RELACJA LIVE Z MECZU MAGNAT JUCHNOWIEC KOŚCIELNY – WARMIA

Witamy z Juchnowca. Dolnego. Gramy tu z Juchnowcem Kościelnym. To oczywiste.

W naszym składzie zabraknie dziś Mikuckiego, Chylińskiego i Domurata. Wraca do jedenastki wyjściowej Kamil Randzio. Zostańcie z nami, za chwilę zaczynamy relację.

1′ Zaczyna WARMIA

1′ Ciekawostka – kapitan gospodarzy Jarosław Bielski urodził się 5 stycznia 1964 roku.

2′ Szansa WARMII – Kozikowski strzelił w boczną siatkę

5′ Pierwszy rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu strzał głową Arciszewskiego tuż obok słupka

6′ Drażba z prawej strony do Kondratowicza, ale uprzedził go bramkarz MAGNATA

8′ GOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Paweł Sypytkowski! Świetne dośrodkowanie Stankiewicza z lewej strony, próbował strzelać Drażba, ale odbita piłka trafiła do Sypytkowskiego, który kapitalnym uderzeniem… prawą nogą (tak, tak, to nie pomyłka!) zdobył pięknego gola!

18′ GOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Tomasz Dzierzgowski! Drażba zagrał do Dzierzgowskiego a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdobył drugiego gola

20′ Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy, po dośrodkowaniu Edison wybija piłkę głową a Szczawiński strzela bardzo niecelnie

21′ Akcja Drażby, ale ratuje swój zespół Worobiej

23′ Ładna akcja grajewian – piękne podanie Drażby do Sypytkowskiego, ten oddał Drażbie, podanie do Cybulskiego i strzał, który broni Worobiej

24′ Znów w roli głównej bramkarz MAGNATA, który broni strzał Kondratowicza

27′ Kapitalna okazja Kondratowicza, ale niecelny strzał!

29′ Rzut rożny dla WARMII i po dośrodkowaniu minimalnie niecelny strzał Kondratowicza

30′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:3 Dawid Kondratowicz. Piękne, prostopadłe podanie Cybulskiego i Kondratowicz wreszcie trafia do siatki!

34′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu strzał Arciszewskiego ale nie ma problemu z jego obroną Worobiej

41′ Kondratowicz marnuje sytuację sam na sam z bramkarzem

42′ Rzut rożny dla WARMII i bardzo nieudane dośrodkowanie Cybulskiego

45′ Jedna z nielicznych akcji gospodarzy i niecelny strzał Chrościckiego

45′ Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 3:0, powinniśmy wyżej.

46′ Drugą połowę zacznie MAGNAT. W naszym zespole po przerwie nie ma zmiany

48′ Żółta kartka dla grającego trenera Jacka Markiewicza

48′ Zagranie ręką w polu karnym zawodnika MAGNATA i mamy rzut karny dla WARMII

49′ Strzał Cybulskiego zbyt słaby i sygnalizowany broni Worobiej

51′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu piłka szybko opuszcza pole karne gospodarzy

53′ Okazja Kondratowicza, ale strzał niecelny

54′ I po chwili znów Kondratowicz przegrywa z bramkarzem sytuację sam na sam

54′ Worobiej świetnie broni strzał Kozikowskiego

55′ Zmiany Bogusz za Dzitowskiego i Krupa za Edisona

56′ Rzut rożny dla WARMII i po dośrodkowaniu bliski zdobycia gola był Kozikowski

57′ Zarzecki zmienił Cybulskiego

58′ Okazja WARMII! Dzierzgowski strzela w bramkarza!

58′ Żółta kartka dla Macieja Krupy

60′ GOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:4 Tomasz Dzierzgowski. Błąd Markiewicza, po którym Dzierzgowski w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdobywa czwartego gola!

65′ Wójcicki zmienia Sypytkowskiego

66′  Żółta kartka dla Kozikowskiego

67′ Druga żółta kartka dla Kozikowskiego i gramy w dziesiątkę… kompletnie idiotyczne zachowanie naszego zawodnika – w okolicy środkowej linii zaatakował Andrzejewskiego choć nie miał szans dojść do piłki. I takie kretyńskie zachowanie skutkuje tym, że pogramy przez ponad 20 minut w osłabionym składzie przed środowym finałem…

70′ Żółta kartka dla Andrzejewskiego

71′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:5 Marcin Arciszewski! Z rzutu wolnego kapitalnie posłał piłkę do bramki nasz kapitan!

72′ Mściwujewski zastąpił Drażbę

80′ Marczykowski zmienia Dzierzgowskiego

82′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:6 Kamil Randzio! Akcja Randzio z Kondratowiczem, który odegrał piłkę i Kamil strzałem w róg zdobywa szóstego gola!

85′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu piłka szybko opuszcza pole karne MAGNATA

90′ Koniec meczu. Wygrywamy wysoko, pewnie i bezdyskusyjnie.

26.05.2019 Juchnowiec Dolny, Stadion Gminny

MAGNAT Juchnowiec Kościelny – WARMIA Grajewo 0:6 (0:3)

Bramki: 0:1 Paweł Sypytkowski 8′, 0:2 Tomasz Dzierzgowski 18′, 0:3 Dawid Kondratowicz 30′, 0:4 Tomasz Dzierzgowski 60′, 0:5 Marcin Arciszewski 71′, 0:6 Kamil Randzio 82′

MAGNAT: 12.Worobiej -13.Karpowicz, 3.Andrzejewski, 4.Kosicki, 5.Markiewicz, 7.Hruświcki, 9.Szczawiński, 10.Dzitowski (55′ 17.Bogusz), 11.Chrościcki, 16.Wojtkielewicz, 19.Bielski (Kpt)

REZERWA: 17.Bogusz

WARMIA : 1.Święciński – 5.Randzio, 18.Edison (55′ 2.Krupa), 17.Arciszewski (kpt), 6.Stankiewicz – 20.Drażba (72′ 8.Mściwujewski), 10.Kozikowski,19.Cybulski (57′ 15.Zarzecki), 16.Sypytkowski (65′ 13.Wójcicki) – 11.Kondratowicz, 7.Dzierzgowski

REZERWA: 1.Bieńkowski – 14.Marczykowski, 8.Mściwujewski, 2.Krupa, 13.Wójcicki, 15.Zarzecki

Sędzia: Karol Sokół (Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Markiewicz, Andrzejewski (MAGNAT), Krupa, Kozikowski (dwie) (WARMIA)

Czerwona kartka: 67′ Rafał Kozikowski (WARMIA) – w konsekwencji drugiej żółtej kartki