2023-08-04 18:00:264 sierpnia, 2023 | KS WARMIA Grajewo — DĄB Dąbrowa Białostocka | 9 - 0 | Brak danych | 1 |
2023-08-05 11:30:175 sierpnia, 2023 | KS Śniadowo — PROMIEŃ Mońki | 0 - 3 | Brak danych | 1 |
2023-08-05 16:00:155 sierpnia, 2023 | KS Grabówka — WISSA Szczuczyn | 2 - 7 | Brak danych | 1 |
2023-08-05 17:00:015 sierpnia, 2023 | HETMAN Tykocin — RUCH Wysokie Mazowieckie | 1 - 4 | Brak danych | 1 |
2023-08-06 15:30:146 sierpnia, 2023 | MOSP Białystok — WIGRY Suwałki | 0 - 2 | Brak danych | 1 |
2023-08-06 16:00:176 sierpnia, 2023 | SPARTA 1951 Szepietowo — KS Michałowo | 4 - 3 | Brak danych | 1 |
2023-08-06 16:00:306 sierpnia, 2023 | KRYPNIANKA Krypno — KS Wasilków | 0 - 3 | Brak danych | 1 |
2023-08-06 16:00:376 sierpnia, 2023 | ORLĘTA Czyżew — CRESOVIA Siemiatycze | 4 - 1 | Brak danych | 1 |
2023-08-06 17:00:466 sierpnia, 2023 | TUR Bielsk Podlaski — CZARNI Czarna Białostocka | 2 - 1 | Brak danych | 1 |
2023-08-10 18:30:3410 sierpnia, 2023 | KS Michałowo — PROMIEŃ Mońki | 4 - 2 | Brak danych | 2 |
2023-08-11 17:00:2211 sierpnia, 2023 | SPARTA 1951 Szepietowo — MOSP Białystok | 1 - 1 | Brak danych | 2 |
2023-08-12 14:00:4312 sierpnia, 2023 | KS Wasilków — KS Śniadowo | 5 - 1 | Brak danych | 2 |
2023-08-12 16:00:0912 sierpnia, 2023 | RUCH Wysokie Mazowieckie — KS WARMIA Grajewo | 2 - 0 | Brak danych | 2 |
2023-08-12 16:00:1312 sierpnia, 2023 | CRESOVIA Siemiatycze — TUR Bielsk Podlaski | 1 - 2 | Brak danych | 2 |
2023-08-12 16:00:2812 sierpnia, 2023 | DĄB Dąbrowa Białostocka — KRYPNIANKA Krypno | 2 - 3 | Brak danych | 2 |
2023-08-12 16:00:4112 sierpnia, 2023 | CZARNI Czarna Białostocka — HETMAN Tykocin | 5 - 0 | Brak danych | 2 |
2023-08-12 18:00:0312 sierpnia, 2023 | WISSA Szczuczyn — ORLĘTA Czyżew | 4 - 1 | Brak danych | 2 |
2023-08-13 17:00:5613 sierpnia, 2023 | WIGRY Suwałki — KS Grabówka | 5 - 0 | Brak danych | 2 |
2023-08-19 15:00:2219 sierpnia, 2023 | MOSP Białystok — KS Michałowo | 3 - 1 | Brak danych | 3 |
2023-08-19 16:00:1019 sierpnia, 2023 | KS WARMIA Grajewo — CZARNI Czarna Białostocka | 6 - 0 | Brak danych | 3 |
2023-08-19 16:00:3019 sierpnia, 2023 | KRYPNIANKA Krypno — RUCH Wysokie Mazowieckie | 0 - 3 | Brak danych | 3 |
2023-08-20 16:00:0620 sierpnia, 2023 | KS Śniadowo — DĄB Dąbrowa Białostocka | 2 - 1 | Brak danych | 3 |
2023-08-20 17:00:0420 sierpnia, 2023 | TUR Bielsk Podlaski — WISSA Szczuczyn | 1 - 3 | Brak danych | 3 |
2023-08-20 17:00:3820 sierpnia, 2023 | ORLĘTA Czyżew — WIGRY Suwałki | 0 - 4 | Brak danych | 3 |
