ZAPOWIEDŹ MECZU MOSP – WARMIA

W Wielką Sobotę 3 kwietnia w samo południe w Białymstoku piłkarze WARMII Grajewo zmierzą się z MOSP w kolejnym meczu KEEZA IV ligi podlaskiej. Podopieczni trenera Piotra Szydłowskiego po 18 rozegranych meczach są na 13 miejscu w tabeli, mając 16 punktów i zaciekle bronią się przed spadkiem z ligi. W sytuacji, gdy w dole tabeli jest wielki ścisk każdy punkt dla tego zespołu jest na wagę złota. Wiosną MOSP jeszcze nie przegrał. Młoda ekipa wygrała na inaugurację rundy wiosennej u siebie z ORŁEM Kolno 3:2 i przed tygodniem zremisowała w Siemiatyczach 2:2. Dużą rolę w zespole z Białegostoku odgrywają dwaj doświadczeni zawodnicy: Michał Grygoruk i Michał Osypiuk (notabene obaj z „warmijną” przeszłością. Jesienią w Grajewie padł bezbramkowy remis.

 

W naszym zespole zabraknie kontuzjowanych Marcina Mikuckiego i Pawła Sypytkowskiego. Ostatnio wznowili już zajęcia Mateusz Tuzinowski i Wojciech Koszczuk, ale nie będzie ich w kadrze na mecz. Pozostali zawodnicy powinni być do dyspozycji trenera Zawadzkiego.

 

Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej z sobotniego meczu od godziny 12:00 pod adresem: https://kswarmiagrajewo.pl/event/mosp-bialystok-ks-warmia-grajewo-2/