Data Czas Liga Sezon
9 października, 2019 15:30 Puchar Polski 2019/2020

Podsumowanie

Zapraszamy od 15:30!

1′ Rozpoczyna WARMIA

3′ GOL dla WISSY. 0:1 Michał Twardowski. Seria fatalnych błędów naszej obrony, dośrodkowanie z prawej strony i Twardowski z pola karnego strzela w róg bramki Sobolewskiego. Zaczynamy fatalnie.

10′ Rzut wolny dla WISSY w pobliżu naszego pola karnego – strzał odbijają nasi obrońcy

12′ Świetna akcja Kondratowicza, ale po jego strzale piłka minęła bramkę i po chwili mamy rzut rożny

12′ Po dośrodkowaniu obrońcy wybijają piłkę

14′ Z rzutu wolnego z odległości ok. 30 metrów od bramki strzelał Edison, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką

15′ Sobolewski nogami odbija strzał Tercjaka

21′ Szarżował lewą stroną Kondratowicz, ale w końcu zgubił piłkę

23′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Mateusz Cybulski. Uciekł prawą stroną Janik, dokładnie dograł do Cybulskiego, który strzałem w róg zdobywa wyrównującego gola!

28′ Okazja Kondratowicza, ale zabrakło mu kilku centymetrów aby przejąć piłkę i być sam na sam z Jabłońskim

30′ Żółta kartka dla Tercjaka

31′ Żółta kartka dla Kamila Randzio

32′ Rzut rożny dla WISSY i po chwili następny – wybiliśmy piłkę po dośrodkowaniu

34′ GOL dla WISSY. 1:2 Łukasz Tercjak. Solowa akcja Tercjaka, błąd naszej obrony i znowu goście wychodzą na prowadzenie

38′ Rzut rożny dla WISSY i po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

40′ Kontratak WARMII, Cybulski zbyt mocno podaje do Kondratowicza

42′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu niecelny strzał Mikuckiego

44′ Tercjak trafia w poprzeczkę bramki Sobolewskiego a po chwili wybijamy piłkę po ogromnym zamieszaniu w naszym polu karnym!

45′ Koniec pierwszej połowy. Gramy źle i zasłużenie przegrywamy.

46′ Zaczyna WISSA – Twardowskiego zmienił Krupiński

46′ Niepewna interwencja Sobolewskiego, ale na szczęście bez konsekwencji

52′ Strzał Zambrowskiego broni Sobolewski

53′ Rzut rożny dla WISSY – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

56′ Dośrodkowanie Stankiewicza i zagranie ręką w polu karnym zawodnika WISSY!

57′ Rzut karny dla WARMII

57′ GOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:2 Karol Janik. Pewny strzał w róg i wyrównujemy

59′ Żółta kartka dla Karola Janika

61′ Żółta kartka dla Mateusza Cybulskiego

63′ Świetnie urwał się Kondratowicz, ale bardzo dyskusyjnie przerywa akcję sędzia dopatrując się pozycji spalonej

64′ Koszczuka zmienia Paweł Górski a Jóźwika Korytkowski

66′ Mściwujewski zmienia Cybulskiego

67′ Rzut rożny dla WISSY – po dośrodkowaniu groźny strzał głową Wasiulewskiego obok naszej bramki

73′ Akcja Kondratowicza ale strzał ponad bramką!

81′ Marczykowski zmienia Wójcickiego

84′ Niebrzydowski zmienia Mściwujewskiego

88′ Rzut rożny dla WISSY – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

90′ Tercjak sam na sam z Sobolewskim i strzał broni nogami nasz bramkarz!

90′ + 2′ Kamienowski ukarany żółtą kartką

90′ + 4′ Koniec meczu. W regulaminowym czasie mamy remis.

91′ Dogrywkę rozpoczyna WISSA

92′ Strzał Zambrowskiego ponad naszą bramką

96′ Tercjaka zmienia Łazarczyk

97′ Świetna okazja Niebrzydowskiego ale strzał wzdłuż bramki!

99′ Rzut rożny dla WISSY – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

101′ GOL dla WISSY! 2:3 Damian Łazarczyk. Po strzale Łazarczyka łapie piłkę Sobolewski, ale po chwili wypuszcza ją z ręki i wtacza się ona do bramki!

105′ Kamienowskiego zmienia Bargielski

105′ Koniec pierwszej części dogrywki. Prowadzą goście 3:2.

106′ Drugą połowę zaczyna WARMIA

106′ Śleszyński zmienia Marczykowskiego

107′ Za Bajora wszedł Guzowski

113′ Rzut rożny dla WISSY

114′ GOL dla WISSY. Po dośrodkowaniu strzał Cychola, piłka odbija się od wewnętrznej strony poprzeczki a Łazarczyk głową wbija ją do bramki

118′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu Niebrzydowski niecelnie strzela głową

120′ koniec. Przegrywamy zasłużenie i odpadamy z pucharowych rozgrywek

09.10.2019 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – WISSA Szczuczyn 2:4 (2:2,1:2) po dogrywce

Bramki: 0:1 Michał Twardowski 3′, 1:1 Mateusz Cybulski 23′, 1:2 Łukasz Tercjak 34′, 2:2 Karol Janik 57′, 2:3 Damian Łazarczyk 101′, 2:4 Damian Łazarczyk 114′

WARMIA: 12.Sobolewski –  5.Randzio, 17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison, 6.Stankiewicz – 13.Wójcicki (82′ 14.Marczykowski, 121′ 16.Śleszyński), 19.Cybulski (66′ 8.Mściwujewski, 84′ 9.Niebrzydowski), 10.Janik, 4.Mikucki, 3.Koszczuk (64′ 7.Górski)  – 11.Kondratowicz

REZERWA: 1.Bieńkowski – 14.Marczykowski,  9.Niebrzydowski, 7.Górski, 2.Chmielewski, 16.Śleszyński, 8.Mściwujewski

WISSA: 77.Jabłoński – 9.Cychol (Kpt), 25.Wasiulewski, 3.Bajor (107′ 11.Guzowski), 6.Jóźwik (64′ 23.Korytkowski), 7.Tercjak (96′ 13.Łazarczyk), 16.Szaraniec, 5.Kamienowski (101′ 20.Bargielski), 17.Zambrowski, 10.Świderski, 22.Twardowski (46′ 97.Krupiński)

REZERWA: 11.Guzowski, 23.Korytkowski, 97.Krupiński, 20.Bargielski, 13.Łazarczyk, 2.Kurzątkowski, 8.Choiński

Sędzia: Dawid Deptuła (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Randzio, Janik, Cybulski (WARMIA), Tercjak, Kamienowski (WISSA)