ZAPRASZAMY NA PIĄTKOWY MECZ!

Nietypowo – bo w piątek 19 sierpnia o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego piłkarze WARMII Grajewo zagrają pierwszy mecz przed własną publicznością w sezonie 2016/2017. Nasz zespół zmierzy się z KS Michałowo – zespołem z którym dotychczas nie mieliśmy okazji mierzyć się w rozgrywkach ligowych. Nasi piątkowi rywale w dwóch swoich pierwszych meczach zdobyli trzy punkty przegrywając z POGONIĄ w Łapach 0:3 i wygrywając w minioną sobotę przed własną publicznością z PUSZCZĄ Hajnówka 3:1.

Jeśli ktoś spodziewa się łatwego i wysokiego zwycięstwa naszego zespołu albo zastanawia się z jakim bagażem wyjadą rywale z Grajewa to może się srodze zawieść. 2013/2014 – IV miejsce, 2014/2015 – II miejsce,  2015/2016 – III miejsce. To pozycje KS Michałowo w trzech ostatnich sezonach rozgrywek IV ligowych. Zespół z oddalonego o 35 km od Białegostoku 3-tysięcznego miasteczka jest oparty na zawodnikach ze stolicy województwa i stał się jednym z najlepszych zespołów czwartej ligi.

WARMIA po inauguracyjnym remisie 1:1 w Wasilkowie z jednym z głównych kandydatów do czołowych miejsc w IV lidze tym razem będzie faworytem spotkania. Musimy sobie jednak wszyscy zdawać sprawę z tego, że w tej lidze nikt się przed meczem nam nie podda i nastawić się na walkę w każdym meczu. Najprawdopodobniej w piątek nadal nie będzie zdolny do gry Maksym Mirva i jak pokazał mecz w Wasilkowie jest to duże osłabienie WARMII. Kontuzjowany jest też Wojciech Koszczuk a Piotr Chyliński powoli dochodzi do siebie po operacji. Pozostali zawodnicy powinni być do dyspozycji trenera Kądziora.

W sobotę w Ełku związek małżeński zawiera nasz zawodnik i kapitan zespołu Marcin Arciszewski. To właśnie z powodu tej uroczystości mecz został przełożony na piątek. Młodej parze życzymy w tym miejscu samych szczęśliwych dni w zdrowiu i pomyślności!

Serdecznie zapraszamy Państwa na piątkowy mecz!