ZAPOWIEDŹ MECZU Z HETMANEM BIAŁYSTOK

HETMAN Białystok będzie kolejnym ligowym rywalem piłkarzy WARMII Grajewo. Mecz odbędzie się w sobotę 8 maja o 11:30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią białostockiego stadionu miejskiego.

 

Zespół trenera Mirosława Mojsiuszko radzi sobie w tym sezonie bardzo dobrze i pomimo młodego składu zajmuje 8 miejsce w tabeli po rozegraniu 24 meczów. Białostocki zespół zdobył 33 punkty. W ostatniej kolejce HETMAN zremisował 1:1 w Siemiatyczach z CRESOVIĄ. Jesienią w Grajewie wygrała WARMIA 2:1 po ciężkim meczu. Dwa gole w tym meczu zdobył dla grajewian Dawid Kondratowicz, który we wtorek niestety pożegnał się z naszym Klubem ze względu na wyjazd do pracy w Niemczech. Kiedy i czy w ogóle wróci do gry na ten moment nie wiadomo. To kolejny problem kadrowy w naszym zespole. Na mecz z HETMANEM w kadrze WARMII zabraknie oprócz wspomnianego Kondratowicza także kontuzjowanych Edisona i Śleszyńskiego oraz Sypytkowskiego, który wznowił zajęcia po kontuzji ale nie jest jeszcze gotowy do gry. Nie zagra też z HETMANEM pauzujący za żółte kartki Tomasz Dzierzgowski. Czy tak mocno osłabiona WARMIA da radę ambitnemu zespołowi HETMANA? Będzie ciężko ale zmiennicy na pewno postarają się udowodnić swoją wartość i zasłużyć na grę w kolejnych meczach.

 

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej na stronie https://kswarmiagrajewo.pl/event/hetman-bialystok-ks-warmia-grajewo/ w sobotę od 11:30.