ZAPOWIEDŹ MECZU PROMIEŃ – WARMIA

MNIEJ ZALEGŁOŚCI

PROMIEŃ Mońki będzie kolejnym rywalem WARMII w rozgrywkach KEEZA IV ligi piłki nożnej. Mecz 19 kolejki, który odbędzie się w środę 21 kwietnia o 17:00 w Mońkach miał odbyć się 20 marca, ale został wówczas przełożony ze względu na zły stan boiska.

MOCNY SPRAWDZIAN

Zespół z Moniek jest bodaj największą rewelacją tego sezonu. Drużyna trenera Dariusza Szklarzewskiego po 21 rozegranych meczach zajmuje wysokie trzecie miejsce w tabeli.

 

Źródło: 90minut.pl

 

Od początku sezonu PROMIEŃ przegrał tylko dwa razy z czego na własnym boisku tylko raz – w 3 kolejce z KS Michałowo 3:4. Jesienią ekipa z Moniek ograła w Grajewie WARMIĘ, prowadzoną jeszcze przez Andrzeja Olszewskiego 3:0. Warto byłoby zrewanżować się za tą porażkę, ale będzie to niezwykle trudne, bo PROMIEŃ wiosną gra dobrze i w pięciu rozegranych meczach wygrał aż 4 razy. W miniony weekend drużyna trenera Szklarzewskiego pokonała u siebie rezerwy WIGIER 4:0. Dwa gole w tym meczu strzelił niezwykle bramkostrzelny w tym sezonie Maciej Odyjewski, który wiosną zdobył już 7 bramek!

 

WARMIA w miniony weekend pauzowała. W niedzielę nasz drugi zespół, wzmocniony kilkoma zawodnikami, którzy ostatnio grali nieco mniej pokonał w meczu sparingowym BIEBRZĘ Goniądz 4:0.

 

18.04.2021 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

 WARMIA II Grajewo – BIEBRZA Goniądz 4:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Kacper Koniecko 19, 2:0 Rafał Hołtyn 29’, 3:0 Kacper Niebrzydowski 51’, 4:0 Rafał Hołtyn 72’

 

WARMIA II (skład wyjściowy): Święciński – Szumowski, Mazurek, Koszczuk, Kwieciński – Wójcicki, Koniecko, Chmielewski, Hołtyn – Niebrzydowski, Kondratowicz

 

W drugiej połowie grali także: Gwiazdowski, Bukowski, Zyskowski, Rybsztat, Sienkiewicz, Drozdowski

 

Nikt w naszym zespole nie musi pauzować za kartki. Do kadry meczowej po pauzie właśnie z powodu kartek wraca Dawid Kondratowicz. W Mońkach na pewno zabraknie Sypytkowskiego i Mikuckiego. Pod dużym znakiem zapytania jest też występ w tym meczu odczuwających urazy Tuzinowskiego, Koszczuka i Randzio.

 

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z meczu od godziny 17:00 pod adresem: https://kswarmiagrajewo.pl/event/promien-monki-ks-warmia-grajewo/