RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – ŁKS 1926 ŁOMŻA

Zapraszamy na relację tekstową z meczu WARMIA – ŁKS 1926 Łomża. Początek od 17:00.

1′ Rozpoczęli grajewianie

2′ Poszkodowany w starciu z rywalem Mikucki i rzut wolny dla WARMII z prawej strony boiska – dośrodkowanie i piłkę łapie Lipiec

3′ Pierwszy rzut rożny dla WARMII i po dośrodkowaniu zamieszanie pod bramką ŁKS, ale akcja kończy się faulem i wznowią grę goście

10′ Strzał Brzozowskiego broni Sobolewski

13′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu wybija piłkę Sobolewski

15′ Kwadrans gry za nami – póki co ostrożna gra z obu stron i niewiele ciekawego

16′ Żółta kartka dla Modzelewskiego z ŁKS

20′ Groźnie zapowiadającą się akcję gości przerywa Kamil Randzio

21′ Wreszcie okazja – Cybulski z rzutu wolnego wrzucił piłkę w pole karne, główkował Edison ale Lipiec obronił!

22′ Fatalnie wybił piłkę Sobolewski, ale Edison kapitalnym wślizgiem powstrzymał napastnika gości!

23′ Drugi rzut rożny dla ŁKS – szybko odzyskaliśmy piłkę po jego rozegraniu

26′ Dynamiczna akcja Cybulskiego, ale jego strzał zablokowali obrońcy

27′ Bardzo groźnie pod naszą bramką – dośrodkowanie z lewej strony i Brzozowski głową posłał piłkę tuż obok słupka!

29′ Trzeci korner dla ŁKS – trochę zamieszania po dośrodkowaniu i za chwilę kolejny czwarty rzut rożny, wybijamy piłkę po rozegraniu

31′ Brzozowski ukarany żółtą kartką

32′ Piękne rozegranie Drażby z Dzierzgowskim i dośrodkowanie ale Kozikowskiego ubiegł obrońca gości!

34′ Świetna kontra WARMII, Dzierzgowski podał do Mikuckiego a ten w doskonałej sytuacji zbyt daleko wypuszcza piłkę

35′ Żółta kartka dla Kamila Randzio

37′ Kolejna kartka tym razem dla Cendrowskiego

43′ Niecelny strzał Ziemaka

45′ Trzy minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

45′ + 1′ Piąty rzut rożny dla ŁKS

45′ + 3′ Koniec pierwszej, bezbramkowej połowy

46′ Drugą połowę rozpocznie ŁKS – nie ma zmian w składach

47′ Piękny strzał Kamila Randzio obok bramki Lipca!

55′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu ogromne zamieszanie pod bramką Lipca i piłka w końcu opuszcza boisko

60′ Lipiec łapie piłkę po dośrodkowaniu Cybulskiego z rzutu wolnego

61′ Modzelewskiego zmienia Świderski

62′ Domurat ukarany żółtą kartką

65′ Edison strzelał głową obok bramki

67′ Powinno być 1:0! Dzierzgowski był sam na sam z Lipcem, ograł go i strzelił zbyt lekko a Cendrowski ofiarną interwencją wybił piłkę z bramki na róg! Zawodnik ŁKS uderzył w słupek podczas wybijania piłki i mamy przerwę w grze

70′ Zmiana w ŁKS – Pastorczyk zmienił Cendrowskiego

70′ Po dośrodkowaniu strzelał Edison, ale ponad bramką!

72′ Znowu kapitalna okazja WARMII! Strzelał Mikucki, odbił piłkę Lipiec a Dzierzgowski z bliska strzelił obok bramki!

74′ I kolejna okazja! Mikucki z prawej strony posłał piłkę wzdłuż bramki, ale spóźnił się do niej Kozikowski

75′ Strzał Kozikowskiego broni Lipiec

76′ Sadowskiego zastąpił Łazarczyk

78′ Kondratowicz zmienia Kozikowskiego

82′ Rzut rożny dla WARMII – po rozegraniu niecelny strzał Dzierzgowskiego

84′ Fatalne pudło Drażby w doskonałej okazji!

86′ Znowu miał szansę Drażba – przyjął piłkę w polu karnym i strzelił niecelnie!

88′ Żółta kartka dla Pastorczyka i rzut wolny dla WARMII z okolic narożnika boiska

89′ Po dośrodkowaniu rzut rożny dla grajewian – po rozegraniu Zarzecki strzela głową nad bramką

90′ Sędzia doliczył aż 4 minuty do regulaminowego czasu gry

90′ + 4′ Świetna akcja Kondratowicza ale żaden z naszych piłkarzy nie zdążył do dośrodkowanej piłki!

90′ + 4′ Konic regulaminowego czasu gry i mamy dogrywkę w Grajewie

91′ Rozpoczyna ŁKS

91′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Dawid Kondratowicz! Akcja WARMII i Kondratowicz wymanewrował obronę łomżan i trafił do siatki!

93′ Domurat strzela wysoko nad poprzeczką

97′ GOL dla ŁKS. 1:1 Bartłomiej Ziemak. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska niepilnowany Ziemak pokonał Sobolewskiego

102′ Chyliński zmienia Drażbę

103′ Groźnie pod naszą bramką ale strzał Tarnowskiego broni Sobolewski

105′ Koniec pierwszej części dogrywki. Mamy remis 1:1

106′ Rozpoczęła WARMIA

108′ Okazja WARMII – dograł piłkę Edison a Zarzecki próbował strzelać, ale został zablokowany przez obrońcę

109′ Kolejna szansa – Mikucki strzela ponad poprzeczką

116′ Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego nie trafił w piłkę Kondratowicz!

117′ Dośrodkowanie w nasze pole karne i faul na Sobolewskim kończy akcję gości

118′ Wprowadzony w dogrywce Melao ukarany żółtą kartką

120′ Sobolewskiego zmienia Święciński

120′ + 1′ Koniec dogrywki. Czeka nas dawno nie widziana w Grajewie seria rzutów karnych. Jeśli się nie mylę to pierwsza od pamiętnego meczu z ŁKS Łódź w 2002 roku…