ZAPOWIEDŹ I TYPY PRZEŁOŻONYCH SPOTKAŃ

ŚRODA – ŚRODA

Normalnym trybem gra się co weekend, WARMIA jednak ostatnio gra niczym Liga Mistrzów. 🙂 W weekend pauza, tydzień temu zaległy mecz z TUREM, teraz zaległy z PROMIENIEM. Spokojnie w weekend powinno wszystko wrócić po staremu i już będziemy grali od weekendu do weekendu. Tym razem w „pucharową środę” dwa zaległe spotkania. Zapraszam do sprawdzenia zapowiedzi i typów!

 

ŚRODOWE MECZE – 14.04.2021

PROMIEŃ Mońki – KS WARMIA Grajewo – godz. 17.00.

Spotkanie dwóch niepokonanych na wiosnę drużyn. Strzelający dużo bramek PROMIEŃ i tracąca bardzo mało WARMIA. Czy to zapowiada nudę na boisku? Niekoniecznie. Ostatni mecz z TUREM pokazał, że WARMIA potrafi zagrać bardzo dobre spotkanie i jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa jeśli chodzi o miejsce w tabeli. PROMIEŃ, który wskoczył na podium kosztem ŁKS 1926 Łomża będzie chciał potwierdzić swoją wysoką formę. Rozum podpowiada remis, serce że to WARMIA po dobrym meczu z Bielskiem, dwóch remisach potwierdzi wzrost formy i zwycięży.

Nasz typ – 2

AKS SPARTA Augustów – BKS HETMAN Białystok – godz. 17.00.

SPARTA złapała jeszcze tlen po zwycięstwach z MKS Mielnik i ostatnim bardzo ważnym meczu z DĘBEM. HETMAN tylko z trzema punktami po jednym zwycięstwie na wiosnę. Mecz w środku tygodnia, co z pewnością przełoży się na braki w kadrach obu zespołów, ale widząc wiosenną formę, konieczność zdobywania punktów i mecz w roli gospodarza, to SPARTA będzie minimalnym faworytem.

Nasz typ – 1

Kolejna zapowiedź kolejki już w czwartek wieczorem. Tymczasem zapraszam do śledzenia relacji LIVE, którą przeprowadzimy ze spotkania z PROMIENIEM. Gdyby gospodarze transmitowali (jak to miało miejsce ostatnio) mecz to podzielimy się linkiem na naszym profilu na Facebooku. Jeśli nie podejmą się relacji to spróbujemy Wam ją zrobić my i również zamieścimy link. Do usłyszenia!