ZAPOWIEDŹ MECZU Z HETMANEM

To będzie przedostatni akord czwartoligowego sezonu 2018/2019. W niedzielę o godzinie 11:00 na sztucznej trawie boiska przy ul. Słonecznej w Białymstoku WARMIA zmierzy się z zajmującym trzynastą pozycję w tabeli HETMANEM. Zespół z Białegostoku w ostatniej kolejce zdobył trzy punkty bez gry (walkower w meczu z KS Śniadowo). HETMAN wiosną spisuje się całkiem nieźle – w ostatnich dwóch tygodniach białostoczanie przegrali u siebie nieznacznie z WISSĄ Szczuczyn 1:2 oraz niespodziewanie zremisowali 1:1 w wyjazdowym meczu z rewelacją rundy wiosennej BIEBRZĄ Goniądz. To nie będzie żaden spacerek dla grajewian. Zwłaszcza, że gra na sztucznej trawie ma swoją specyfikę i na pewno lepiej się czują w tych warunkach regularnie grający na niej piłkarze HETMANA. Jesienią w Grajewie wysoko wygrała WARMIA 5:0.

W naszym zespole po niespodziewanej porażce z KS Michałowo i spadku z pozycji lidera nastroje nie są najlepsze. Mieliśmy wszystko w swoich rękach i niestety, straciliśmy ten komfort. Teraz musimy liczyć na potknięcie prowadzącego Wasilkowa, który dwóch ostatnich kolejkach zagra u siebie ze SPARTĄ 1951 Szepietowo i na wyjeździe w Mońkach z PROMIENIEM. Na podsumowanie sezonu przyjdzie czas, ale już teraz jest oczywiste, że zbyt dużo punktów straciliśmy z outsiderami rozgrywek. Szanujący się zespół, który dwukrotnie, bezdyskusyjnie pokonał KS Wasilków nie może pozwalać sobie na serię remisów, czy choćby ostatnią porażkę z Michałowem.

„Dopóki piłka w grze – wszystko jest możliwe” – jak mawiał słynny trener Kazimierz Górski. Trzeba wierzyć do końca, że jesteśmy w stanie wygrać rozgrywki! W niedzielę trener Leszek Zawadzki powinien mieć do dyspozycji wszystkich zawodników oprócz Pawła Drażby, który musi pauzować po czwartej żółtej kartce w tym sezonie. Ciekawostka – dwie z nich otrzymał jesienią, gdy występował w barwach… HETMANA Białystok.

Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej z niedzielnego spotkania na stronie https://kswarmiagrajewo.pl od godziny 11:00.