ZAPOWIEDŹ I TYPY 3 KOLEJKI KEEZA IV LIGI

 

W trzeciej kolejce ciężko o hitowe starcia, ale nie oznacza to, że na podlaskich boiskach nie będzie działo się nic ciekawego. WARMIA po zwycięstwie z Wasilkowem jedzie na trudny teren do Michałowa, ponadto spotkanie RUCHU z PROMIENIEM i dwóch spadkowiczów OLIMPII z KS Wasilków. Zapraszam na zapowiedź i typy 3 kolejki KEEZA IV ligi podlaskiej.

SOBOTNIE MECZE – 28.08.2021

 

HETMAN Białystok 0-4 MOSP Białystok – godz. 11.00

 

Pierwsze spotkanie kolejki zostało już rozegrane i zgodnie z przewidywaniami MOSP w derbach Białegostoku pokonał HETMANA, który w trzech spotkaniach nie zdobył jeszcze chociażby bramki. To będzie bardzo trudny sezon dla gospodarzy…

 

 

KS Wasilków – OLIMPIA Zambrów – godz. 16.00

 

Dwie ekipy, które jeszcze w ubiegłym sezonie spotykały się ligę wyżej. Zdecydowanie lepszy start mają goście z Zambrowa. OLIMPIA gra bardzo ofensywnie i pewnie zwyciężyła w dwóch pierwszych spotkaniach. KS jeszcze bez punktów i dziś będzie im również bardzo ciężko. Twarde lądowanie w IV ligowej rzeczywistości.

 

Mój typ – 2

 

KS Grabówka – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 17.00

 

Beniaminek z Grabówki rewelacyjnie rozpoczął sezon i po dwóch zwycięstwach w dobrych nastrojach przystąpi do meczu ze SPARTĄ. Goście po mocnych przemeblowaniach w kadrze w ostatniej kolejce pokonali HETMANA, ale ciężko z tego meczu wyciągnąć jakieś wnioski. W Grabówce już tak łatwo nie będzie.

 

Mój typ – X

 

CZARNI Czarna Białostocka – ORZEŁ Kolno – godz. 17.00

 

CZARNI lekko weszli w nowe rozgrywki wygrywając z CRESOVIĄ, ale w drugiej kolejce PROMIEŃ już nie pozwolił im cieszyć się z drugiego zwycięstwa. ORZEŁ z kolei po wygranej w Białymstoku przegrał u siebie z innym beniaminkiem z Grabówki. Ciekawe spotkanie drużyn raczej walczących o utrzymanie.

 

Mój typ – 2

 

NIEDZIELNE MECZE – 29.08.2021

 

TUR Bielsk Podlaski – KRYPNIANKA Krypno – godz. 15.00

 

TUR został bardzo boleśnie sprowadzony na ziemię przez OLIMPIĘ Zambrów przegrywając 1:7 i będzie chciał szybko zapomnieć o tej porażce. KRYPNIANKA po dwóch ciężkich meczach z RUCHEM i ŁKS może mieć ciężko o pierwsze punkty w sezonie.

 

Mój typ – 1

 

KS Michałowo – WARMIA Grajewo – godz. 16.00

 

WARMIA w poprzedni weekend ambitnie powalczyła z KS Wasilków i pokazała, że może zwyciężać z każdym. Pomimo nadal licznych kontuzji jedzie do lidera z Michałowa po 3 punkty. W ostatnich meczach pomiędzy tymi drużynami WARMIA była górą. Jeśli nic złego się nie wydarzy to jutro również powinno tak być.

 

Mój typ – 2

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – PROMIEŃ Mońki – godz. 16.00

 

Najciekawsze ze spotkań tej serii. PROMIEŃ musi wrócić do formy z poprzedniego sezonu jeśli chce szukać punktów w Wysokim. RUCH na starcie dostał mniej wymagających przeciwników i nie zawiódł. Teraz pierwszy cięższy sprawdzian, który może pokazać o co będą gospodarze walczyli w tym sezonie.

 

Mój typ – 1

 

ŁKS 1926 Łomża – CRESOVIA Siemiatycze – godz. 18.00

 

Gospodarze po porażce w pierwszej kolejce z OLIMPIĄ, rozbili KRYPNIANKĘ 5:2 i udowodnili, że będą w czołówce. CRESOVIA to drużyna, która do końca walczyła o utrzymanie w poprzednim sezonie i bez wzmocnień w lato widmo spadku zajrzy gościom w tym sezonie jeszcze mocniej w oczy.

 

Mój typ – 1

 

Za tydzień zapraszam na kolejną zapowiedź 4 kolejki rozgrywek KEEZA IV ligi podlaskiej.