tym razem na sobotni mecz wybiera się do Grajewa ponad 50-osobowa grupa sympatyków ORŁA, którzy od lat – delikatnie ujmując – nie darzą się sympatią z naszymi kibicami i w związku z tym zarówno służby mundurowe jak i porządkowe będą w stanie podwyższonej gotowości. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na sobotni mecz. Początek o godzinie 11:00.