ZAPOWIEDŹ I TYPY 7 KOLEJKI KEEZA IV LIGI

 

Poza sensacyjną porażką porażką WARMII w meczu u siebie z KRYPNIANKĄ Krypno 6 seria gier nie przyniosła niespodzianek. Po raz kolejny w tym sezonie nie padł żaden remis, a czołówka ligi powoli zaczyna odjeżdżać reszcie stawki. Ciekawie w ten weekend zapowiadają się pojedynki RUCHU z KS Michałowo i OLIMPII z PROMIENIEM. Zapraszam na zapowiedź i #IVigowepewniaczki!

SOBOTNIE MECZE – 25.09.2021

 

ŁKS 1926 Łomża – MOSP Białystok – godz. 14.00

 

ŁKS pewnie rozbijając SPARTĘ zdaje się wrócił na właściwe tory i w sobotnim pojedynku z MOSP nie powinien mieć większych problemów. Goście wysoko przegrali z walczącym o awans RUCHEM i w Łomży mogą mieć podobne problemy jak w ubiegły weekend.

 

Mój typ: 1

 

OLIMPIA Zambrów – PROMIEŃ Mońki – godz. 15.00

 

PROMIEŃ ten sezon zaczął zdecydowanie gorzej niż kończył ubiegły, OLIMPIA za to pewnie wygrywa w kolejnych spotkaniach i pokazuje doświadczenie zdobyte na III ligowych boiskach. W hicie tej kolejki gospodarze mają więcej atutów i 3 punkty zostaną w Zambrowie.

Mój typ – 1

 

KS Grabówka – WARMIA Grajewo – godz. 16.00

 

Rewelacyjny beniaminek kontra doświadczona, ale przetrzebiona kontuzjami WARMIA. Goście mają coś do udowodnienia po porażce z KRYPNIANKĄ i powinni wyjść na boisko w Grabówce w pełni zmobilizowani. Każdy inny wynik niż zwycięstwo WARMII będzie porażką w szatni grajewian. Gospodarzom nie zabraknie mobilizacji aby postawić się i powalczyć o punkty.

Mój typ – X

 

CZARNI Czarna Białostocka – HETMAN Białystok – godz. 16.00

 

Po Grabówce CZARNI to kolejny beniaminek, który pokazuje, że przeskok z ligi okręgowej do IV ligi nie musi być bolesny. Bardzo dobry początek w wykonaniu gospodarzy i w sobotnim meczu z HETMANEM nie powinni mieć problemów aby dopisać sobie kolejne 3 punkty.

Mój typ – 1

 

TUR Bielsk Podlaski – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 16.00

 

TUR bez rozmachu z ubiegłego sezonu, ale to nadal bardzo mocna drużyna. SPARTA w rozbiciu po meczu zgodowym z ŁKS pojedzie szukać punktów w Bielsku o które może być bardzo ciężko. Gospodarze z 3 zwycięstwami u siebie i bilansem bramkowym 9:1 powinni pewnie zwyciężyć.

Mój typ – 1

 

KS Wasilków – ORZEŁ Kolno – godz. 16.00

 

ORZEŁ z taką formą jak do tej pory może mieć duże problemy w walce o utrzymanie. Jeśli nie poszukają formy z wiosny to strata po rundzie jesiennej będzie zbyt duża, żeby nadal liczyć się w IV ligowej stawce. Gospodarze powoli zaczęli punktować i w meczu z ORŁEM zapewnią sobie 3 punkty/

 

Mój typ – 1

 

NIEDZIELNE MECZE – 26.09.2021

 

KRYPNIANKA Krypno – CRESOVIA Siemiatycze – godz. 15.00

 

KRYPNIANKA po bardzo ciężkim początku przełamała się w Grajewie. Jeśli zagrają z taką ambicją jak w meczu tydzień temu to z CRESOVIĄ powinni powalczyć o pełną pulę. Intuicja jednak podpowiada mi, że CRESOVIA tak łatwo nie odda meczu i może zakończyć się tu podziałem punktów.

Mój typ – X

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – KS Michałowo – godz. 16.00

 

NA zakończenie tej serii RUCH podejmie KS Michałowo. Drugie najciekawsze starcie, w którym goście będą chcieli zabrać pierwsze punkty gospodarzom. KS ambitnie podchodząc do tematu może powalczyć o co najmniej remis w tym spotkaniu. Wyczuwam małą niespodziankę i jakaś zdobycz może pojechać do Michałowa..

Mój typ – X

 

Za tydzień zapraszam na kolejną zapowiedź 8 kolejki rozgrywek KEEZA IV ligi podlaskiej.

 

 

Please follow and like us:
error