2023-08-20 17:15:3620 sierpnia, 2023 | PROMIEŃ Mońki — KS Wasilków | 0 - 3 | Brak danych | 3 |
2023-08-20 17:30:5320 sierpnia, 2023 | KS Grabówka — SPARTA 1951 Szepietowo | 0 - 1 | Brak danych | 3 |
2023-08-20 18:00:3820 sierpnia, 2023 | HETMAN Tykocin — CRESOVIA Siemiatycze | 0 - 2 | Brak danych | 3 |
2023-08-25 17:30:2925 sierpnia, 2023 | DĄB Dąbrowa Białostocka — PROMIEŃ Mońki | 1 - 4 | Brak danych | 4 |
2023-08-25 17:30:5125 sierpnia, 2023 | MOSP Białystok — KS Grabówka | 3 - 1 | Brak danych | 4 |
2023-08-26 16:00:1126 sierpnia, 2023 | CRESOVIA Siemiatycze — KS WARMIA Grajewo | 0 - 12 | Brak danych | 4 |
2023-08-26 16:00:5726 sierpnia, 2023 | KS Michałowo — KS Wasilków | 1 - 6 | Brak danych | 4 |
2023-08-26 17:00:3026 sierpnia, 2023 | CZARNI Czarna Białostocka — KRYPNIANKA Krypno | 0 - 1 | Brak danych | 4 |
2023-08-27 16:00:1127 sierpnia, 2023 | SPARTA 1951 Szepietowo — ORLĘTA Czyżew | 0 - 0 | Brak danych | 4 |
2023-08-27 17:00:0327 sierpnia, 2023 | RUCH Wysokie Mazowieckie — KS Śniadowo | 1 - 4 | Brak danych | 4 |
2023-08-27 17:30:0527 sierpnia, 2023 | HETMAN Tykocin — WISSA Szczuczyn | 1 - 4 | Brak danych | 4 |
2023-08-30 17:00:3430 sierpnia, 2023 | KS WARMIA Grajewo — WISSA Szczuczyn | 4 - 1 | Brak danych | 5 |
2023-08-30 17:00:4930 sierpnia, 2023 | KS Wasilków — DĄB Dąbrowa Białostocka | 4 - 0 | Brak danych | 5 |
2023-08-30 17:00:5630 sierpnia, 2023 | ORLĘTA Czyżew — MOSP Białystok | 3 - 2 | Brak danych | 5 |
2023-08-30 17:15:2230 sierpnia, 2023 | PROMIEŃ Mońki — RUCH Wysokie Mazowieckie | 2 - 2 | Brak danych | 5 |
2023-08-30 17:30:2230 sierpnia, 2023 | KS Grabówka — KS Michałowo | 0 - 3 | Brak danych | 5 |
2023-08-30 17:30:2230 sierpnia, 2023 | TUR Bielsk Podlaski — SPARTA 1951 Szepietowo | 3 - 0 | Brak danych | 5 |
2023-08-30 17:30:4930 sierpnia, 2023 | HETMAN Tykocin — WIGRY Suwałki | 1 - 8 | Brak danych | 5 |
2023-08-30 18:00:2230 sierpnia, 2023 | KRYPNIANKA Krypno — CRESOVIA Siemiatycze | 1 - 0 | Brak danych | 5 |
2023-09-02 11:00:492 września, 2023 | MOSP Białystok — TUR Bielsk Podlaski | 0 - 2 | Brak danych | 6 |
2023-09-02 16:00:032 września, 2023 | SPARTA 1951 Szepietowo — HETMAN Tykocin | 2 - 1 | Brak danych | 6 |
2023-09-02 16:00:152 września, 2023 | WISSA Szczuczyn — KRYPNIANKA Krypno | 0 - 0 | Brak danych | 6 |
2023-09-02 16:00:372 września, 2023 | KS Wasilków — RUCH Wysokie Mazowieckie | 1 - 0 | Brak danych | 6 |
2023-09-02 16:50:022 września, 2023 | CRESOVIA Siemiatycze — KS Śniadowo | 1 - 5 | Brak danych | 6 |
