KS WARMIA Grajewo — PROMIEŃ Mońki

27 października, 2019 14:00 IV liga 2019/2020

Zapraszamy od 14:15 – mecz rozpocznie się z kilkunastominutowym opóźnieniem.

A dzisiejszy mecz poprzedzi występ cheerleader’ek z grupy tanecznej Grajewskiego Centrum Kultury

1′ Rozpoczął PROMIEŃ

5′ Pierwsze minuty to bardzo ostrożna gra z obu stron

15′ Kwadrans za nami – kompletnie bez sytuacji podbramkowych. Optyczna przewaga gości, ale nic z niej nie wynika. WARMIA ani razu nie zagroziła bramce Dobreńki

20′ Wreszcie groźna akcja WARMII – z prawej strony ładnie dośrodkował Kondratowicz i Dzierzgowski był bliski zdobycia gola, ale Dobreńko wybił na róg

21′ Dośrodkowanie, główkował Edison ale piłka minęła bramkę

27′ Doskonała okazja WARMII – Dzierzgowski próbował lobować bramkarza, ale Dobreńko odbił piłkę!

32′ Za faul na Wójcickim ukarany żółtą kartką Sujeta

34′ Groźnie pod bramką PROMIENIA, ale wybił piłkę obrońca i mamy kolejny róg

34′ Po dośrodkowaniu wybijają piłkę obrońcy

34′ Żółta kartka dla Dzierzgowskiego

35′ Z rzutu wolnego strzelał Cybulski – ponad bramką

37′ Dobreńko uprzedził Dzierzgowskiego po dośrodkowaniu Stankiewicza

38′ Kondratowicz ukarany żółtą kartką a po chwili także Stachelek z zespołu gości

40′ Strzał D.Purty broni Sobolewski

41′ Dzierzgowski w świetnej sytuacji trafia w Dobreńko!

43′ Znów groźnie, ale broni Dobreńko!

45′ Dzierzgowski z lewej strony wykorzystał błąd obrony strzelił tuż obok słupka!

45′ + 2′ Dobreńko fenomenalnie broni uderzenie Kondratowicza po podaniu Dzierzgowskiego!

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy. Nie wykorzystaliśmy kilku znakomitych okazji i jest bezbramkowy remis

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA. Bardzo popsuła się pogoda w Grajewie, wieje mocny, zimny wiatr i pada deszcz

51′ Groźnie pod naszą bramką, ale nie sięgnął piłki D.Purta

56′ Dzierzgowski faulowany w polu karnym i mamy jedenastkę

57′ Karol Janik fatalnie pudłuje!

58′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Krystian Wójcicki! Podanie od Dzierzgowskiego i Wójcicki pewnym, mocnym strzałem z pola karnego zdobywa prowadzenie dla WARMII!

61′ Znowu groźnie pod bramką Dobreńki, który wyjściem z bramki ratuje swój zespół przed utratą gola

72′ Po błędzie Edisona niebezpiecznie pod naszą bramką, ale strzał Pawełki obronił Sobolewski

73′ Godlewski strzelał z rzutu wolnego, ale nasz bramkarz spisuje się dziś bardzo dobrze

74′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu trochę nerwów, ale w końcu piłka w rękach Sobolewskiego

86′ Solowa akcja Damiana Purty i strzał, który broni Sobolewski

87′ Piękny strzał Cybulskiego strąca na róg Dobreńko!

87′ Po dośrodkowaniu niecelny strzał głową Dzierzgowskiego

90′ 3 minuty doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ Wójcickiego zmienia Śleszyński

90′ + 3′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu jeszcze strzał głową Edisona obok bramki i koniec meczu. Zasłużone, choć tylko jednobramkowe zwycięstwo!