ZAPOWIEDŹ MECZU Z KS MICHAŁOWO

W trzeciej kolejce spotkań sezonu 2021/2022 IV ligi podlaskiej piłkarze WARMII Grajewo zmierzą się w Michałowie z tamtejszym KS.

Nasi rywale wygrali dwa pierwsze mecze i mają komplet punktów. W pierwszej kolejce zespół trenera Grzegorza Szymańskiego wygrał 4:2 na własnym boisku ze SPARTĄ 1951 Szepietowo a w drugiej pokonał w Białymstoku MOSP 3:1.

 

W przerwie letniej w zespole z Michałowa zaszły całkiem spore zmiany kadrowe. Przybyli: Przemysław Panek (KS Wasilków), Kacper Szadłowski, Krystian Dawidziuk, Mikalai Kharytonau, Robert Davtyan (wszyscy HETMAN Białystok), Kevin Kiersnowski (TUR Bielsk Podlaski) i Dawid Korotkiewicz (DĄB Dąbrowa Białostocka). Do TURA Bielsk Podlaski odszedł bramkostrzelny Maciej Kondracki a do LUBLINIANKI Lublin Konrad Niegowski. W ubiegłym sezonie w dwumeczu zdecydowanie lepsza była WARMIA, wygrywając jesienią w Grajewie 5:0 a wiosną w Michałowie 3:0. W poprzednich sezonach z Michałowem zazwyczaj grało się nam ciężko, zwłaszcza na wyjeździe. To mocny zespół, który od kilku lat melduje się w czołówce tabeli podlaskiej IV ligi.

 

W kadrze meczowej WARMII na niedzielny mecz znaleźli się: Jabłoński, Święciński – Arciszewski, Edison, Krupa, Kwieciński, Randzio, Śleszyński, Tuzinowski – Chmielewski, Domurat, Hołtyn, Kossyk, Marczykowski, Nikolaichuk – Kondratowicz, Wojno, Wójcicki.

Kontuzje niestety wciąż wykluczają z gry Dzierzgowskiego, Mikuckiego i Zaniewskiego. Pocieszające jest to, że po specjalistycznych badaniach ich urazy nie są aż tak groźne jak z początku się wydawało, ale i tak na dziś nie jest wiadomo, kiedy wrócą na boisko.

 

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z meczu w Michałowie w niedzielę od godziny 16:00 pod adresem https://kswarmiagrajewo.pl/event/ks-michalowo-ks-warmia-grajewo-3/