ZAPRASZAMY NA MECZ ZE SPARTĄ AUGUSTÓW

Sezon 2020/2021 rozgrywek KEEZA IV ligi podlaskiej jest na finiszu. W sobotę 12 czerwca o 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego piłkarze WARMII Grajewo zmierzą się ze SPARTĄ Augustów i będzie to ostatni mecz naszej drużyny na własnym boisku w tym sezonie.

 

Przeciwnik to zespół, który nieuchronnie zmierza ku degradacji z IV ligi. W minioną środę SPARTA przegrała u siebie arcyważny mecz z CRESOVIĄ Siemiatycze 0:1 i na dwie kolejki przed końcem sezonu zajmuje trzecie miejsce od końca z dorobkiem 24 punktów. W sytuacji, gdy z III ligi do naszej grupy spadają trzy zespoły (OLIMPIA Zambrów, RUCH Wysokie Mazowieckie i KS Wasilków) z IV ligi spadnie w tym sezonie aż pięć zespołów a augustowianie do bezpiecznego miejsca mają 7 punktów straty. Różne „cuda” mogą się jednak zdarzyć. Wróble ćwierkają o rozważanym przez Podlaski ZPN wariancie… powiększenia do 18 zespołów rozgrywek IV ligi w przyszłym sezonie, co spowodowałoby, że zamiast pięciu spadłyby trzy zespoły… Wtedy SPARTA miałaby szansę na utrzymanie.

 

W naszym zespole nikt nie musi w sobotę pauzować za kartki. Do kadry wraca już Marcin Arciszewski, którego brak w meczu z TUREM był bardzo widoczny. Nastroje po meczu w Bielsku Podlaskim są nie najlepsze. Wysoką przegraną warto byłoby naprawić wysokim zwycięstwem. SPARTA jednak nie zwykła przegrywać wysoko. W bramce zespołu z Augustowa w rundzie wiosennej występuje mający za sobą występy w Ekstraklasie doświadczony Andrzej Szyszko. Ten 42-letni bramkarz w zimę dołączył do SPARTY.

 

Serdecznie Państwa zapraszamy na ostatni mecz WARMII w tym sezonie na grajewskim stadionie. Ponownie przypominamy, że zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 maja od 15 maja imprezy sportowe mogą odbywać się z udziałem publiczności w liczbie maksymalnie 25% miejsc dla niej przeznaczonych. Oznacza to, że na nasz stadion będzie mogło wejść 375 osób. Do dyspozycji kibiców będzie co czwarte miejsce na trybunie. Według rozporządzenia trzeba zachować odległość 1,5 metra od innej osoby.

Zasady wstępu na mecze WARMII:

ceny biletów: 8 zł – bilet normalny i 4 zł – bilet ulgowy. Kobiety, dzieci i młodzież do lat 15 – wstęp wolny.