ZAPOWIEDŹ I TYPY 8 KOLEJKI KEEZA IV LIGI

 

Rozpoczynamy październikowe granie. W 8 kolejce najciekawiej będzie w niedzielę w Michałowie, ale emocji nie powinno zabraknąć również w pozostałych spotkaniach. W Grajewie WARMIA spróbuje zażegnać kryzys w meczu z CRESOVIĄ. Zapraszam na zapowiedź i #IVigowepewniaczki!

SOBOTNIE MECZE – 02.10.2021

 

MOSP Białystok – TUR Bielsk Podlaski – godz. 14.00

 

TUR po remisie ze SPARTĄ jedzie do Białegostoku po trzy punkty. MOSP po dobrym rozpoczęciu sezonu w dwóch ostatnich meczach został rozbity przez RUCH i ŁKS dwukrotnie tracąc po pięć bramek. Faworytem meczu goście.

 

Mój typ: 2

 

KS Grabówka – CZARNI Czarna Białostocka – godz. 15.30

 

Derby beniaminków. Gospodarze z perspektywy tabeli w zdecydowanie lepszej dyspozycji. Umocnili się w czubie tabeli wygrywając w ostatniej kolejce z WARMIĄ. CZARNI w prawdzie również po zwycięstwie nad HETMANEM, ale trzy punkty powinny zostać w Grabówce.

 

Mój typ – 1

 

PROMIEŃ Mońki – KRYPNIANKA Krypno – godz. 15.30

 

Obie drużyny w wyraźnych kryzysach. Punktują zdecydowanie gorzej niż w ubiegłym sezonie. KRYPNIANKA po przełamaniu z WARMIĄ wydawało się, że wróci do dobrej dyspozycji, ale w ostatniej kolejce sensacyjnie przegrała z CRESOVIĄ. PROMIEŃ u siebie będzie miał przewagę i powinien zwyciężyć.

 

Mój typ – 1

 

WARMIA Grajewo – CRESOVIA Siemiatycze – godz. 15.30

 

WARMIA w dołku, ale mecz z CRESOVIĄ to obowiązkowe zwycięstwo dla gospodarzy. Goście nie przyjadą tylko się bronić i spróbują urwać punkty, a jak pokazuje historia nie jest to dla nich niemożliwe. Czub tabeli ucieka i jeśli WARMIA dziś nie zwycięży może mieć duży problem w walce o czołowe lokaty.

 

Mój typ – 1

 

ORZEŁ Kolno – OLIMPIA Zambrów – godz. 16.00

 

ORZEŁ to cień drużyny z wiosny. Rozpędzona OLIMPIA bez najmniejszych problemów wysoko zwycięży. Oby nie skończyło się dla gospodarzy wynikiem dwucyfrowym…

 

Mój typ – 2

 

NIEDZIELNE MECZE – 03.10.2021

 

HETMAN Białystok – RUCH Wysokie Mazowieckie – godz. 11.00

 

Gospodarze bez najmniejszych szans w starciu z mocnym RUCHEM. Goście wysoko zwyciężą w niedzielnym spotkaniu.

Mój typ – 2

 

KS Michałowo – ŁKS 1926 Łomża – godz. 14.00

 

Najciekawsze starcie w tej serii gier. W niedzielę o 14:00 w Michałowie starcie obecnie drugiej drużyny w tabeli z piątą. Gospodarze do tej pory punkty stracili tylko w meczu z WARMIĄ, natomiast goście przegrali dwukrotnie – z OLIMPIĄ i PROMIENIEM. Bardzo ciekawe spotkanie bez wyraźnego faworyta. Wyczuwam podział punktów.

 

Mój typ – X

 

SPARTA 1951 Szepietowo – KS Wasilków – godz. 15.30

 

Goście po trzech wygranych z rzędu pojadą do Szepietowa w lepszych nastrojach. SPARTA gra mocno w kratkę i przy odrobinie szczęścia może poszukać remisu w tym meczu, ale KS wydaje się bardziej doświadczoną drużyną i powinien zwyciężyć.

Mój typ – 2

 

Za tydzień zapraszam na kolejną zapowiedź 9 kolejki rozgrywek KEEZA IV ligi podlaskiej.