2023-09-03 15:00:303 września, 2023 | CZARNI Czarna Białostocka — PROMIEŃ Mońki | 0 - 2 | Brak danych | 6 |
2023-09-03 16:00:263 września, 2023 | WIGRY Suwałki — KS WARMIA Grajewo | 2 - 2 | Brak danych | 6 |
2023-09-03 17:00:003 września, 2023 | KS Michałowo — DĄB Dąbrowa Białostocka | 4 - 0 | Brak danych | 6 |
2023-09-03 17:00:043 września, 2023 | KS Grabówka — ORLĘTA Czyżew | 1 - 1 | Brak danych | 6 |
2023-09-06 17:00:486 września, 2023 | TUR Bielsk Podlaski — KS Grabówka | 4 - 0 | Brak danych | 7 |
2023-09-08 17:00:428 września, 2023 | KS Wasilków — CZARNI Czarna Białostocka | 5 - 0 | Brak danych | 7 |
2023-09-09 16:00:159 września, 2023 | KS WARMIA Grajewo — SPARTA 1951 Szepietowo | 4 - 0 | Brak danych | 7 |
2023-09-09 16:00:189 września, 2023 | HETMAN Tykocin — MOSP Białystok | 3 - 3 | Brak danych | 7 |
2023-09-10 14:00:1710 września, 2023 | KRYPNIANKA Krypno — WIGRY Suwałki | 1 - 2 | Brak danych | 7 |
2023-09-10 15:00:2110 września, 2023 | DĄB Dąbrowa Białostocka — RUCH Wysokie Mazowieckie | 0 - 2 | Brak danych | 7 |
2023-09-10 16:00:1410 września, 2023 | ORLĘTA Czyżew — KS Michałowo | 0 - 5 | Brak danych | 7 |
2023-09-10 16:30:2610 września, 2023 | PROMIEŃ Mońki — CRESOVIA Siemiatycze | 6 - 3 | Brak danych | 7 |
2023-09-10 17:00:0110 września, 2023 | KS Śniadowo — WISSA Szczuczyn | 0 - 4 | Brak danych | 7 |
2023-09-13 16:00:0813 września, 2023 | ORLĘTA Czyżew — TUR Bielsk Podlaski | 1 - 4 | Brak danych | 8 |
2023-09-13 16:30:1713 września, 2023 | SPARTA 1951 Szepietowo — KRYPNIANKA Krypno | 4 - 2 | Brak danych | 8 |
2023-09-13 16:45:0413 września, 2023 | PROMIEŃ Mońki — WISSA Szczuczyn | 4 - 2 | Brak danych | 8 |
2023-09-13 17:00:0213 września, 2023 | MOSP Białystok — KS WARMIA Grajewo | 1 - 2 | Brak danych | 8 |
2023-09-13 17:00:1913 września, 2023 | CRESOVIA Siemiatycze — KS Wasilków | 0 - 7 | Brak danych | 8 |
2023-09-13 17:00:4913 września, 2023 | KS Grabówka — HETMAN Tykocin | 1 - 2 | Brak danych | 8 |
2023-09-13 17:30:0613 września, 2023 | KS Michałowo — RUCH Wysokie Mazowieckie | 1 - 3 | Brak danych | 8 |
2023-09-13 17:30:5013 września, 2023 | CZARNI Czarna Białostocka — DĄB Dąbrowa Białostocka | 1 - 1 | Brak danych | 8 |
2023-09-13 18:00:4513 września, 2023 | WIGRY Suwałki — KS Śniadowo | 5 - 2 | Brak danych | 8 |
2023-09-16 14:00:4416 września, 2023 | CZARNI Czarna Białostocka — RUCH Wysokie Mazowieckie | 0 - 5 | Brak danych | 9 |
