ZAPOWIEDŹ MECZU Z KS MICHAŁOWO

W niedzielę 15 września o godzinie 16:00 WARMIA Grajewo zmierzy się w Michałowie z tamtejszym KS. Zespół naszych rywali w pięciu rozegranych meczach tego sezonu zdobył 9 punktów i zajmuje siódme miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce KS przegrał w Szepietowie ze SPARTĄ 1951 2:3, ale tydzień wcześniej u siebie rozgromił SPARTĘ Augustów 6:1. W trzech meczach rozegranych w tym sezonie na własnym boisku michałowianie zdobyli komplet punktów. W ubiegłym sezonie KS zakończył rozgrywki na wysokim piątym miejscu a w meczach z WARMIĄ jesienią przegrał u siebie 1:2 a wiosną wygrał w Grajewie 1:0.

O zdobycz punktową w Michałowie będzie niezwykle trudno. Zwłaszcza, że w naszym zespole są problemy kadrowe. W kadrze na niedzielny mecz oprócz kontuzjowanego od dłuższego czasu Pawła Sypytkowskiego zabraknie Marcina Mikuckiego i Mateusza Tuzinowskiego, którzy zmagają się z urazami. 18-tka na mecz w Michałowie wygląda następująco: Bieńkowski, Święciński – Randzio, Edison, Arciszewski, Stankiewicz, Zarzecki, Śleszyński, Chmielewski, Janik, Cybulski, Niebrzydowski, Gadomski, Dzierzgowski, Kondratowicz, Drażba, Marczykowski, Wójcicki. Jest w niej aż dziesięciu młodzieżowców!

Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej z meczu w niedzielę od godziny 16:00 pod adresem: https://kswarmiagrajewo.pl/event/ks-michalowo-ks-warmia-grajewo/