ZAPOWIEDŹ MECZU Z KS GRABÓWKA

W siódmej kolejce spotkań IV ligi podlaskiej piłkarze WARMII Grajewo zmierzą się na wyjeździe z rewelacją rozgrywek – zespołem KS Grabówka. Mecz odbędzie się w sobotę o 16:00 w podbiałostockiej Grabówce. Beniaminek rozgrywek prezentuje się w tym sezonie znakomicie. W sześciu meczach zdobył już 15 punktów odnosząc 5 zwycięstw. W Grabówce wygrał tylko KS Michałowo. W poprzedniej kolejce KS rozgromił w Białymstoku  HETMANA aż 7:0. Ważną postacią klubu, bez której awans do IV ligi nie byłby możliwy jest Robert Kądzior – ojciec reprezentanta Polski Damiana. Ten szkoleniowiec, znany też z pracy w Grajewie w sezonie 2016/2017 obecnie jest prezesem klubu z Grabówki. Trenerem zespołu jest Marcin Banicki. Poprzedni sezon był popisem KS Grabówka. W lidze okręgowej zespół w całym sezonie przegrał tylko 2 mecze i zdobył aż 107 goli i zakończył rozgrywki na pierwszym miejscu a przewagą aż 13 punktów nad wiceliderem CZARNYMI Czarna Białostocka.

 

Trener Leszek Zawadzki na sobotni mecz powołał następujących zawodników: Jabłoński, Święciński – Arciszewski, Edison, Domurat, Kwieciński, Śleszyński, Tuzinowski – Chmielewski, Hołtyn, Kossyk, Mikucki, Nikolaichuk, Staniszewski – Kondratowicz, Węgrzyn, Wojno, Wójcicki.

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej w sobotę od godziny 16:00 pod adresem https://kswarmiagrajewo.pl/event/ks-grabowka-ks-warmia-grajewo/