ZAPOWIEDŹ I TYPY 1 KOLEJKI KEEZA IV LIGI

 

Dziś rusza pierwsza kolejka nowego sezonu 2021/2022 podlaskiej KEEZA IV ligi. Sezonu niezwykle ciekawego, z wyjątkowo silnie obsadzoną ligą. Będzie się działo zarówno w czubie, jak i dole tabeli. Zapraszam na wakacyjne #IVligowepewniaczki wraz z zapowiedzią!

SOBOTNIE MECZE – 14.08.2021

 

HETMAN Białystok – ORZEŁ Kolno– godz. 15.00

 

HETMAN cudem przystępuje do rozgrywek. Osłabiony rozebraniem prawie całej kadry spróbuje ambitnie powalczyć o utrzymanie w lidze. ORZEŁ po rewelacyjnej rundzie wiosennej nie miał większych zmian w składzie i jestem bardzo ciekawy jak wystartuje. Sezon wakacyjny może tu mieć znaczenie, ale w pierwszym meczu sezonu powinni doświadczeniem sobie poradzić.

 

Mój typ – 1

 

KS Grabówka – PROMIEŃ Mońki – godz. 15.00

 

PROMIEŃ po świetnym sezonie 2020/2021 oraz beniaminek z Grabówki. Drużyna prowadzona przez Marcina Banickiego (zastąpił znanego w Grajewie Roberta Kądziora, który objął funkcję prezesa klubu) może być ciekawą mieszanką doświadczenia i młodzieńczej fantazji. W pierwszym meczu po awansie może zdarzyć się wszystko, ale liczę na ambitną postawę gospodarzy.

 

Mój typ – 1

 

KS Michałowo – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 16.00

 

Michałowo to ponownie zagadka. Ekipa tajemnicza nawet swoim kibicom. Stracili ważnego napastnika, ale poszukali też wzmocnień. SPARTA wydaje się, że utraciła wiele ważnych ogniw na rzecz RUCHU Wysokie Mazowieckie i może mieć problem w zastąpieniu tych zawodników. Zaciąg z HETMANA ma ciężkie zadanie aby sprostać trudom sezonu.

 

Mój typ – 1

 

NIEDZIELNE MECZE – 15.08.2021

 

CZARNI Czarna Białostocka – CRESOVIA Siemiatycze – godz. 16.00

 

Beniaminek z Czarnej Białostockiej zameldował się w bardzo ciekawym momencie i trafił łagodny start. Mecz z CRESOVIĄ, która w ostatniej chwili utrzymała ligowy byt w ostatnim sezonie to szansa na dobry początek. CZARNI to zagadka, ale wydają się mocniejszym punktem niż drużyny spadające z ligi.

 

Mój typ – 1

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – KRYPNIANKA Krypno – godz. 16.00

 

RUCH po przebudowie praktycznie całego składu po spadku z III ligi podejmuje solidną KRYPNIANKĘ. Ciekawe spotkanie, ale więcej atutów po stronie gospodarzy. Nie powinno skończyć się niespodzianką.

Mój typ – 1

 

TUR Bielsk Podlaski – KS Wasilków – godz. 16.00

 

Walczący do ostatniej kolejki o awans TUR podejmuje spadkowicza i zdecydowanego outsidera III ligi – KS Wasilków. Goście pomimo pewnego spadku dzielnie punktowali wiosną. Teraz pomimo zmian w składzie wydają się być przynajmniej na podobnym poziomie. W niedzielę jednak punkty powinny zostać w Bielsku.

 

Mój typ – 1

 

MOSP Białystok – KS WARMIA Grajewo – godz. 18.00

 

Mecz obu ekip z IV ligi w poprzednim sezonie. Mocno wzmocniona WARMIA z ambicjami na walkę o czołówkę tabeli musi punktować w takich spotkaniach. MOSP z niewielkimi zmianami w składzie nie odda jednak punktów za darmo. Po ciekawym spotkaniu jednak trzy punkty powinny pojechać do Grajewa.

 

Mój typ – 2

 

ŁKS 1926 Łomża – OLIMPIA Zambrów – godz. 18.00

 

Arcyciekawe derby. Do Łomży gości najmocniejszy z III ligowych spadkowiczów – OLIMPIA Zambrów. Na zakończenie kolejki zdecydowany jej hit. Goście z ambicjami na szybki powrót ligę wyżej kontra gospodarze, którzy szybko chcą zmazać poprzedni nieudany sezon. W derbach zazwyczaj nudy nie ma.

 

Mój typ – X

 

Już za tydzień zapowiedź i typy drugiej kolejki najlepszych podlaskich rozgrywek!