ZAPOWIEDŹ MECZU ZE SPARTĄ AUGUSTÓW

Postępująca epidemia koronawirusa sprawia, że czwartoligowym klubom na Podlasiu coraz trudniej skończyć rundę jesienną. Przed tygodniem nie odbyły się aż cztery spośród ośmiu zaplanowanych meczów KEEZA IV ligi podlaskiej w tym mecz WARMIA – TUR Bielsk Podlaski (więcej informacji tutaj: https://kswarmiagrajewo.pl/2020/10/30/mecz-z-turem-odwolany/). W niektórych przypadkach nasuwają się jednak poważne wątpliwości, czy przypadkiem niektóre kluby nie wykorzystują epidemii do przekładania meczów i „kombinowania” z kalendarzem spotkań…W sobotę 7 listopada o 13:00 w Augustowie nasz zespół zmierzy się z miejscową SPARTĄ, która po 14 rozegranych meczach jest 14 w tabeli z dorobkiem 11 punktów. Na szczęście według stanu na piątkowy wieczór rozegranie meczu nie wydaje się być zagrożone. Ekipa trenera Rafała Harasima po słabym starcie trochę poprawiła swój stan punktowy i nawet potrafiła sprawić dużą niespodziankę pokonując u siebie niedawnych pogromców WARMII – zespół ŁKS 1926 Łomża – 2:1. W poprzedniej kolejce SPARTA zremisowała w Siemiatyczach z CRESOVIĄ 1:1. W ubiegłorocznym meczu obu zespołów rozegranym w Augustowie padł remis 2:2.

Trener Leszek Zawadzki do 18-ki meczowej powołał następujących zawodników: Sobolewski, Święciński – Randzio, Edison, Kwieciński, Stankiewicz, Tuzinowski, Krupa – Bińczak, Mikucki, Śleszyński, Chmielewski, Popławski, Hołtyn, Nowik, Arciszewski, Bogdaniuk, Kondratowicz.

Zapraszamy Państwa do śledzenia naszej relacji tekstowej z meczu w Augustowie na stronie https://kswarmiagrajewo.pl w zakładce Relacja LIVE. Początek w sobotę o 13:00.

Please follow and like us:
error