ZAPRASZAMY NA MECZ Z ŁKS 1926 ŁOMŻA

Mecze WARMII z ŁKS 1926 Łomża od lat wzbudzają spore zainteresowanie kibiców obu zespołów. W najbliższą sobotę 5 czerwca o godzinie 17:00 nasz zespół podejmie łomżan na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego.

MIAŁ BYĆ AWANS

Drużyna trenera Tomasza Staniórskiego (w sezonie 2004/2005 grał w WARMII) po zimowych wzmocnieniach wydawała się poważnym kandydatem do trzecioligowego awansu. Runda wiosenna zaczęła się dla ŁKS znakomicie od pięciu kolejnych zwycięstw. Wszystko szło gładko do 18 kwietnia. Wtedy zespól z Łomży przegrał w Bielsku Podlaskim z TUREM 0:1. Ta porażka chyba źle wpłynęła na morale zespołu i w niedługim czasie ŁKS „wyleczył” się z marzeń o awansie w tym sezonie. Wyjazdowe porażki z PROMIENIEM Mońki (1:2) i WISSĄ Szczuczyn (0:2 – gospodarzem meczu rozgrywanego w Łomży była WISSA) i kolejna u siebie 1:2 z ORŁEM Kolno sprawiły, że „biało – czerwoni” oddalili się punktowo od podium tabeli. Po 28 rozegranych meczach ekipa trenera Staniórskiego z dorobkiem 57 punktów zajmuje czwarte miejsce w tabeli i wyprzedza WARMIĘ o trzy punkty. Sobotni mecz to dla naszego zespołu szansa na poprawienie lokaty w tabeli i do… rewanżu. Jesienią w Łomży WARMIA nie miała nic do powiedzenia wysoko przegrywając 0:4. Zwycięstwo ŁKS z CRESOVIĄ Siemiatycze 6:0 w ostatniej kolejce może świadczyć o tym, że kryzys został zażegnany. Jeśli tak, to czeka nas trudna przeprawa. Potencjał łomżyńskiej drużyny jest naprawdę duży. Powrót do zespołu Patryka Szymańskiego, jednego z najlepszych zawodników grupy I III ligi znacznie wzmocnił skład, który oparty jest na wychowankach klubu.

 

W naszym zespole do kadry meczowej po pauzie za żółte kartki wracają Randzio, Edison, Arciszewski i Tuzinowski. Tym razem nikt nie będzie musiał za karę pauzować. Pod znakiem zapytania stoi jednak występ Tomka Dzierzgowskiego, który nabawił się urazu i nie trenował z zespołem w poniedziałek i wtorek.

 

Zapowiada się ciekawy mecz, na który serdecznie Państwa zapraszamy. Przypominamy, że zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 maja od 15 maja imprezy sportowe mogą odbywać się z udziałem publiczności w liczbie maksymalnie 25% miejsc dla niej przeznaczonych. Oznacza to, że na nasz stadion będzie mogło wejść 375 osób. Do dyspozycji kibiców będzie co czwarte miejsce na trybunie. Według rozporządzenia trzeba zachować odległość 1,5 metra od innej osoby.

 

Przypominamy o konieczności przestrzegania zasad wprowadzonych dla bezpieczeństwa kibiców:

– Wejście na stadion to świadoma akceptacja przez kibica ryzyka związanego z zagrożeniami COVID-19.

– Każdy kibic wchodzący na mecz jest zobowiązany do dezynfekcji rąk przy wejściu na teren stadionu.

– Prosimy o stosowanie się do komunikatów spikera.

 

Zasady wstępu na mecze WARMII:

ceny biletów: 8 zł – bilet normalny i 4 zł – bilet ulgowy. Kobiety, dzieci i młodzież do lat 15 – wstęp wolny.