2023-09-16 15:00:2916 września, 2023 | KRYPNIANKA Krypno — MOSP Białystok | 4 - 2 | Brak danych | 9 |
2023-09-16 15:00:5816 września, 2023 | HETMAN Tykocin — ORLĘTA Czyżew | 3 - 6 | Brak danych | 9 |
2023-09-16 16:00:3916 września, 2023 | KS WARMIA Grajewo — KS Grabówka | 4 - 1 | Brak danych | 9 |
2023-09-16 16:30:0216 września, 2023 | PROMIEŃ Mońki — WIGRY Suwałki | 2 - 6 | Brak danych | 9 |
2023-09-17 15:00:0617 września, 2023 | TUR Bielsk Podlaski — KS Michałowo | 1 - 1 | Brak danych | 9 |
2023-09-17 16:00:0117 września, 2023 | DĄB Dąbrowa Białostocka — CRESOVIA Siemiatycze | 3 - 1 | Brak danych | 9 |
2023-09-17 16:00:2317 września, 2023 | KS Śniadowo — SPARTA 1951 Szepietowo | 2 - 0 | Brak danych | 9 |
2023-09-18 16:30:3118 września, 2023 | KS Wasilków — WISSA Szczuczyn | 4 - 0 | Brak danych | 9 |
2023-09-22 17:15:3022 września, 2023 | CRESOVIA Siemiatycze — RUCH Wysokie Mazowieckie | 0 - 5 | Brak danych | 10 |
2023-09-23 11:00:3223 września, 2023 | MOSP Białystok — KS Śniadowo | 3 - 1 | Brak danych | 10 |
2023-09-23 15:00:1023 września, 2023 | TUR Bielsk Podlaski — HETMAN Tykocin | 3 - 0 | Brak danych | 10 |
2023-09-23 15:00:2123 września, 2023 | DĄB Dąbrowa Białostocka — WISSA Szczuczyn | 1 - 1 | Brak danych | 10 |
2023-09-23 15:00:2523 września, 2023 | WIGRY Suwałki — KS Wasilków | 5 - 5 | Brak danych | 10 |
2023-09-23 16:00:4823 września, 2023 | KS Grabówka — KRYPNIANKA Krypno | 0 - 0 | Brak danych | 10 |
2023-09-24 16:00:2624 września, 2023 | KS Michałowo — CZARNI Czarna Białostocka | 4 - 1 | Brak danych | 10 |
2023-09-24 16:00:3524 września, 2023 | ORLĘTA Czyżew — KS WARMIA Grajewo | 3 - 4 | Brak danych | 10 |
2023-09-24 16:00:5924 września, 2023 | SPARTA 1951 Szepietowo — PROMIEŃ Mońki | 1 - 0 | Brak danych | 10 |
2023-09-28 16:30:2928 września, 2023 | CZARNI Czarna Białostocka — WISSA Szczuczyn | 1 - 1 | Brak danych | 12 |
2023-09-30 13:00:2430 września, 2023 | PROMIEŃ Mońki — MOSP Białystok | 3 - 0 | Brak danych | 11 |
2023-09-30 15:00:5330 września, 2023 | KS Wasilków — SPARTA 1951 Szepietowo | 5 - 2 | Brak danych | 11 |
2023-09-30 15:30:0430 września, 2023 | KS WARMIA Grajewo — TUR Bielsk Podlaski | 1 - 1 | Brak danych | 11 |
2023-09-30 16:00:3430 września, 2023 | HETMAN Tykocin — KS Michałowo | 0 - 1 | Brak danych | 11 |
2023-10-01 13:00:031 października, 2023 | DĄB Dąbrowa Białostocka — WIGRY Suwałki | 1 - 5 | Brak danych | 11 |
2023-10-01 14:00:331 października, 2023 | RUCH Wysokie Mazowieckie — WISSA Szczuczyn | 1 - 2 | Brak danych | 11 |
