INAUGURACJA W BIAŁYMSTOKU

Szybko minął okres przygotowawczy i już w niedzielę 15 sierpnia o godzinie 18:00 WARMIA Grajewo zainauguruje rozgrywki IV ligi podlaskiej w sezonie 2021/2022. Nasz zespół na boisku przy ul. Świętokrzyskiej w Białymstoku zmierzy się z tamtejszym MOSP.

 

O przygotowaniach naszego zespołu można przeczytać tu:

https://kswarmiagrajewo.pl/2021/07/27/raport-z-przygotowan-4/

https://kswarmiagrajewo.pl/2021/08/03/kolejny-raport-z-przygotowan/

https://kswarmiagrajewo.pl/2021/08/11/przygotowania-na-finiszu/

 

MOSP Białystok w minionym sezonie zameldował się na dwunastym miejscu w końcowej tabeli i utrzymał się w IV lidze. W meczach z naszą drużyną MOSP zremisował bezbramkowo w Grajewie w rundzie jesiennej a wiosną w Białymstoku wygrała WARMIA 3:2.

W przerwie letniej w zespole trenera Piotra Szydłowskiego nie zaszły większe zmiany (więcej o roszadach kadrowych w IV lidze przeczytasz tu: https://kswarmiagrajewo.pl/2021/08/14/skarb-kibica-iv-ligi-2021-2022/) Do zespołu dołączył utalentowany Mateusz Prolejko, który grywał w III lidze.

 

Faworytem meczu jest WARMIA, ale nasz zespół pojedzie do Białegostoku mocno osłabiony. Kontuzjowani są Edison, Paweł Zaniewski i Tomasz Dzierzgowski. Z powodu kar z ubiegłego sezonu muszą pauzować Łukasz Wojno i Dawid Jabłoński. Kadra na mecz w Białymstoku wygląda następująco:

Sobolewski, Święciński – Randzio, Tuzinowski, Arciszewski, Koszczuk, Domurat, Kwieciński – Mikucki, Staniszewski, Nikolaichuk, Kossyk, Chmielewski, Śleszyński, Hołtyn, Marczykowski – Wójcicki, Kondratowicz

 

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z meczu w Białymstoku w niedzielę od 18:00 pod adresem: https://kswarmiagrajewo.pl/event/mosp-bialystok-ks-warmia-grajewo-3/