ZAPOWIEDŹ MECZU Z CRESOVIĄ.

Kolejne spotkanie ligowe rozegrają w sobotę piłkarze WARMII Grajewo. I znów naszym rywalem będzie zespół broniący się przed spadkiem. CRESOVIA Siemiatycze zajmuje 11 miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów (po 19 rozegranych meczach). Ścisk w dole tabeli jest jednak tak ogromny, że przewaga CRESOVII nad ostatnim, siedemnastym w tabeli DĘBEM to zaledwie 3 punkty! Dlatego każdy punkt dla zespołów walczących o utrzymanie jest niezwykle cenny i trzeba spodziewać się trudnej przeprawy. Zwłaszcza, że zespół z Siemiatycz bardzo wzmocnił się w przerwie zimowej pozyskując Piotra Bondziula, jednego z najlepszych strzelców podlaskiej IV ligi w ostatnich sezonach, który do CRESOVII przeniósł się z PROMIENIA Mońki. Oprócz niego do zespołu dołączył Kamil Tomczyk z ŁKS 1926 Łomża. Wiosną CRESOVIA remisuje zarówno u siebie (z PROMIENIEM 4:4 i z MOSP 2:2) jak i na wyjeździe (z ORŁEM Kolno 0:0). Z sześciu zdobytych goli aż cztery zdobyli nowo pozyskani zawodnicy – trzy Bondziul i jednego Tomczyk. Jesienią w Siemiatyczach wygrała WARMIA 2:1.

 

W naszym zespole nikt nie musi pauzować za kartki. Na pewno w składzie WARMII zabraknie Pawła Sypytkowskiego i Marcina Mikuckiego, którzy są kontuzjowani. Wciąż niepewny jest też udział w kadrze meczowej Wojtka Koszczuka i Mateusza Tuzinowskiego. Pozostali zawodnicy powinni być do dyspozycji trenera Leszka Zawadzkiego.

 

To niestety kolejny mecz, w którym ze względu na rządowe obostrzenia nie będą mogli uczestniczyć kibice. Na trybunach będą jedynie obsługa techniczna meczu, przedstawiciele mediów i zawodnicy kadry pierwszego zespołu. Tradycyjnie zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej pod adresem https://kswarmiagrajewo.pl/event/ks-warmia-grajewo-cresovia-siemiatycze/ w sobotę od 16:00.

Mamy też niespodziankę. Serwis internetowy GIGA LIVE przeprowadzi transmisję z sobotniego meczu na kanale Youtube pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=w4axByV0LIE

 

A już w środę 14 kwietnia o 17:15 w Grajewie WARMIA podejmie lidera tabeli – TURA Bielsk Podlaski. To mecz, który miał odbyć się w rundzie jesiennej, ale został przełożony.