2023-10-01 15:00:221 października, 2023 | KRYPNIANKA Krypno — ORLĘTA Czyżew | 5 - 2 | Brak danych | 11 |
2023-10-01 16:00:031 października, 2023 | CZARNI Czarna Białostocka — CRESOVIA Siemiatycze | 3 - 1 | Brak danych | 11 |
2023-10-01 16:00:531 października, 2023 | KS Śniadowo — KS Grabówka | 3 - 2 | Brak danych | 11 |
2023-10-07 11:00:327 października, 2023 | MOSP Białystok — KS Wasilków | 1 - 7 | Brak danych | 12 |
2023-10-07 14:00:037 października, 2023 | KS Grabówka — PROMIEŃ Mońki | 1 - 2 | Brak danych | 12 |
2023-10-07 15:00:037 października, 2023 | TUR Bielsk Podlaski — KRYPNIANKA Krypno | 0 - 0 | Brak danych | 12 |
2023-10-07 16:00:387 października, 2023 | HETMAN Tykocin — KS WARMIA Grajewo | 2 - 4 | Brak danych | 12 |
2023-10-08 12:00:318 października, 2023 | WIGRY Suwałki — RUCH Wysokie Mazowieckie | 4 - 1 | Brak danych | 12 |
2023-10-08 14:00:008 października, 2023 | KS Michałowo — CRESOVIA Siemiatycze | 4 - 3 | Brak danych | 12 |
2023-10-08 14:00:348 października, 2023 | ORLĘTA Czyżew — KS Śniadowo | 2 - 1 | Brak danych | 12 |
2023-10-08 16:00:028 października, 2023 | SPARTA 1951 Szepietowo — DĄB Dąbrowa Białostocka | 3 - 0 | Brak danych | 12 |
2023-10-14 13:00:4614 października, 2023 | DĄB Dąbrowa Białostocka — MOSP Białystok | 1 - 1 | Brak danych | 13 |
2023-10-14 14:00:0314 października, 2023 | KS Wasilków — KS Grabówka | 6 - 0 | Brak danych | 13 |
2023-10-14 14:00:3014 października, 2023 | PROMIEŃ Mońki — ORLĘTA Czyżew | 2 - 1 | Brak danych | 13 |
2023-10-14 15:00:3614 października, 2023 | KRYPNIANKA Krypno — HETMAN Tykocin | 3 - 0 | Brak danych | 13 |
2023-10-14 15:00:3814 października, 2023 | CRESOVIA Siemiatycze — WISSA Szczuczyn | 0 - 2 | Brak danych | 13 |
2023-10-14 15:30:2914 października, 2023 | KS WARMIA Grajewo — KS Michałowo | 0 - 1 | Brak danych | 13 |
2023-10-14 16:00:5414 października, 2023 | CZARNI Czarna Białostocka — WIGRY Suwałki | 1 - 2 | Brak danych | - |
2023-10-15 14:00:1715 października, 2023 | RUCH Wysokie Mazowieckie — SPARTA 1951 Szepietowo | 2 - 0 | Brak danych | 13 |
2023-10-15 15:00:5815 października, 2023 | KS Śniadowo — TUR Bielsk Podlaski | 1 - 2 | Brak danych | 13 |
2023-10-18 17:00:3218 października, 2023 | WIGRY Suwałki — TUR Bielsk Podlaski | 6 - 1 | Brak danych | 4 |
2023-10-21 12:00:5321 października, 2023 | MOSP Białystok — RUCH Wysokie Mazowieckie | 1 - 4 | Brak danych | 14 |
2023-10-21 13:00:1621 października, 2023 | TUR Bielsk Podlaski — PROMIEŃ Mońki | 3 - 1 | Brak danych | 14 |
