PIŁKARSKI TYDZIEŃ Z AKADEMIĄ – PODSUMOWANIE

NADAL GRAMY

Po powrocie z COVIDowych urlopów wszystkie roczniki pracują na pełnych obrotach i nadrabiają zaległości w swoich ligach i rozgrywkach. Poniżej podsumowanie tego co działo się od ostatniego takiego artykułu. Zapraszamy!

TRAMPKARZ C2 2007

28.04.2021 – Grajewo (Stadion) – godz. 18:00

WARMIA MOSiR Grajewo – WŁÓKNIARZ Białystok 7:0

Bramki: Adrian Borkowski, Damian Krutul x4, Piotr Jankiewicz x2

Zdecydowana przewaga zawodników WARMII MOSiR Grajewo w meczu przeciwko WŁÓKNIARZ Białystok w II lidze Trampkarza C2. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem drużyny z Grajewa 7:0. Trzy punkty zostają w Grajewie. Brawo!

 

MŁODZIK D1 2008

30.04.2021 – Grajewo (Hades) – godz. 18:00

WARMIA MOSiR Grajewo – AKADEMIA TECHNIKI Białystok 0:3

Pierwszy mecz na własnym boisku niestety przegrany. Zawodnicy WARMII MOSiR Grajewo rocznik 2008 rozegrali kolejny mecz w I Lidze Wojewódzkiej. Mecz zakończył się przegraną grajewskiego zespołu z AKADEMIĄ TECHNIKI Białystok 0:3. Było dużo walki i zaangażowania lecz to nie wystarczyło.

Gratulujemy przeciwnikom a my Walczymy dalej!

 

Junior A1 (2002 i młodsi)

01.05.2021 – Białystok – godz. 10:30

HETMAN Białystok – WARMIA MOSiR Grajewo 2:4

Bramki: Kacper Niebrzydowski 5′, Arkadiusz Mazurek 15′, Bartosz Bukowski 73′, Jan Poślednik 92′

 

W sobotę 01.05.2021 r. w Białymstoku odbył się mecz podlaskiej ligi juniorów, który po bardzo dobrej i skutecznej grze zakończył się zwycięstwem naszej drużyny. Rywalizacja obfitowała w wiele składnych akcji i bramek, ale przede wszystkim w wiele emocji, ponieważ w 70 minucie przy stanie 2:2 przeciwnicy nie wykorzystali rzutu karnego. Do końca meczu dążyliśmy jednak do zwycięstwa, które udało się ostatecznie osiągnąć dzięki kolejnym zdobytym dwóm bramkom. Warto podkreślić, iż w pierwszym składzie naszej drużyny zagrało trzech zawodników z młodszej drużyny trampkarzy trenera Jarosława Turowskiego, a kolejnych trzech było zmiennikami wchodzącymi z ławki rezerwowych. Dzięki takiej wewnętrznej współpracy chłopcy zdobywają cenne doświadczenie w rywalizacji ze starszymi przeciwnikami, które na pewno zaprocentuje w ich piłkarskiej przyszłości.
Następne spotkanie juniorzy rozegrają 12.05.2021 r. o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim im. W. Terleckiego, a naszym przeciwnikiem będzie drużyna SKS WIGRY Suwałki.

 

Trampkarz C2 2007

01.05.2021 – Szczuczyn – godz. 17:00

WISSA Szczuczyn – WARMIA MOSiR Grajewo 2:6

Bramki: Damian Krutul x3, Piotr Jankiewicz 2x, Alan Juszkiewicz

W sobotę 01.05.2021 w Szczuczynie odbyły się derby powiatu w kategorii trampkarz II ligi wojewódzkiej. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 6:2. Po pierwszej połowie prowadziliśmy 2:1, a zmiany dokonane w przerwie tylko potwierdziły dominację młodych zawodników Akademii. Następne spotkanie rozegramy w sobotę 08.05.2021 w Grajewie. Podejmiemy TALENT II Białystok.

Trampkarz C1 2006/2007

05.05.2021 – Grajewo (Hades) – godz. 18:00

WARMIA MOSiR Grajewo – PROMIEŃ Mońki 11:0

Bramki: Damian Krutul x4, Kacper Randzio, Bartosz Bukowski x2, Adrian Dobrydnio x2, Krystian Guzowski, Emil Jagielski

Wysokie zwycięstwo na inaugurację rozgrywek ligi Trampkarza woj. podlaskiego. Po dobrym meczu wysoko wygrywamy z drużyną PROMIENIA Mońki 11:0. Trzy punkty zostają w Grajewie. Zwycięstwo mogło być znacznie wyższe lecz zawiodła skuteczność. Cieszy wynik, cieszy pomysłowość w rozegraniu i cieszą trzy punkty. Brawo!

Za tydzień kolejne podsumowanie, tymczasem wspierajcie Akademię w weekend!