ZAPOWIEDŹ MECZU Z MOSP.

W sobotę 2 listopada o godzinie 13:00 w Białymstoku przy ul. Świętokrzyskiej piłkarze WARMII Grajewo zmierzą się z MOSP Białystok w meczu 13 kolejki rozgrywek IV ligi podlaskiej.

Zespół Miejskiego Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego w tym sezonie spisuje się zdecydowanie słabiej niż w poprzednim i po dwunastu kolejkach zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Jedyne zwycięstwo MOSP odniósł z CRESOVIĄ Siemiatycze i to… walkowerem (na boisku padł remis 1:1). Dorobek zaledwie pięciu punktów na pewno nie zadowala białostoczan, którzy występują w IV lidze drugi sezon. Warto przypomnieć, że w dotychczasowych dwóch spotkaniach WARMIA nie pokonała MOSP ani razu – dwukrotnie padł remis 1:1. W ostatniej kolejce MOSP przegrał w Szepietowie ze SPARTĄ 1951 1:3. W składzie zespołu z Białegostoku grają głównie młodzi zawodnicy, wychowankowie MOSP. W ostatnim spotkaniu wystąpiło też dwóch doświadczonych zawodników: bramkarz Maciej Kudrycki (występy w Ekstraklasie w barwach JAGIELLONII) i pomocnik Michał Grygoruk (w sezonie 2007/2008 krótko był zawodnikiem WARMII). W kadrze jest również wychowanek WARMII Szymon Kuczyński, który występował w zespole juniorów trenera Daniela Tuzinowskiego.

WARMIA do Białegostoku pojedzie w następującym składzie: Sobolewski, Bieńkowski – Randzio, Arciszewski, Stankiewicz, Krupa, Górski, Mikucki, Śleszyński, Chmielewski, Janik, Cybulski, Kondratowicz, Niebrzydowski, Mściwujewski, Marczykowski, Wójcicki. Zabraknie Edisona, który musi pauzować po czwartej żółtej kartce. Nie będzie też Dzierzgowskiego, który ma mecz w Ekstraklasie futsalu oraz kontuzjowanego Koszczuka.

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z sobotniego meczu. Początek o 13:00 pod adresem: https://kswarmiagrajewo.pl/event/mosp-bialystok-ks-warmia-grajewo