RELACJA LIVE Z MECZU WISSA – WARMIA

Witamy ze Szczuczyna! Mamy dziś piękną słoneczną pogodę i zapowiadają się duże emocje. WISSA w pełnym składzie a w WARMII brakuje kapitana Marcina Arciszewskiego. Zaczynamy za troszkę ponad kwadrans. Zostańcie z nami!

1′ Rozpoczyna WARMIA

5′ Pierwsze minuty to bardzo ostrożna gra z obu stron

10′ Będzie bardzo groźnie – rzut wolny dla WISSY z narożnika naszego pola karnego – Toczydłowski strzela wysoko ponad poprzeczką

14′ GOL dla WISSY! 1:0 Łukasz Tercjak. Straciliśmy piłkę w środku pola, szybka kontra gospodarzy i Tercjak strzałem w róg zdobywa prowadzenie dla WISSY.

17′ Znowu zamieszanie pod naszą bramką i pierwszy rzut rożny dla WISSY. Po dośrodkowaniu faul na naszym zawodniku

19′ Nie odnajdujemy się póki co  w tym meczu. Nasze akcje są szarpane, niedokładne

20′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu zamieszanie pod bramką WISSY kończy się faulem na zawodniku gospodarzy

25′ Świetna akcja WARMII – dośrodkowanie Mikuckiego zamyka Sypytkowski, który w doskonałej sytuacji posyła piłkę  wysoko ponad poprzeczką

31′ Drugi rzut rożny dla WISSY – po dośrodkowaniu kolejny a po chwili faul na naszym bramkarzu

35′ Strzał Drażby – bardzo niecelny

36′ Akcja Dzierzgowskiego, ale podanie do Drażby przeciął obrońca WISSY

37′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu sędzia dopatrzył się faulu na zawodniku WISSY

39′ Żółta kartka dla Sypytkowskiego

42′ Rzut wolny dla WARMII z 20 metrów od bramki WISSY – mocny strzał Mikuckiego niestety ponad bramką

45′ O 1 minutę sędzia wydłuża czas gry w pierwszej połowie

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy. Jest źle. Przegrywamy i nie gramy dobrze. Po przerwie na boisku w miejsce Krupy i Sypytkowskiego pojawią się Kondratowicz i Stankiewicz

46′ Drugą połowę rozpoczyna WISSA

50′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Marcin Mikucki! Świetnie zachował się Kondratowicz, po jego akcji Stankiewicz wrzucał piłkę w pole karne i Mikucki z bliska trafił do siatki!

51′ Groźnie pod naszą bramką ale strzał zawodnika WISSY był niecelny

53′ Będzie niebezpiecznie – rzut wolny blisko naszego pola karnego – po dośrodkowaniu wybija piłkę Edison

55′ Rzut rożny dla WISSY, po chwili kolejny

56′ „Rogal” Toczydłowskiego i Edison wybija piłkę na kolejny róg – po nim wybijamy piłkę

58′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:2 Dawid Kondratowicz! Kapitalnie przejął piłkę Dawid, ograł Guzowskiego i strzelił nie do obrony! Prowadzimy 2:1 w Szczuczynie!

62′ Znowu był w roli głównej Kondratowicz, ograł bramkarza ale zbyt daleko od bramki i po chwili mamy tylko rzut wolny

65′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:3 Marcin Mikucki! Mikucki dostał piłkę z prawej strony pola karnego i strzałem w długi róg pokonał Modzelewskiego

67′ Żółta kartka dla Cybulskiego

68′ Zmierczak i Cychol opuszczają boisko – zastąpili ich Ciereszko i Tomar

69′ Edison po dośrodkowaniu z rzutu wolnego był bliski zdobycia gola, ale jego strzał głową ominął bramkę

72′ Po akcji i dośrodkowaniu Dzierzgowskiego było znowu groźnie pod bramką WISSY, ale obrońcy w końcu wybili piłkę

74′ Teraz mieliśmy zamieszanie pod naszą bramką, piłkarze WISSY reklamowali zagranie ręką Edisona, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia

75′ Toczydłowskiego zmienił Marcinkiewicz

76′ Ładna akcja WARMII, ale piłka mija bramkę po dośrodkowaniu Stankiewicza

77′ Bajor ukarany żółtą kartką

79′ Rzut rożny dla WISSY – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

81′ Waszkiewicz zmienia Łapińskiego

84′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu WISSA wybija piłkę

85′ Żółta kartka dla Ciereszki

86′ Zmiany – Chyliński za Mikuckiego i Kurzątkowski za Tercjaka

87′ Edison strzela z rzutu wolnego minimalnie obok bramki

89′ Rzut  rożny dla WARMII – bez korzyści po dośrodkowaniu

89′ Wójcicki i Mściwujewski zmieniają Cybulskiego i Drażbę

90′ + 1′ Rzut rożny dla WARMII

90′ + 2′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:4 Dawid Kondratowicz. Po dośrodkowaniu i zamieszaniu w polu karnym – bohater meczu Dawid Kondratowicz strzela czwartego gola dla WARMII!

90′ + 4′ Koniec meczu. Po słabej pierwszej połowie w drugiej zdecydowanie wygrywamy w Szczuczynie!

30.03.2019 Szczuczyn, Stadion Miejski

WISSA Szczuczyn – WARMIA Grajewo 1:4 (1:0)

Bramki:  1:0 Łukasz Tercjak 14′, 1:1 Marcin Mikucki 50′, 1:2 Dawid Kondratowicz 58′, 1:3 Marcin Mikucki 65′, 1:4 Dawid Kondratowicz 90′ + 2′

WISSA : 24.Modzelewski – 14.Bajor, 16.Szaraniec, 11.Guzowski (Kpt), 3.Cychol (68′ 18.Ciereszko) – 5.Zmierczak (68′ 8.Tomar), 4.Korytkowski, 6.Tercjak (86′ 2.Kurzątkowski), 7.Toczydłowski (75′ 19.Marcinkiewicz), 17.Mleczek, 10. Łapiński (81′ 9.Waszkiewicz)

REZERWA: 1.Wysocki – 19.Marcinkiewicz, 8.Tomar, 9.Waszkiewicz, 18.Polakowski, 2.Kurzątkowski

WARMIA: 12.Sobolewski – 5.Randzio (Kpt) 18.Edison, 3.Domurat, 2.Krupa (46′ Stankiewicz)  – 4.Mikucki (86′ 9.Chyliński), 19.Cybulski (89′ 8.Mściwujewski), 15.Zarzecki, 10.Drażba (89′ 13.Wójcicki), 16.Sypytkowski  (46′ 11.Kondratowicz) – 7.Dzierzgowski

REZERWA: 1.Święciński – 13.Wójcicki, 8.Mściwujewski, 20.Marczykowski, 6.Stankiewicz, 9.Chyliński, 11.Kondratowicz

Sędzia: Grzegorz Kawałko (Podlaski ZPN)