ZAPRASZAMY NA MECZ Z BIEBRZĄ!

Po niespodziewanej porażce w Siemiatyczach piłkarze WARMII Grajewo w sobotę 23 marca o godzinie 15:00 rozegrają mecz przed własną publicznością. Na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego grajewianie podejmą BIEBRZĘ Goniądz. Zespół z Goniądza w pierwszym meczu rundy wiosennej pokonał u siebie KS Śniadowo 2:0 po bramkach Bartosza Bogdana i Aleksandra Popławskiego. Trenerem naszych sobotnich rywali jest doskonale znany w Grajewie były zawodnik m.in. WARMII Bartłomiej Koniecko. W składzie BIEBRZY znajdujemy kilku znanych na Podlasiu zawodników z bramkarzem Kamilem Ulmanem, pomocnikiem Radosławem Żero i wspomnianym Popławskim na czele. Po zwycięstwie nad Śniadowem BIEBRZA ma 13 zdobytych punktów i zajmuje odległe 15 miejsce w tabeli. Wydawałoby się, że w tej sytuacji WARMIA jest zdecydowanym faworytem. I tak jest – tyle, że przed meczem z CRESOVIĄ też byliśmy faworytem i znamienne jest, że w tym sezonie sporo punktów tracimy w meczach z dołem tabeli, gdy wygrywamy ze wszystkimi którzy są w jej górze… Tym razem nasi piłkarze muszą się w pełni skoncentrować, bo tych punktów straciliśmy już zbyt wiele. Jesienią WARMIA wygrała w Goniądzu aż 6:1.

Od poniedziałku wrócił do zajęć Marcin Arciszewski, lecz jest mało prawdopodobne, by na sobotę był już zdolny do gry. Wraca do treningów też Łukasz Domurat. Na szczęście żadna z aż czterech otrzymanych przez naszych piłkarzy kartek w meczu z CRESOVIĄ nie eliminuje z gry w sobotę żadnego z nich.

Serdecznie zapraszamy Państwa na mecz. Przypominamy ceny biletów:

– bilet normalny 8 zł

– bilet ulgowy 4 zł

Kobiety i młodzież do lat 15 wstęp wolny.

Stałym odbiorcom kart VIP przypominamy o możliwości odbioru karty przed meczem w punkcie kasowym.

Od pierwszego meczu rundy wiosennej pragniemy uatrakcyjnić spotkania dla naszych Kibiców. W przerwie meczu planujemy organizację konkursu rzutów karnych w którym dla zwycięzców będą atrakcyjne nagrody – ufundowane przez Sponsora konkursu P.H.U. „SASS” Pana Karola Sobolewskiego (sklep AGD w Grajewie przy ul. Wojska Polskiego 59B).