KS WARMIA Grajewo — MKS Mielnik

3 października, 2020 15:30 IV liga 2020/2021

Witamy i zapraszamy na kolejną relację z ligowego spotkania WARMII. Dziś gramy z MKS Mielnik.

Przed meczem zaprezentowały się WarmYa Angels – nasze cheerleader’ki powróciły na stadion po przerwie!

1′ Rozpoczęła WARMIA

2′ Akcja gości i pierwszy rzut rożny dla MKS, po dośrodkowaniu wybijał piłkę Nowik i jest drugi korner.  Znów wybił piłkę Nowik, ale tym razem na aut boczny

8′ Gierasimiuk strzela nad poprzeczką z rzutu wolnego z 18 metrów od naszej bramki

12′ Wreszcie akcja grajewian – dośrodkował Mikucki, nie doszedł do piłki Kondratowicz, który po chwili strzela bardzo niecelnie

14′ Świetna okazja WARMII – Popławski uruchomił podaniem Kondratowicza a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzela obok słupka

15′ Strzał Popławskiego z ogromnymi problemami odbija Stańczuk

17′ Strzał Nowika ponad poprzeczką bramki gości

20′ Po podaniu Edisona piłkę przejął Mikucki i będąc sam przed bramkarzem strzelił obok słupka

23′ Ładna akcja Nowika, który w polu karnym podał Bińczakowi, ale ten stracił piłkę

25′ Fatalny błąd naszej defensywy, po którym przejął piłkę Gierasimiuk, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem lepszy okazał się nasz bramkarz!

26′ Rzut rożny dla MKS, po dośrodkowaniu małe zamieszanie pod naszą bramką, ale w końcu wybijamy piłkę

33′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Edison! Dośrodkowanie Mikuckiego z rzutu wolnego z lewej strony boiska i Edison strzałem głową zdobywa prowadzenie dla WARMII!

37′ Groźna akcja gości i Czekuć strzela obok bramki

39′ Róg dla WARMII

39′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Edison! Dośrodkował Popławski i Edison znowu głową wbił piłkę do siatki!

43′ Groźnie pod naszą bramką – Gierasimiuk strzela obok słupka

45′ Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 2:0.

46′ Drugą połowę zaczynają goście – Jakimczuka zmienił Krasucki

47′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu goście wybijają piłkę

49′ Akcja Kondratowicza i strzał ponad poprzeczką

51′ Znów szturmował bramkę gości Kondratowicz i tylko rzut rożny

52′ Po dośrodkowaniu bez korzyści dla naszego zespołu

54′ Bińczak strzela w krótki róg bramki, ale Stańczuk wybija na róg

55′ Po dośrodkowaniu zamieszanie pod bramką MKS, ale w końcu obrońcy wybili piłkę

57′ Błąd naszej defensywy przy wyprowadzaniu piłki i Krasucki mocno strzela na bramkę, Sobolewski odbija piłkę a Śleszyński wybija ją na aut

58′ Trojanowski zmienia Wielogórskiego

61′ Strzał Mikuckiego broni Stańczuk

63′ Nowik wyłożył piłkę w polu karnym, ale wtrącił się w akcję obrońca MKS

64′ Kondratowicz trafia do bramki, ale był na spalonym

66′ Znów okazja po akcji Nowika, złapał jednak piłkę Stańczuk

68′ Strzał Nowika broni bramkarz MKS

70′ Dośrodkowanie Mikuckiego i znowu piłka w rękach Stańczuka

71′ Okazja WARMII i zbyt lekki strzał Kondratowicza broni bramkarz gości

72′ Świetnie wyłożył piłkę Bińczak, ale w doskonałej sytuacji Kondratowicz w nią nie trafił!

74′ Sypytkowski zmienia Mikuckiego

75′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Paweł Sypytkowski! Akcja Kondratowicza, który idealnie podał piłkę Sypytkowskiemu, ten najpierw strzelił źle, ale po chwili poprawił swoje uderzenie i prowadzimy 3:0!

76′ Krupa zmienia Arciszewskiego

77′ Serdecznie pozdrawiamy przebywającego w szpitalu pana Dyrektora grajewskiego MOSiR! Życzymy powrotu do zdrowia!

78′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:0 Dawid Kondratowicz! Prosta strata piłkarzy MKS i Kondratowicz wreszcie strzela swojego gola! Prowadzimy 4:0!

82′ Świetna okazja Popławskiego, ale strzał obok bramki!

82′ Zmiany – w MKS za Treszczotko Dariusz Korowaj a w WARMII za Popławskiego Hołtyn

84′ Rzut rożny dla WARMII

84′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 5:0 Mateusz Tuzinowski. Po świetnym dośrodkowaniu Sypytkowskiego wypuścił piłkę Stańczuk a Tuzinowski tylko dołożył głowę i podwyższył na 5:0!

85′ Kukliński i Wójcicki zmienili Bińczaka i Randzio

90′ Koniec meczu. Pewne, wysokie i w pełni zasłużone zwycięstwo WARMII!

03.10.2020 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – MKS Mielnik 5:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Edison 33′, 2:0 Edison 39′, 3:0 Paweł Sypytkowski 75′, 4:0 Dawid Kondratowicz 78′, 5:0 Mateusz Tuzinowski 84′

WARMIA: 1.Sobolewski –  5.Randzio (Kpt) (85′ 6.Kukliński), 3.Tuzinowski, 18.Edison, 11.Śleszyński – 4.Mikucki (74′ 16.Sypytkowski), 17.Arciszewski (76′ 2.Krupa), 10.Popławski (82′ 15.Hołtyn), 19.Nowik , 8.Bińczak  (85′ 13.Wójcicki)  – 7.Kondratowicz

REZERWA: 12. Święciński – 2.Krupa, 6.Kukliński, 9.Chmielewski, 16.Sypytkowski, 13.Wójcicki, 15.Hołtyn

TRENER: Leszek Zawadzki

MKS: 44.Stańczuk – 21.Treszczotko (Kpt) (82′ 16.D.Korowaj), 11.Gierasimiuk, 7Jakimczuk (46′ 4.Krasucki), 14.K.Korowaj, 20.Golonko, 5.Czekuć, 15.Wielogórski (58′ 18.Trojanowski), 10.Godyń, 8.Borowy, 19.Giętkowski

REZERWA: 4.Krasucki, 18.Trojanowski, 16.D.Korowaj

TRENER: Radosław Kondraciuk

Sędzia: Konrad Lewończuk (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Kondratowicz, Wójcicki (WARMIA)