ZAPOWIEDŹ I TYPY 29 KOLEJKI KEEZA IV LIGI

 PRZYSPIESZAMY

Weekendowa kolejka przyniosła kilka niespodziewanych rezultatów. Porażka ŁKS 1926 u siebie z rewelacyjnym wiosną ORŁEM, czy zwycięstwo 2:0 PROMIENIA na wyjeździe w Bielsku i przełamanie serii 25 spotkań bez porażki TURA. Tym razem kolejka w środku tygodnia, kolejka numer 29 podlaskiej KEEZA IV ligi. Zapraszam.

 

 

 

 

WTORKOWY MECZ – 25.05.2021

KS SOKÓŁ 1946 Sokółka – MLKS WISSA Szczuczyn – godz. 18.15

 

W jedynym wtorkowym spotkaniu, które szczerze mówiąc mi umknęło WISSA pewnie wygrała 3:0 w Sokółce. SOKÓŁ z bardzo solidnej ligowej drużyny stał się na wiosnę bardzo niegroźny. Ciężko to czymś wytłumaczyć, ale widmo spadku realnie zajrzało im do oczu po ostatnich wynikach. WISSA tymczasowo wskoczyła na pozycję lidera.

 

ŚRODOWE MECZE – 26.05.2021

 

KS Michałowo – MKS Mielnik – godz. 17.00

 

Mecz dwóch drużyn, które zawodzą w ostatnim czasie. MKS z kadrowym „szpitalem” i Michałowo grające w kratkę. Jeśli goście chcą się jeszcze łudzić utrzymaniem to muszą wywieźć punkty z Michałowo, o które może być bardzo ciężko. Z formą gospodarzy może w tym meczu jednak paść każdy wynik.

 

Nasz typ – 1

 

KS WARMIA Grajewo – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 18.00

 

SPARTA przyjeżdża do Grajewa po dwóch zwycięstwach w lidze. Drużyna gości nie walcząca już praktycznie o nic natomiast z pewnością nie odpuści. Po niedawnej zadyszcze wydaje się, że wrócili na właściwe tory i powinni postawić ciężkie warunki WARMII. Gospodarze po dwóch wysokich wygranych, w których zdobyli aż 11 bramek będą chcieli pokazać wysoką formę przed swoimi kibicami. Ciekawie zapowiadające się spotkanie.

 

Nasz typ – 1

 

KS CRESOVIA Siemiatycze – DĄB Dąbrowa Białostocka – godz. 18.00

 

Spotkanie z dołu tabeli. Dla CRESOVII z serii tych „ostatniej szansy”. Goście już praktycznie pogodzeni ze spadkiem, ale nie zamierzają składać broni. Gospodarze na „musiku”, bo jeśli nie dziś z DĘBEM, to kiedy?

 

Nasz typ – 1

 

MOSP Białystok – ŁKS 1926 Łomża – godz. 18.00

 

W drużynie z Łomży ewidentnie coś „pękło” po porażce w Bielsku. Drużyna nastawiona na awans po zimowych wzmocnieniach bardzo szybko z tej walki się wypisała. Ostatnia porażka u siebie 1:2 z ORŁEM to nie był wypadek przy pracy, a efekt słabej formy zawodników ŁKS 1926. MOSP u siebie zawsze jest groźny, ale czy to wystarczy? Przeczuwam niezbyt interesujący remis.

 

Nasz typ – X

 

KKS ORZEŁ Kolno – BKS TUR Bielsk Podlaski – godz. 18.00

 

Nic by tego jeszcze niedawno nie zapowiadało, ale po ostatnich wynikach ORŁA wychodzi na to, że to hit tej kolejki. Może być bardzo ciekawie w Kolnie, gdzie na specyficznej sztucznej murawie ORZEŁ ma zawsze atut znajomości tego boiska. TUR po pierwszej porażce w sezonie jedzie do Kolna pokazać, że to był tylko wypadek przy pracy, ale ORZEŁ łatwych warunków im nie postawi.

 

Nasz typ – X

 

KRYPNIANKA Krypno – WIGRY II Suwałki SA

 

Ciekaw jestem formy gospodarzy. Jeśli zagrają jak chociażby w Grajewie to powinni wysoko zwyciężyć, ale KRYPNIANKA na wiosnę gra podobnie jak Michałowo – bardzo w kratkę. Dla gości jedna z ostatnich szans na powrót do walki o utrzymanie. Jeśli nie chcą jesieni zaczynać ligę niżej to muszą wywieźć punkty z Krypna.

 

Nasz typ – 1

 

Już w piątek kolejna zapowiedź kolejki!