RELACJA LIVE Z MECZU CRESOVIA – WARMIA

Witamy z Siemiatycz. Już za kilkanaście minut WARMIA rozpocznie rundę wiosenną. Pierwszy mecz gramy w Siemiatyczach z CRESOVIĄ. Boisko nadaje się do gry a pogoda póki co dopisuje, więc nie ma obaw co do rozegrania meczu. Zostańcie z nami!

1′ Zaczęli gospodarze. Piłkarska wiosna rozpoczęta!

2′ Strzał Walendziuka broni Sobolewski

3′ Centrostrzał Dzierzgowskiego i piłka w rękach Karolczuka

4′ Znów Sobolewski broni strzał piłkarza CRESOVII

6′ Ładne dośrodkowanie Cybulskiego z rzutu wolnego i wybija piłkę bramkarz gospodarzy

7′ Dośrodkował Dzierzgowski, próba strzału Sypytkowskiego i piłka w rękach Karolczuka

14′ Świetna akcja WARMII i było bardzo blisko zdobycia gola – dośrodkował Sypytkowski, trącił piłkę  w polu karnym Dzierzgowski ale ominęła ona bramkę gospodarzy!

17′ Strzał Cybulskiego z rzutu wolnego odbija Karolczuk, próbował jeszcze Drażba ale osiągnął tylko rzut rożny

18′ Po dośrodkowaniu wybili piłkę poza pole karne obrońcy CRESOVII

19′ Żółta kartka dla Mateusza Cybulskiego

21′ Drugi róg dla WARMII

22′ Dośrodkowanie i po strzale głową Sypytkowskiego piłka opuszcza boisko

30′ Mija pół godziny gry. Niby przeważamy ale niewiele z tej przewagi wynika. Za wiele jest chaosu w naszej grze i skomplikowanych prób skonstruowania akcji.

31′ Trzeci rzut rożny dla WARMII i znów wybijają piłkę obrońcy CRESOVII

33′ Okazja WARMII – wrzutka Sypytkowskiego i Dzierzgowski nieco spóźnił się do piłki – złapał ją Karolczuk

34′ Czwarty korner dla WARMII

35′ Piłka szybko opuściła pole karne po dośrodkowaniu

38′ Piękny strzał Drażby minimalnie mija bramkę CRESOVII

45′ Koniec pierwszej, bezbramkowej połowy. Nadspodziewanie ciężko nam się tutaj gra. Gospodarze mądrze się bronią i choć mamy przewagę, to nie stworzyliśmy sobie zbyt wielu okazji do bramek. Druga połowa musi być lepsza!

46′ Drugą połowę zacznie WARMIA. Nie ma zmian w składach.

47′ Mocny akcent gospodarzy – Daniel Barwiejuk strzela obok naszej bramki i jest pierwszy róg dla CRESOVII

47′ Po dośrodkowaniu szybko wyjaśniamy sytuację

49′ Ładnie zagrał w pole karne Sypytkowski, lecz Karolczuk ubiegł Dzierzgowskiego

52′ Mamy piąty rzut rożny w tym meczu

53′ Po dośrodkowaniu jest tylko jedno pytanie – JAK TO NIE WPADŁO????!! Ogromne zamieszanie w polu karnym gospodarzy i w końcu sędzia odgwizdał faul na bramkarzu, choć nasi reklamowali zagranie ręką zawodnika CRESOVII

60′ Dośrodkowanie Cybulskiego z rzutu wolnego wybijają obrońcy CRESOVIA

62′ Doskonała okazja WARMII – Sypytkowski zagrał do Cybulskiego a ten strzela ponad poprzeczką!

63′ Kurek strzela ponad naszą bramką

64′ GOL dla CRESOVII! 1:0 Akcja gospodarzy, dośrodkowanie z prawej strony i Daniel Barwiejuk z bliska strzela gola!

66′ Rzut rożny dla gospodarzy, ale szybko wyjaśniamy sytuację

68′ I kolejny róg dla pobudzonych zdobyciem gola gospodarzy – po dośrodkowaniu znów wybijamy piłkę

70′ Marcin Mikucki zmienia Pawła Drażbę

72′ Szósty róg dla WARMII – po dośrodkowaniu przedłużył dośrodkowanie głową Dzierzgowski, ale Mikucki nie zdążył do piłki

76′ Korner dla gospodarzy – wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

77′ Sypytkowski strzela z rzutu wolnego, ale odbija piłkę Karolczuk

79′ Zmiana w WARMII – Wójcicki wchodzi za Dzierzgowskiego

81′ Rzut rożny dla CRESOVII – po dośrodkwaniu strzał wysoko ponad naszą bramką

83′ Żółta kartka dla Mikuckiego

84′ Zmiana w WARMII – Mściwujewski zmienia Stankiewicza a w CRESOVII Zazuliński wszedł za Malewskiego

90′ Po dośrodkowaniu Randzio przed szansą Zarzecki, który strzela głową ale broni Karolczuk!

90′ Trzy minuty doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 1′ Edison z rzutu wolnego zagrywa do Sypytkowskiego ale strzał znowu broni Karolczuk!

90′ + 3′ Waremczuk zmienia Olendzkiego

90′ + 3′ I koniec. Falstart naszego zespołu. W pierwszym meczu rundy wiosennej dość sensacyjnie przegrywamy w Siemiatyczach 0:1.  Gospodarze zagrali bardzo dobry mecz a my byliśmy zbyt chaotyczni i nieskuteczni aby to spotkanie wygrać. Szkoda. 🙁