ZAPOWIEDŹ MECZU Z JAGIELLONIĄ II.

W niedzielę 18 sierpnia o godzinie 12:00 na boisku przy ul. Elewatorskiej w Białymstoku WARMIA Grajewo zmierzy się z rezerwami białostockiej JAGIELLONII. Wszystko wskazuje na to, że nasz zespół czeka arcytrudny mecz, którego pora została wyznaczona nieprzypadkowo – w sobotni wieczór pierwszy zespół „Jagi” zagra w Białymstoku z GÓRNIKIEM Zabrze. Można się spodziewać, że rezerwy otrzymają posiłki z pierwszego zespołu. Na dodatek Kamil Randzio, Mateusz Cybulski, Paweł Sypytkowski, Wojciech Koszczuk i Krystian Wójcicki z różnych powodów (uroczystości rodzinne, kontuzje) nie mogą zagrać w Białymstoku. Brak co najmniej trzech zawodników z podstawowej „jedenastki” w starciu z silnym zespołem JAGIELLONII nie stawia grajewian w roli faworytów tego spotkania. Jednak jak będzie – okaże się na boisku. Pod nieobecność wymienionej piątki po raz pierwszy w ligowej kadrze meczowej znaleźli się tacy piłkarze jak Marcel Formejster, Robert Gadomski i 16-letni Filip Chmielewski. To kolejni młodzi wychowankowie, którzy mają szansę zadebiutować w zespole seniorów.

Podopieczni Wojciecha Kobeszko w pierwszej kolejce pokonali w Szepietowie SPARTĘ 1951 1:0 po golu zdobytym przez Patryka Czerecha dopiero w 96 minucie gry.  Rezerwy JAGIELLONII w tym sezonie wystartowały w IV lidze po dwóch sezonach wracając do gry – po spadku z III ligi w sezonie 16/17 białostocki klub rozwiązał drugi zespół. Zgodnie z przepisami PZPN rezerwy zespołów z Ekstraklasy mają prawo przystąpić do rozgrywek IV ligi i z tego prawa skorzystała JAGIELLONIA.

Zapraszamy Was do śledzenia relacji tekstowej z meczu w Białymstoku na stronie https://kswarmiagrajewo.pl Początek w niedzielę o 12:00.