ZAPRASZAMY NA MECZ Z HETMANEM!

Po sromotnym laniu, jakim w minioną niedzielę uraczyli nasz zespół piłkarze z Ekstraklasy i nie tylko, wracamy do IV-ligowej rzeczywistości. W sobotę 24 sierpnia o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie WARMIA podejmie HETMANA Białystok.

Zespół z Białegostoku po dwóch kolejkach zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Jest to jednak bardzo mylące – w pierwszej kolejce HETMAN wygrał w Augustowie ze SPARTĄ 1:0 a w drugiej przegrał minimalnie w Szepietowie 2:3 prowadząc do 88 minuty 2:1! Mecz w Augustowie został zweryfikowany na korzyść SPARTY i w ten sposób HETMAN po dwóch kolejkach ma 0 punktów.

W minionym sezonie HETMAN zajął 13 miejsce w końcowej tabeli a w meczach z WARMIĄ przegrał w Białymstoku 1:3 i 0:5 w Grajewie.

W naszym zespole trenują już kontuzjowani ostatnio Mateusz Cybulski i Paweł Sypytkowski. Niewykluczone, że trener Olszewski zdecyduje się włączyć ich do kadry meczowej. Może się w niej też znaleźć wracający do WARMII po pięcioletniej przerwie Mateusz Tuzinowski. Ten zawodnik po studiach w Trójmieście wrócił w rodzinne strony. Mateusz dopiero niedawno rozpoczął zajęcia z naszym zespołem, ponieważ cierpiał na uraz odniesiony jeszcze w rundzie wiosennej w barwach WDY Lipusz.

Serdecznie zapraszamy państwa na sobotni mecz. Początek o godzinie 16:00. Tak jak na inauguracji z TUREM tak i teraz planujemy atrakcje w postaci znakomitej kiełbasy z grilla oraz napojów dla dzieci i dorosłych. Wszystko kompletnie za darmo!