2023-10-21 14:00:1721 października, 2023 | KS Grabówka — DĄB Dąbrowa Białostocka | 1 - 2 | Brak danych | 14 |
2023-10-21 14:40:2021 października, 2023 | SPARTA 1951 Szepietowo — CZARNI Czarna Białostocka | 2 - 1 | Brak danych | 14 |
2023-10-21 15:00:0821 października, 2023 | KS WARMIA Grajewo — KRYPNIANKA Krypno | 1 - 1 | Brak danych | 14 |
2023-10-21 15:00:5021 października, 2023 | HETMAN Tykocin — KS Śniadowo | 2 - 3 | Brak danych | 14 |
2023-10-21 17:30:5021 października, 2023 | WIGRY Suwałki — WISSA Szczuczyn | 3 - 0 | Brak danych | 14 |
2023-10-22 13:00:1722 października, 2023 | KS Michałowo — WISSA Szczuczyn | 3 - 4 | Brak danych | 14 |
2023-10-28 13:00:0528 października, 2023 | KRYPNIANKA Krypno — KS Michałowo | 5 - 3 | Brak danych | 15 |
2023-10-28 14:00:0128 października, 2023 | KS Wasilków — TUR Bielsk Podlaski | 4 - 0 | Brak danych | 15 |
2023-10-28 14:00:3528 października, 2023 | PROMIEŃ Mońki — HETMAN Tykocin | 1 - 2 | Brak danych | 15 |
2023-10-28 15:00:0228 października, 2023 | RUCH Wysokie Mazowieckie — KS Grabówka | 3 - 2 | Brak danych | 15 |
2023-10-28 15:00:1528 października, 2023 | CRESOVIA Siemiatycze — SPARTA 1951 Szepietowo | 0 - 6 | Brak danych | 15 |
2023-10-28 17:00:4628 października, 2023 | WISSA Szczuczyn — WIGRY Suwałki | 2 - 2 | Brak danych | 15 |
2023-10-29 13:00:2529 października, 2023 | DĄB Dąbrowa Białostocka — ORLĘTA Czyżew | 3 - 1 | Brak danych | 15 |
2023-10-29 14:00:5929 października, 2023 | KS Śniadowo — KS WARMIA Grajewo | 0 - 3 | Brak danych | 15 |
2023-10-29 14:30:2629 października, 2023 | CZARNI Czarna Białostocka — MOSP Białystok | 1 - 1 | Brak danych | 15 |
2023-11-04 12:00:164 listopada, 2023 | TUR Bielsk Podlaski — DĄB Dąbrowa Białostocka | 4 - 0 | Brak danych | 16 |
2023-11-04 13:30:394 listopada, 2023 | KS WARMIA Grajewo — PROMIEŃ Mońki | 4 - 0 | Brak danych | 16 |
2023-11-04 14:00:554 listopada, 2023 | MOSP Białystok — CRESOVIA Siemiatycze | 1 - 0 | Brak danych | 16 |
2023-11-04 16:00:214 listopada, 2023 | KS Grabówka — CZARNI Czarna Białostocka | 1 - 1 | Brak danych | 16 |
2023-11-05 13:00:075 listopada, 2023 | KS Michałowo — WIGRY Suwałki | 0 - 4 | Brak danych | 16 |
2023-11-05 13:00:145 listopada, 2023 | KRYPNIANKA Krypno — KS Śniadowo | 0 - 3 | Brak danych | 16 |
2023-11-05 13:00:445 listopada, 2023 | ORLĘTA Czyżew — RUCH Wysokie Mazowieckie | 3 - 7 | Brak danych | 16 |
2023-11-05 14:00:225 listopada, 2023 | SPARTA 1951 Szepietowo — WISSA Szczuczyn | 1 - 3 | Brak danych | 16 |
