RELACJA Z MECZU WARMIA GRAJEWO – KS ŚNIADOWO

Witamy z Grajewa. Za kwadrans rozpocznie się mecz pierwszej z ostatnią ekipą w tabeli IV ligi podlaskiej. W składzie WARMII jest już kapitan zespołu Marcin Arciszewski, który wraca po kontuzji. Niestety, brakuje dziś pauzujących za żółte kartki Mateusza Cybulskiego i Pawła Sypytkowskiego oraz chorego Przemysława Zarzeckiego.

1′ Rozpoczęli goście

1′ Mikucki odebrał piłkę obrońcy, lecz zamiast strzelać podawał Drażbie i tylko rzut rożny a po nim szybko tracimy piłkę

7′ Bardzo niecelny strzał Domurata

8′ Okazja WARMII – było zamieszanie pod bramką gości a po chwili jeszcze próbował strzału (dośrodkowania?) Randzio

10′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Tomasz Dzierzgowski. Akcja WARMII, Mikucki zagrał w polu karnym do Dzierzgowskiego a ten na raty pokonał Lichomskiego

12′ Mikucki dośrodkowuje i Dzierzgowski strzela głową, ale piłka omija bramkę

13′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMIA! Tomasz Dzierzgowski! Piękna akcja naszego zespołu – Drażba z lewej strony idealnie dośrodkował do Dzierzgowskiego, który z bliska strzela drugiego gola

13′ Mikucki marnuje doskonałą okazję strzelając prosto w bramkarza!

15′ Rzut rożny dla WARMII – bez korzyści po dośrodkowaniu

22′ Kolejny korner dla grajewian – znów bez korzyści

23′ Dośrodkowanie Kondratowicza i obrońca KS wybija piłkę poza boisko – róg dla WARMII

24′ Znów nic nie mamy z rzutu rożnego

26′ Po dośrodkowaniu Dzierzgowskiego z rzutu wolnego obrońca gości był bliski zaskoczenia własnego bramkarza

27′ Po rzucie rożnym wybijają piłkę obrońcy

28′ Rzut wolny dla WARMII z lewej strony boiska z narożnika pola karnego

28′ Piękny strzał Kozikowskiego wybija bramkarz!

31′ Po dośrodkowaniu niepewna interwencja Lichomskiego i po chwili dwie kolejne!

32′ Domurat minimalnie obok bramki! Rzut rożny

32′ Po dośrodkowaniu popchnięty Edison w polu karnym, ale sędzia nie odgwizdał karnego

34′ Znów rzut rożny i po chwili wybijają piłkę obrońcy

35′ Okazja gości – błąd Sobolewskiego, który po chwili naprawił nasz bramkarz

37′ Mikucki marnuje swoją trzecia stuprocentową okazję dla WARMII! Strzał ponad bramką..

41′ Rzut rożny dla WARMII i wybijają piłkę goście po dośrodkowaniu

45′ Kolejny korner – 9-ty dla WARMII i znów nic z niego nie wyszło

45′ Koniec koncertu nieskuteczności – do przerwy prowadzimy 2:0

46′ Drugą połowę zacznie WARMIA

52′ Nic się ciekawego nie dzieje od początku drugiej połowy

55′ 10-ty rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu kolejny róg i po chwili wybijają piłkę goście

57′ Zmiana u gości – za Boronia wszedł Soloviov

58′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Dawid Kondratowicz. Dośrodkowanie Mikuckiego z prawej strony boiska i Kondratowicz głową zdobywa gola!

59′ Znowu sytuację marnuje Mikucki – 12-ty rzut rożny i znowu nic z niego nie mamy

61′ Okazja Kondratowicza, ale jego zagranie do Dzierzgowskiego przeciął obrońca

62′ Żółta kartka dla Domurata

63′ 13-ty rzut rożny dla WARMII

63′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMIA! 4:0 Paweł Drażba. Po dośrodkowaniu Drażba trafia do siatki.

65′ Potężny strzał Żebrowskiego ponad bramką

65′ Piotr Chyliński zmienia Kamila Randzio

66′ Dośrodkowanie Mikuckiego i bramkarz broni strzał Chylińskiego

68′ Strzał Kondratowicza i 14-ty róg… – zamieszanie pod bramką, ale w końcu wybił piłkę obrońca

72′ Marcina Arciszewskiego zmienia Krystian Wójcicki

74′ Strzał Wójcickiego i Dzierzgowski trafia do siatki ale był na spalonym

75′ Okazja gości ale broni Sobolewski

76′ Pierwszy rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu piłkę łapie Sobolewski

78′ Kolejna okazja ale pogubił się Dzierzgowski w polu karnym

80′ Mściwujewski i Koszczuk zmieniają Kozikowskiego i Edisona

81′ Drugi rzut rożny dla KS Śniadowo – po dośrodkowaniu bardzo niecelny strzał

83′ 15-ty rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu wybicie piłki, po chwili akcja Kondratowicza ale zabrakło precyzji w podaniu

87′ 16-ty rzut rożny dla grajewian – nic nie zyskujemy po jego rozegraniu

88′ 17-ty korner…

89′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 5:0 Tomasz Dzierzgowski. Po rozegraniu i podaniu od Domurata Dzierzgowski z bliska strzela piątego gola!

90′ + 1′ Koniec meczu. Wygraliśmy 5:0 i był to najniższy wymiar kary dla gości.

06.04.2019 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – KS Śniadowo 5:0 (2:0)

Bramki: 1;0 Tomasz Dzierzgowski 10′, 2:0 Tomasz Dzierzgowski 13′, 3:0 Dawid Kondratowicz 58′, 4:0 Paweł Drażba 63′, 5:0 Tomasz Dzierzgowski 90′

WARMIA: 12.Sobolewski –  5.Randzio (65′ 9.Chyliński), 17.Arciszewski  (Kpt) (72′ 13.Wójcicki), 18.Edison (80′ 14.Koszczuk), 6.Stankiewicz – 4.Mikucki, 10.Kozikowski (80′ 8.Mściwujewski), 3.Domurat, 10.Drażba, 11.Kondratowicz  – 7.Dzierzgowski

REZERWA: 1.Święciński – 14.Koszczuk, 13.Wójcicki, 9.Chyliński, 8.Mściwujewski, 20.Marczykowski, 2.Krupa

KS: 1.Lichomski – 5.Bruliński (Kpt), 6.Milewski, 3.Zalewski, 16.Radgowski, 19.Kijek, 11.Boroń (57′ 14.Soloviov), 18.A.Zalewski, 7.Żebrowski, 10.Choiński, 9.Smętek
REZERWA: 14.Soloviov, 4.Piechowski

Sędzia: Michał Renkiewicz (Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Domurat (WARMIA)