ZAPOWIEDŹ MECZU Z MAGNATEM.

W niedzielę 26 maja o godzinie 17:00 w podbiałostockim Juchnowcu Dolnym WARMIA Grajewo zmierzy się z MAGNATEM Juchnowiec Kościelny. Zespół grającego trenera Jacka Markiewicza w ostatniej kolejce został rozgromiony przez KS Śniadowo z którym przegrał 3:9! Po tym spotkaniu MAGNAT zmienił Śniadowo na ostatnim miejscu w tabeli. W 26 meczach zespół z Juchnowca zgromadził zaledwie 12 punktów. W kadrze MAGNATA oprócz Markiewicza są jeszcze tak znani zawodnicy jak Kamil Wojtkielewicz i Łukasz Tumicz. Mimo ostatniego wyniku i miejsca w tabeli trudno lekceważyć rywala, bo przekonaliśmy się przed tygodniem w meczu z MKS Mielnik, że „samo się nie wygra”. Jesienią w Grajewie pokonaliśmy MAGNATA 4:2.

W naszym zespole w Juchnowcu na pewno zabraknie Marcina Mikuckiego, który musi pauzować za żółte kartki. Pozostali zawodnicy powinni być do dyspozycji trenera w tym powracający po urazie Kamil Randzio.

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z meczu MAGNAT – WARMIA w niedzielę od 17:00 na stronie https://kswarmiagrajewo.pl