2023-11-05 14:00:465 listopada, 2023 | HETMAN Tykocin — KS Wasilków | 1 - 3 | Brak danych | 16 |
2023-11-08 19:00:468 listopada, 2023 | ORLĘTA Czyżew — KS Wasilków | 3 - 3 | Brak danych | 14 |
2023-11-10 18:00:0310 listopada, 2023 | RUCH Wysokie Mazowieckie — TUR Bielsk Podlaski | 3 - 0 | Brak danych | 17 |
2023-11-10 18:00:5710 listopada, 2023 | WIGRY Suwałki — SPARTA 1951 Szepietowo | 8 - 2 | Brak danych | 17 |
2023-11-11 13:00:1711 listopada, 2023 | KS Wasilków — KS WARMIA Grajewo | 3 - 2 | Brak danych | 17 |
2023-11-11 13:00:4511 listopada, 2023 | PROMIEŃ Mońki — KRYPNIANKA Krypno | 3 - 1 | Brak danych | 17 |
2023-11-11 14:00:4811 listopada, 2023 | CRESOVIA Siemiatycze — KS Grabówka | 1 - 3 | Brak danych | 17 |
2023-11-11 16:00:1811 listopada, 2023 | WISSA Szczuczyn — MOSP Białystok | 1 - 2 | Brak danych | 17 |
2023-11-12 13:00:1412 listopada, 2023 | KS Śniadowo — KS Michałowo | 1 - 1 | Brak danych | 17 |
2023-11-12 13:00:1912 listopada, 2023 | CZARNI Czarna Białostocka — ORLĘTA Czyżew | 2 - 3 | Brak danych | 17 |
2023-11-12 13:00:2612 listopada, 2023 | DĄB Dąbrowa Białostocka — HETMAN Tykocin | 0 - 0 | Brak danych | 17 |
2023-11-18 13:00:5018 listopada, 2023 | KS Śniadowo — CZARNI Czarna Białostocka | 1 - 4 | Brak danych | 5 |
2024-03-09 15:00:269 marca, 2024 | CRESOVIA Siemiatycze — ORLĘTA Czyżew | 1 - 2 | Brak danych | 18 |
2024-03-09 17:00:529 marca, 2024 | WIGRY Suwałki — MOSP Białystok | 5 - 0 | Brak danych | 18 |
2024-03-10 11:00:3710 marca, 2024 | KS Grabówka — WISSA Szczuczyn | 1 - 1 | Brak danych | 18 |
2024-03-10 13:00:5210 marca, 2024 | DĄB Dąbrowa Białostocka — KS WARMIA Grajewo | 0 - 3 | Brak danych | 18 |
2024-03-10 14:00:2810 marca, 2024 | RUCH Wysokie Mazowieckie — HETMAN Tykocin | 4 - 1 | Brak danych | 18 |
2024-03-10 14:00:3910 marca, 2024 | KS Michałowo — SPARTA 1951 Szepietowo | 3 - 1 | Brak danych | 18 |
2024-03-10 15:00:3210 marca, 2024 | PROMIEŃ Mońki — KS Śniadowo | 1 - 4 | Brak danych | 18 |
2024-03-10 15:00:5410 marca, 2024 | CZARNI Czarna Białostocka — TUR Bielsk Podlaski | 0 - 1 | Brak danych | 18 |
2024-03-10 18:30:5810 marca, 2024 | KS Wasilków — KRYPNIANKA Krypno | 8 - 0 | Brak danych | 18 |
2024-03-16 12:30:3916 marca, 2024 | MOSP Białystok — SPARTA 1951 Szepietowo | 3 - 0 | Brak danych | 19 |
2024-03-16 15:00:0516 marca, 2024 | KS WARMIA Grajewo — RUCH Wysokie Mazowieckie | 1 - 2 | Brak danych | 19 |
