ZAPOWIEDŹ I TYPY 2 KOLEJKI KEEZA IV LIGI

 

Druga kolejka ponownie z dwoma bardzo ciekawymi pojedynkami –  WARMII z KS Wasilków i OLIMPII z TUREM. Po pierwszych spotkaniach w sezonie padło kilka zaskakujących wyników, m.in. w Grabówce i niestety Białymstoku. Jak będzie w drugiej rundzie dowiemy się o wszystkim już jutro. Zapraszam na zapowiedź i typy 2 kolejki KEEZA IV ligi podlaskiej.

PIĄTKOWY MECZ – 20.08.2021

 

MOSP Białystok 1-3 KS Michałowo – godz. 17.45

 

MOSP po ciężkim spotkaniu z WARMIĄ i zwycięstwie w końcówce nie postawił się gościom z Michałowa i przegrał 1:3. KS zwycięski w drugim meczu z rzędu notuje bardzo dobre wejście w sezon.

 

SOBOTNIE MECZE – 21.08.2021

 

OLIMPIA Zambrów – TUR Bielsk Podlaski – godz. 15.00

 

Zdecydowany hit kolejki. Na początek w sobotę od razu deser. Starcie dwóch faworytów do wygrania rozgrywek i awansu. OLIMPIA u siebie podejmuje TURA, który w pierwszej kolejce zwyciężył z innym spadkowiczem z III ligi – KS Wasilków 2:0. OLIMPIA pokonując w Łomży 3:1 ŁKS udowodniła, że chce szybko wrócić poziom wyżej.

 

Mój typ – 1

 

KRYPNIANKA Krypno – ŁKS 1926 Łomża – godz. 16.00

 

ŁKS 1926 po porażce w pierwszej kolejce jeśli nie chce na początku sezonu mieć już 6 punktów straty do lidera musi pokonać KRYPNIANKĘ. Gospodarze po meczu w Wysokiem Mazowieckiem będą chcieli się zrehabilitować i nie oddadzą punktów bez walki.

 

Mój typ – 2

 

PROMIEŃ Mońki – CZARNI Czarna Białostocka – godz. 16.00

 

PROMIEŃ sensacyjnie przegrał z beniaminkiem z Grabówki, a w drugiej serii podejmuje kolejnego beniaminka z Czarnej Białostockiej. CZARNI pierwszy mecz po awansie rozegrali z CRESOVIĄ i wyszli zwycięsko z tego pojedynku pokonując gości 2:0. W Mońkach powinno być zdecydowanie trudniej. PROMIEŃ musi wrócić do formy z ubiegłego sezonu.

 

Mój typ – 1

 

WARMIA Grajewo – KS Wasilków – godz. 17.00

 

WARMIA nie rozpoczęła tego sezonu dobrze. Duże nadzieje związane z wzmocnieniami gasły z każdą kolejną kontuzją bliżej sezonu, ale i tak mecz w Białymstoku powinien być wygrany. W drugiej kolejce w teorii powinno być tylko trudniej, jednak jak oceniali postronni obserwatorzy meczu WARMII z MOSP, drużyna Wasilkowa wygląda nie najlepiej i WARMIA nie powinna mieć problemów. Niech to jednak nie zmyli naszych piłkarzy, jest to spadkowicz z III ligi, a jego kadra nie uległa znaczącemu pogorszeniu.

 

Mój typ – X

 

ORZEŁ Kolno – KS Grabówka – godz. 18.00

 

ORZEŁ pewnie zwyciężył 4:0 w Białymstoku z kandydatem do spadku – HETMANEM. Beniaminek z Grabówki sprawił nie lada niespodziankę i ograł PROMIEŃ. Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie, w którym może się wydarzyć wszystko. Jeśli ORZEŁ utrzymał formę z wiosny to może powalczyć o pierwszą dziesiątkę, co będzie niewątpliwym sukcesem w tak obsadzonej lidze. Grabówka jednak to ciekawy zespół i warto się im przyglądać.

 

Mój typ – X

 

NIEDZIELNE MECZE – 22.08.2021

 

CRESOVIA Siemiatycze – RUCH Wysokie Mazowieckie – godz. 16.00

 

CRESOVIA Siemiatycze gości u siebie kolejnego spadkowicza. RUCH po problemach ze skompletowaniem jakościowej kadry na nowy sezon sięgnął po posiłki z Szepietowa. Powracający do RUCHU zawodnicy z wypożyczeń mają stanowić trzon ekipy w tej kampanii. CRESOVIA podobnie jak HETMAN wydaje się być kandydatem do spadku i po nieudanym starcie w pierwszej kolejce ma niezmiernie trudne zadanie aby zdobyć pierwsze punkty.

 

SPARTA 1951 Szepietowo – HETMAN Białystok – godz. 16.00

 

SPARTA przegrała pierwszy mecz 2:4 z KS Michałowo, HETMAN jak już wspomniałem będzie miał w każdym meczu ogromne problemy o punkty, jednak czas może tu zadziałać na ich korzyść. Wynik w niedzielnym spotkaniu będzie tylko jeden – zwycięstwo gospodarzy.

 

Mój typ – 1

 

Za tydzień zapraszam na kolejną zapowiedź 3 kolejki rozgrywek KEEZA IV ligi podlaskiej.

 

 

Please follow and like us:
error