ZAPRASZAMY NA MECZ Z CRESOVIĄ

CRESOVIA Siemiatycze będzie rywalem WARMII w ósmej kolejce spotkań rozgrywek IV ligi podlaskiej. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę 2 października o godzinie 15:30 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie.

 

Po siedmiu kolejkach CRESOVIA zajmuje trzynaste miejsce w tabeli. Zespół z Siemiatycz w tym sezonie stracił rekordową ilość bramek – aż 28, co daje średnio cztery gole na mecz. Pomimo kilku wysokich porażek nasz najbliższy rywal potrafił wygrać u siebie w 4 kolejce spotkań 3:1 z silnym TUREM Bielsk Podlaski. W miniony weekend CRESOVIA pokonała w Krypnie KRYPNIANKĘ 3:1 i już to… daje do myślenia, w świetle ostatniej porażki naszego zespołu na własnym stadionie właśnie z zespołem z Krypna. W poprzednim sezonie WARMIA wygrała jesienią 2:1 w Siemiatyczach a wiosną w Grajewie padł remis 1:1. CRESOVIA skończyła sezon 2020/2021 na jedenastym miejscu w tabeli.

W naszym zespole na pewno zabraknie kontuzjowanych Zaniewskiego i Randzio. Tomasz Dzierzgowski przechodzi rehabilitację, ale jego powrót na boisko to jeszcze kwestia około dwóch tygodni. Niepewny jest też udział Marcina Mikuckiego, który nabawił się urazu na przedmeczowej rozgrzewce w ubiegłą sobotę.

 

Trudno ukrywać po dwóch porażkach z rzędu, że nasz zespół przechodzi kryzys. Swoisty „szpital” w drużynie, kontuzje, które trapią kilku naszych zawodników od początku sezonu nie usprawiedliwiają słabszych występów i dużej ilości błędów w ostatnich dwóch przegranych spotkaniach. Głęboko wierzymy, że kryzys zostanie opanowany i w sobotę zawodnicy zagrają lepiej. Decyzją Zarządu wstęp na mecz z CRESOVIĄ będzie wolny. To gest w stronę sympatyków naszego Klubu, którzy mają prawo być zawiedzeni postawą zespołu. Zachęcamy Kibiców do przyjścia na mecz i wsparcia zespołu, który na pewno da nam jeszcze nie raz wiele pozytywnych emocji i powodów do zadowolenia.

Początek spotkania o 15:30 w sobotę.

Please follow and like us:
error