2024-03-16 18:30:1716 marca, 2024 | HETMAN Tykocin — CZARNI Czarna Białostocka | 2 - 1 | Brak danych | 19 |
2024-03-17 11:00:0517 marca, 2024 | KS Grabówka — WIGRY Suwałki | 1 - 3 | Brak danych | 19 |
2024-03-17 14:00:0117 marca, 2024 | KS Śniadowo — KS Wasilków | 0 - 3 | Brak danych | 19 |
2024-03-17 14:00:3117 marca, 2024 | ORLĘTA Czyżew — WISSA Szczuczyn | 4 - 2 | Brak danych | 19 |
2024-03-17 14:00:3817 marca, 2024 | KRYPNIANKA Krypno — DĄB Dąbrowa Białostocka | 2 - 2 | Brak danych | 19 |
2024-03-17 14:00:5617 marca, 2024 | TUR Bielsk Podlaski — CRESOVIA Siemiatycze | 3 - 0 | Brak danych | 19 |
2024-03-17 15:00:2917 marca, 2024 | PROMIEŃ Mońki — KS Michałowo | 1 - 1 | Brak danych | 19 |
2024-03-23 13:00:2823 marca, 2024 | KS Wasilków — PROMIEŃ Mońki | 6 - 0 | Brak danych | 20 |
2024-03-23 13:00:3623 marca, 2024 | KS Michałowo — MOSP Białystok | 1 - 2 | Brak danych | 20 |
2024-03-23 15:00:3123 marca, 2024 | CRESOVIA Siemiatycze — HETMAN Tykocin | 2 - 4 | Brak danych | 20 |
2024-03-23 15:00:4823 marca, 2024 | DĄB Dąbrowa Białostocka — KS Śniadowo | 4 - 2 | Brak danych | 20 |
2024-03-23 16:30:1723 marca, 2024 | CZARNI Czarna Białostocka — KS WARMIA Grajewo | 0 - 2 | Brak danych | 20 |
2024-03-23 17:00:0123 marca, 2024 | WIGRY Suwałki — ORLĘTA Czyżew | 11 - 1 | Brak danych | 20 |
2024-03-23 19:00:1623 marca, 2024 | RUCH Wysokie Mazowieckie — KRYPNIANKA Krypno | 5 - 2 | Brak danych | 20 |
2024-03-24 14:00:0924 marca, 2024 | SPARTA 1951 Szepietowo — KS Grabówka | 0 - 1 | Brak danych | 20 |
2024-03-24 14:00:5724 marca, 2024 | WISSA Szczuczyn — TUR Bielsk Podlaski | 1 - 3 | Brak danych | 20 |
2024-03-28 18:00:2128 marca, 2024 | RUCH Wysokie Mazowieckie — KS Śniadowo | 18:00:2118:00 | Brak danych | 21 |
2024-03-29 16:00:4229 marca, 2024 | PROMIEŃ Mońki — DĄB Dąbrowa Białostocka | 16:00:4216:00 | Brak danych | 21 |
2024-03-29 16:15:1129 marca, 2024 | KS Wasilków — KS Michałowo | 16:15:1116:15 | Brak danych | 21 |
2024-03-30 12:00:3630 marca, 2024 | MOSP Białystok — KS Grabówka | 12:00:3612:00 | Brak danych | 21 |
2024-03-30 13:30:0630 marca, 2024 | TUR Bielsk Podlaski — WIGRY Suwałki | 13:30:0613:30 | Brak danych | 21 |
2024-03-30 15:00:1730 marca, 2024 | KS WARMIA Grajewo — CRESOVIA Siemiatycze | 15:00:1715:00 | Brak danych | 21 |
2024-03-30 15:00:5330 marca, 2024 | ORLĘTA Czyżew — SPARTA 1951 Szepietowo | 15:00:5315:00 | Brak danych | 21 |
2024-03-30 16:00:2930 marca, 2024 | KRYPNIANKA Krypno — CZARNI Czarna Białostocka | 16:00:2916:00 | Brak danych | 21 |