ZAPOWIEDŹ MECZU Z KS MICHAŁOWO

Rozgrywki KEEZA IV ligi nabrały tempa i już w niedzielę 25 kwietnia WARMIA Grajewo zagra kolejny mecz. Tym razem zmierzymy się w Michałowie z tamtejszym KS. Zespół trenera Grzegorza Szymańskiego wsławił się wiosną awansem do półfinału rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu woj. podlaskiego. Ekipa KS wyeliminowała już w tym roku trzecioligowy RUCH Wysokie Mazowieckie a także ŁKS 1926 Łomża. 5 maja michałowianie zagrają o finał z OLIMPIĄ Zambrów.

 

Tymczasem w lidze wiosną wiedzie się KS-owi nieco gorzej. Na dziś ekipa z okolic znanych z filmu „U Pana Boga za piecem” po 20 rozegranych meczach ma 37 zdobytych punktów i zajmuje szóste miejsce w tabeli. W miniony weekend KS przegrał w Siemiatyczach 2:3, tracąc decydującą bramkę w czwartej, doliczonej minucie meczu. Co ciekawe zespół z Michałowa grał już wtedy w 9-kę, bo usunięci z boiska zostali Kondracki i Roszkowski.

Jesienią w Grajewie wysoko 5:0 wygrała WARMIA, ale mecze grajewian z Michałowem zwykle były zacięte i tak zapewne też będzie w niedzielę. W tym sezonie na boisku KS wygrał tylko ŁKS 1926 Łomża (w meczu ligowym).

 

Niestety w naszym zespole problemów zdrowotnych ciąg dalszy… W kadrze na mecz z Michałowem z powodu kontuzji i urazów zabraknie Kamila Randzio, Kacpra Śleszyńskiego, Edisona, Pawła Sypytkowskiego i Wojciecha Koszczuka. Wraca do 18-ki meczowej Marcin Mikucki.

 

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z meczu w niedzielę od 16:00 pod adresem: https://kswarmiagrajewo.pl/event/ks-michalowo-ks-warmia-grajewo-2/