ZAPOWIEDŹ I TYPY 21 KOLEJKI KEEZA IV LIGI

ŚWIĄTECZNE GRANIE

Wprawdzie jak zaczynamy to pisać kolejka już się rozpoczęła, ale natłok obowiązków zawodowych nie pozwolił usiąść do tego wcześniej, a kolejka nietypowo zaczęła się już w piątek o 17:00. Sześć z ośmiu meczów rozegranych zostanie w Wielką Sobotę, a dwa pozostałe właśnie dziś w Wielki Piątek. Zapraszamy na tradycyjne cotygodniowe zapowiedzi z typami!

PIĄTKOWE MECZE – 02.04.2021

 

WISSA Szczuczyn – WIGRY II Suwałki – godz. 17.00. (boisko ze sztuczną nawierzchnią MOSiR w Ełku)

 

Ten mecz rozpoczął 21 kolejkę. O godzinie 17 na sztucznym boisku w Ełku WISSA podejmowała rezerwy WIGIER i pewnie zwyciężyła 4:1.

 

ŁKS 1926 Łomża – DĄB Dąbrowa Białostocka – godz. 19.26.

 

ŁKS po 3 zwycięstwach z bilansem bramkowym 14-3 podejmuje DĄB, który w jedynym rozegranym na wiosnę spotkaniu przegrał wysoko z SPARTĄ 1951 Szepietowo, z tą SPARTĄ z którą tydzień temu wygrał ŁKS 3:1. Wynik w tym meczu może być tylko jeden i z pewnością będzie to wysokie zwycięstwo gospodarzy.

 

Nasz typ – 1

SOBOTNIE MECZE – 03.04.2021

 

MOSP Białystok – KS WARMIA Grajewo – godz. 12.00. (boisko ze sztuczną nawierzchnią Stadionu Miejskiego w Białymstoku ul. Słoneczna 1)

 

MOSP po zwycięstwie z ORŁEM, pauzie i remisie z CRESOVIĄ nie ma w swoim dorobku tylko porażki. 🙂 Zupełnie poważnie jednak drużyna gospodarzy zajmuje dopiero 13 miejsce w tabeli. WARMIA jest 5 i to nasza drużyna jest zdecydowanym faworytem. Jedziemy po kolejne 3 punkty w rundzie i oby z takim świątecznym prezentem jutro drużyna wróciła do Grajewa.

 

Nasz typ – 2

 

PROMIEŃ Mońki – KRYPNIANKA Krypno – godz. 15.00.

 

KRYPNIANKA po zwycięstwie i dwóch porażkach do Moniek nie jedzie w roli faworyta choć przewagę mogą mieć dzięki rozegraniu wszystkich trzech spotkań w przeciwieństwie do PROMIENIA, który po rozegraniu pierwszego spotkania pauzował teraz dwa tygodnie. Ciekawe spotkanie czwartej z siódmą drużyną.

 

Nasz typ – X

 

AKS SPARTA Augustów – MKS Mielnik – godz. 15.00.

 

MKS po ostatnim niespodziewanym remisie z liderem z Bielska na fali entuzjazmu jedzie do Augustowa w roli faworyta. Punkty obu drużynom w kontekście utrzymania są niezwykle potrzebne, ale patrząc na słaby początek w wykonaniu SPARTY nie wróżymy jutro przełamania w postaci zwycięstwa. Więcej determinacji będzie miała drużyna gości, ale SPARTA postawi trudne warunki na swoim boisku.

 

Nasz typ – X

 

KS SOKÓŁ 1946 Sokółka – BKS HETMAN Białystok – godz. 15.00. (boisko ze sztuczną nawierzchnią Stadionu OSiR w Sokółce)

 

SOKÓŁ po zwycięstwie w ostatniej kolejce w Krypnie zgodnie z naszymi przewidywaniami urywa punkty i umacnia się w środku tabeli. Drużyna Samuela Tomara w Grajewie już pokazała się z dobrej strony i naszym zdaniem HETMAN jutro będzie miał bardzo ciężką przeprawę. Gospodarze faworytem do zwycięstwa.

 

Nasz typ – 1

 

KS ORZEŁ Kolno – KS Michałowo – godz. 16.00 (boisko ze sztuczną nawierzchnią Stadionu KOKiS w Kolnie)

 

KS wygrywając sensacyjnie w okręgowym Pucharze Polski z RUCHEM Wysokie Mazowieckie i remisem z WISSĄ dobrze rozpoczął piłkarską wiosnę, ale później nieoczekiwanie przełożył dwa ostatnie spotkania i ich forma pozostaje zagadką. Do zwycięstwa z walczącym o utrzymanie ORŁEM jednak powinno wystarczyć. Gospodarze powalczą, ale to goście wywiozą trzy punkty.

 

Nasz typ – 2

 

BKS TUR Bielsk Podlaski – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 16.00.

 

Najciekawsze spotkanie w ten świąteczny weekend. Liderujący i niepokonany w całym sezonie TUR podejmie SPARTĘ 1951 Szepietowo. Po ostatniej kolejce i wynikach w niej zdecydowanie najtrudniejsze do wytypowania spotkanie. TUR sensacyjne stracił punkty, a SPARTA nie dała się rozstrzelać mocnemu ŁKS. Bramki tu z pewnością padną, czujemy, że nawet w obie strony.

 

Nasz typ – X