ZAPOWIEDŹ I TYPY 33 KOLEJKI KEEZA IV LIGI

Przedostatnia kolejka KEEZA IV ligi podlaskiej. To w tej kolejce może rozstrzygnąć się sprawa awansu. Jeśli WISSA zwycięży w Siemiatyczach, a TUR w niedzielę nie wygra z Michałowem poznamy zwycięzcę rozgrywek. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki 33 kolejki.

SOBOTNIE MECZE 12.06.2021

 

BKS HETMAN Białystok – DĄB Dąbrowa Białostocka – godz. 16.00

 

Goście żegnają się z czwartą ligą, a chodzą głosy, że i całkowicie z seniorskim zespołem w Dąbrowie. Klub ma skupić się na szkoleniu młodzieży, ale oby tak się nie stało. Na Podlasiu i tak mamy niewiele klubów, więc strata kolejnego nie wchodzi w grę. Gospodarze nie powinni mieć problemu z pokonaniem niżej notowanego rywala.

 

Nasz typ – 1

 

KS WARMIA Grajewo – AKS SPARTA Augustów – godz. 16.00

 

SPARTĘ przed spadkiem uratować jedynie mogą dwa zwycięstwa w ostatnich kolejkach i decyzja o rozszerzeniu rozgrywek przez Podlaski ZPN. Biorąc pod uwagę grę na wiosnę i wyniki niestety nie zapowiada się na to. WARMIA po porażce z TUREM musi się zrehabilitować i pokazać wyższość nad potencjalnym spadkowiczem.

 

Nasz typ – 1

 

KS CRESOVIA Siemiatycze – MLKS WISSA Szczuczyn – godz. 17.00

 

CRESOVIA potrzebuje trzech punktów do utrzymania, a WISSA do pozostania liderem i być może awansu. Bardzo ciekawe spotkanie w Siemiatyczach gdzie gospodarze niedawno zabrali pierwsze miejsce w tabeli ogrywając TURA. WISSA na dalekim wyjeździe nie musi być wcale faworytem.

 

Nasz typ – X

 

KKS ORZEŁ Kolno – LKS PROMIEŃ Mońki – godz. 18.00

 

ORZEŁ po porażce z WISSĄ niespodziewanie w ostatniej kolejce uległ również SOKOŁOWI. PROMIEŃ pauzował w środę i bez grania co 3 dni powinni być w zdecydowanie lepszej dyspozycji w meczu w Kolnie. Goście do niedawna walczyli jeszcze o pierwsze miejsce, ale już można powiedzieć, że zakończą sezon na 3 miejscu w tabeli. ORZEŁ walczy jeszcze o 9 lokatę.

 

Nasz typ – 2

 

NIEDZIELNE MECZE 13.06.2021

 

WIGRY II Suwałki SA – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 15.00

 

WIGRY raczej już pogodzone ze spadkiem. SPARTA w dołku po porażce z KRYPNIANKĄ i remisie z HETMANEM. Nie powinno to jednak wpłynąć na brak zwycięstwa gości. WIGRY z młodym składem nie mają odpowiedniej jakości aby rywalizować na równi ze SPARTĄ.

 

Nasz typ – 2

 

KS Michałowo – BKS TUR Bielsk Podlaski – godz. 17.00

 

Spotkanie, które może rozstrzygnąć sprawę awansu z naszej ligi. TUR po słabym występie w Siemiatyczach pokazał w meczu z WARMIĄ, że to chwilowa niedyspozycja. Wrócili na właściwe tory i w meczu z Michałowem są faworytem, ale KS już niejednokrotnie pokazał, że w meczach z mocnymi zespołami potrafi zabrać punkty.

 

Nasz typ – 2

 

WTORKOWY MECZ 15.06.2021

 

KRYPNIANKA Krypno – ŁKS 1926 Łomża – godz. 18.30

 

ŚRODOWY MECZ 16.06.2021

 

MOSP Białystok – SOKÓŁ 1946 Sokółka – godz. 18.00