RELACJA LIVE Z MECZU MOSP BIAŁYSTOK – WARMIA GRAJEWO

Witamy z Białegostoku, gdzie już za kwadrans WARMIA rozpocznie kolejny ligowy mecz – naszym rywalem jest dziś tutejszy MOSP. W składzie naszego zespołu zabraknie kontuzjowanych Pawła Sypytkowskiego, Wojciecha Koszczuka i Kamila Randzio oraz Łukasza Domurata, który nie dostał zwolnienia z pracy.

1′ Rozpoczynają gospodarze

10′ Pierwsze minuty zupełnie bezbarwne

11′ Rzut rożny dla WARMII, ale bez korzyści bez dośrodkowaniu

17′ Mocny strzał Edisona ponad poprzeczką

19′ Znów Edison, tym razem z rzutu wolnego ale piłka trafia w zawodników MOSP

26′ Kompletnie nic ciekawego się nie dzieje w tym meczu

29′ Wreszcie jakaś akcja – Drażba do Dzierzgowskiego i tylko rzut rożny dla WARMII

30′ Po rozegraniu mamy trzeci korner – dośrodkowanie i przejmują piłkę obrońcy MOSP

35′ 4-ty rzut rożny dla WARMII, po chwilę piąty a po kolejnym dośrodkowaniu piłka opuszcza boisko

41′ Szósty rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu bliski pokonania bramkarza był Arciszewski, ale piłka po jego strzale głową minęła słupek

45′ Koniec pierwszej połowy. 0:0 w Białymstoku.

46′ Rozpoczyna WARMIA

47′ Świetna okazja grajewian – Chyliński dograł do Drażby, ale ten z bliska nie potrafił pokonać Piećki!

51′ Z rzutu wolnego strzelał Mikucki ale obok bramki

54′ Po dośrodkowaniu Drażby niecelnie strzela Chyliński

55′ Zmiana w WARMII – za Chylińskiego wchodzi Kozikowski

62′ Strzał Drażby obok słupka

64′ Ładna akcja WARMII – Drażba do Kozikowskiego, mocny strzał zza pola karnego obok bramki

67′ Dzierzgowski nie wykorzystuje doskonałej sytuacji!

67′ GOL dla MOSP. 1:0 Damian Płotczyk. Kontratak gospodarzy i Płotczyk strzela gola…

70′ Rzut wolny dla WARMII – dośrodkował Cybulski i wybijają piłkę obrońcy

74′ Znowu akcja pod bramką MOSP – stracił piłkę Dzierzgowski i po kontrataku Oracz był bliski pokonania Sobolewskiego, który świetnie wybił strzał

74′ Zmiana bramkarza w naszym zespole – Sobolewski doznał kontuzji i w bramce staje debiutant 16-letni Dariusz Bieńkowski

74′ Po rzucie rożnym gospodarzy przejmujemy piłkę

75′ Najprawdopodobniej nasz bramkarz ma złamany palec ręki 🙁

79′ Wójcicki zmienia Drażbę

82′ GOOOL dla WARMII! 1:1 Rafał Kozikowski! Kozikowski z rzutu wolnego trafia do siatki!

83′ Mściwujewski zmienia Cybulskiego

84′ Kolejny rzut wolny dla WARMII ale tym razem Kozikowski strzela ponad bramką

87′ Hoilik ukarany żółtą kartką

87′ Hoilika zmienia Kalinowski

90′ Sędzia doliczył pięć minut do regulaminowego czasu gry

90′ + 5′ Koniec meczu – tylko remisujemy w Białymstoku po słabej grze i jesteśmy daleko od awansu do III ligi