ZAPOWIEDŹ MECZU Z SPARTĄ 1951 SZEPIETOWO

Rozgrywki podlaskiej KEEZA IV ligi piłkarskiej przyspieszyły i już dziś, w środę 26 maja o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie WARMIA zmierzy się ze SPARTĄ 1951 Szepietowo.

TRUDNY RYWAL

Nasi rywale to solidny czwartoligowy zespół, który w ostatniej kolejce wysoko pokonał u siebie CRESOVIĘ Siemiatycze 4:0. Wiosną ekipa z Szepietowa gra dobrze i w dziesięciu rozegranych spotkaniach wygrała 5 razy, zremisowała 2 mecze i przegrała trzykrotnie. SPARTA jest dziesiąta w tabeli. Po meczach ze słabszymi ekipami i dwóch wysokich zwycięstwach WARMIA musi się nastawić na znacznie trudniejszą przeprawę. W składzie zespołu SPARTY jest kilku doświadczonych zawodników z przeszłością gry w trzecioligowym RUCHU Wysokie Mazowieckie (Rakowiecki, Decewicz, Brokowski, Faszczewski). W ostatnim czasie zawsze ciężko grało się nam ze SPARTĄ. Jesienią w Szepietowie wygraliśmy 2:1, choć to rywale objęli w meczu prowadzenie.

 

Do 18-ki meczowej po pauzie za kartki wraca Piotr Chyliński. Tym razem nikt nie musi odbyć kary, więc trener Leszek Zawadzki może wystawić optymalny skład.

 

Zapowiada się ciekawy mecz na który serdecznie Państwa zapraszamy. Przypominamy, że zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 maja od 15 maja imprezy sportowe mogą odbywać się z udziałem publiczności w liczbie maksymalnie 25% miejsc dla niej przeznaczonych. Oznacza to, że na nasz stadion będzie mogło wejść 375 osób. Do dyspozycji kibiców będzie co czwarte miejsce na trybunie. Zgodnie z rozporządzeniem trzeba zachować odległość 1,5 metra od innej osoby.

 

Kibiców na emigracji zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej ze środowego meczu na stronie: https://kswarmiagrajewo.pl/event/ks-warmia-grajewo-sparta-1951-szepietowo/

 

Przypominamy o konieczności przestrzegania zasad wprowadzonych dla bezpieczeństwa kibiców:

– Wejście na stadion to świadoma akceptacja przez kibica ryzyka związanego z zagrożeniami COVID-19.

– Każdy kibic wchodzący na mecz jest zobowiązany do dezynfekcji rąk przy wejściu na teren stadionu.

– Prosimy o stosowanie się do komunikatów spikera.

 

Zasady wstępu na mecze WARMII:

ceny biletów: 8 zł – bilet normalny i 4 zł – bilet ulgowy. Kobiety, dzieci i młodzież do lat 15 – wstęp wolny. Stałych odbiorców kart VIP prosimy o zgłaszanie się w dniu meczu od 15:00 do kasy Klubu.