WARMIA – WISSA

W Dniu Święta Niepodległości o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim im Witolda Terleckiego w Grajewie WARMIA podejmie WISSĘ Szczuczyn. Mecz, który zazwyczaj cieszył się sporym zainteresowaniem kibiców, tym razem odbędzie się przy pustej trybunie. To jak wiadomo efekt decyzji Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, który z dniem 17 października wprowadził obostrzenia, mające zapobiec rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2, obejmujące między innymi zakaz udziału kibiców w imprezach sportowych.

Kibicom pozostanie śledzenie naszej tradycyjnej relacji tekstowej (na stronie https://kswarmiagrajewo.pl w zakładce Relacja LIVE!). Podejmiemy też próbę transmisji video meczu na naszym kanale Youtube (www.youtube.com/kswarmiagrajewo). Będzie to transmisja testowa, więc z góry przepraszamy za problemy techniczne, ale wierzymy, że się uda.

Zespół WISSY Szczuczyn po 14 rozegranych meczach jest wiceliderem tabeli i zgromadził 32 punkty (o trzy więcej niż WARMIA). To stawia ekipę trenującego zawodników WISSY Marcina Gałązki w roli faworytów środowego meczu. Szczuczynianie w tym sezonie aspirują do awansu do III ligi, ale zdarzają się im też wpadki jak choćby niedawny remis z ORŁEM Kolno. W minioną sobotę WISSA na boisku w Łomży, na którym rozgrywa mecze w roli gospodarza wygrała z CRESOVIĄ Siemiatycze 5:3. W poprzednim sezonie w jedynym rozegranym meczu wygrała WISSA 3:2.

Nasz zespół po zwycięstwie w Augustowie bardzo chce zakończyć rundę jesienną z dobrym wynikiem, ale silny zespół WISSY nie będzie łatwym przeciwnikiem. Ze składu na środowy mecz wypadł niestety kontuzjowany w meczu ze SPARTĄ Arkadiusz Bogdaniuk.

Please follow and like us:
error