ZAPOWIEDŹ I TYPY 19 KOLEJKI KEEZA IV LIGI

DZIWNA 19 KOLEJKA…

 

Cieszyliśmy się w ubiegłym tygodniu, że wracamy, żeby teraz znowu pauzować. Całe szczęście nie przez kłopoty zdrowotne, a przez zły stan boiska w Mońkach, ale pauza, to pauza. Nie jesteśmy jednak sami i poza nami jeszcze dwa zaplanowane w tej kolejce spotkania zostały odwołane. Dziwna kolejka tylko z pięcioma spotkaniami rozpocznie się dziwnie, bo już dziś, tj. 19.03 w piątek. Oba spotkania będą rozegrane na neutralnych terenach, bez kibiców, bez transmisji…

PIĄTKOWE MECZE – 19.03.2021

 

WISSA Szczuczyn – KRYPNIANKA Krypno – godz. 19.00. (boisko ze sztuczną nawierzchnią w Kolnie)

 

KRYPNIANKA po zwycięstwie 3:1 w pierwszym spotkaniu z ostatnią SPARTĄ Augustów spróbuje powalczyć o punkty w Kolnie w meczu z WISSĄ, która z kolei zremisowała tydzień temu z faworyzowanym KS Michałowo 2:2. Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie.

 

Nasz typ – X

 

DĄB Dąbrowa Białostocka – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 19.00. (boisko ze sztuczną nawierzchnią OSiR w Sokółce)

 

Drugie piątkowe spotkanie, które będzie pierwszym dla obu drużyn w tej rundzie. DĄB swój mecz miał przełożony, a SPARTA pauzowała. Ogromne kłopoty organizacyjne klubu z Dąbrowy nie napawają optymizmem przed rundą wiosenną i DĄB z pewnością będzie musiał się mocno napocić, aby spróbować utrzymać IV w Dąbrowie. SPARTA jako solidna drużyna środka tabeli dodatkowo wzmocniona przed wiosną powinna dziś dać sobie radę.

 

Nasz typ – 2

 

SOBOTNIE MECZE – 20.03.2021

 

KS ORZEŁ Kolno – KS CRESOVIA Siemiatycze – godz. 15.00.

 

Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie z dołu tabeli. ORZEŁ w poprzedni weekend dzielnie walczył w MOSPie przegrywając ostatecznie 2:3, natomiast CRESOVIA sprawiła niespodziankę i po “hokejowym” wyniku 4:4 urwała punkty PROMIENIOWI. Jutro nie spodziewamy się już tak ofensywnych podbojów obu drużyn, ale na boisku walki nie zabraknie.

 

Nasz typ – 2

 

ŁKS 1926 Łomża – MKS Mielnik – godz. 19.26.

 

Mecz, który zapewne będzie transmitowany przez kanał ŁKS, rozgrywany w sobotę o 19:26, coś pięknego, czego życzymy każdemu klubowi. ŁKS ostatnio rozjechał rezerwy WIGIER 5:0, a MKS swój mecz miał przełożony. Zagadkowa forma piłkarzy z Mielnika nie powinna jednak stanowić problemu dla wzmocnionej ekipy z Łomży.

 

Nasz typ – 1

 

NIEDZIELNE MECZE – 21.03.2021

 

 

BKS TUR Bielsk Podlaski – Wigry II Suwałki SA – godz. 12.00.

 

WIGRY po porażce w Łomży tydzień temu 0:5 nie powinny poprawić swojego bilansu bramkowego. TUR w pierwszym wiosennym meczu pokazał, że nie odpuszcza walki o awans i rozbił 3:0 HETMANA. Z pewnością wpływ  na ten wynik miała czerwona kartka zawodnika HETMANA już na początku spotkania, ale mimo wszystko mecz sam się nie wygrał. TUR również w niedziele powinien spokojnie wygrać.

 

Nasz typ – 1

 

PRZEŁOŻONE MECZE

 

KS SOKÓŁ 1946 Sokółka – KS Michałowo

AKS SPARTA Augustów – BKS HETMAN Białystok

Promień Mońki – KS WARMIA Grajewo – 21.04. – godz. 17.00. 

Please follow and like us:
error