ZAPOWIEDŹ MECZU Z KRYPNIANKĄ

KRYPNIANKA Krypno będzie kolejnym rywalem WARMII w rozgrywkach KEEZA IV ligi podlaskiej. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 1 maja o 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie. Mamy głęboką nadzieję, że będzie to ostatni mecz bez Kibiców na naszym stadionie i na kolejne spotkanie 15 maja z rezerwami WIGIER Suwałki (zgodnie z rządową zapowiedzią luzowania obostrzeń) będziemy mogli otworzyć bramy dla sympatyków lokalnego futbolu.

 

Zespół z Krypna rozegrał w tym sezonie 23 spotkania i z dorobkiem 33 punktów zajmuje wysokie siódme miejsce w tabeli. To waleczna i niezwykle ambitna drużyna, z którą nigdy się WARMII łatwo nie grało. Jesienią w Krypnie grajewianie wygrali 2:0 po golach Marcina Mikuckiego i Aleksandra Popławskiego. Wiosną KRYPNIANKA wygrała pierwszy mecz ze SPARTĄ Augustów 3:1 a potem przegrała aż pięć kolejnych spotkań. Passę porażek zakończyło wysokie (5:1) zwycięstwo w miniony weekend na własnym stadionie z mocną tej wiosny CRESOVIĄ Siemiatycze. Wynik robi wrażenie i bardzo pomyli się ten, kto uzna, że WARMIĘ po wygranej 3:0 w Michałowie czeka w sobotę spacerek. Zespół trenera Łukasza Kropiwnickiego nie uznaje w tym sezonie kompromisów – KRYPNIANKA w 23 rozegranych meczach nie zanotowała ani jednego remisu! Najbardziej znanym zawodnikiem zespołu z Krypna jest bramkarz Kamil Dobreńko, który nie tak dawno był w kadrze III-ligowego RUCHU Wysokie Mazowieckie.

 

W naszym zespole – już niestety tradycyjnie – kłopoty kadrowe. Na pewno nie zagrają w sobotę kontuzjowani: Edison, Paweł Sypytkowski i Kacper Śleszyński oraz pauzujący za kartki Mateusz Tuzinowski. Pod znakiem zapytania stoi występ Tomka Dzierzgowskiego, Kamila Randzio, Łukasza Sobolewskiego i Wojtka Koszczuka. Całe szczęście, że kadra zespołu jest szeroka i pomimo braku kilku zawodników trener Zawadzki da radę zestawić meczową 18-tkę.

 

Zapraszamy Państwa do śledzenia naszej relacji tekstowej z sobotniego meczu w sobotę od 16-tej na stronie: https://kswarmiagrajewo.pl/event/ks-warmia-grajewo-krypnianka-krypno

 

Jeśli wszystko dobrze pójdzie przeprowadzimy też transmisję video ze spotkania – link do niej podamy w relacji tekstowej.

Please follow and like us:
error