KS WARMIA Grajewo — ŁKS 1926 Łomża

9 listopada, 2019 13:00 IV liga 2019/2020

Witamy! Mamy kilkuminutowe opóźnienie.

1′ Rozpoczęli goście

3′ Rzut rożny dla łomżan – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

5′ Dobre dośrodkowanie Janika i okazja WARMII – minęli się z piłką nasi zawodnicy

5′ Znów okazja – główka Kondratowicza i z kłopotami broni bramkarz ŁKS

8′ Fatalna strata Kondratowicza, faulowany Pawczyński w polu karnym i rzut karny dla gości

8′ GOL dla ŁKS. 0:1 Tomasz Brzozowski. Pewny strzał w róg i tracimy gola

13′ Kolejny błąd naszego zespołu i rzut rożny dla gości

14′ Po dośrodkowaniu Sobolewski kapitalnie broni strzał głową Melao!

16′ Żółtą kartką ukarany Walczak – rzut wolny 20 metrów na wprost od bramki ŁKS

17′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII!1:1 Edison!! Kapitalny strzał Edisona – Liga Mistrzów w Grajewie!

18′ Pastorczyk ukarany żółtą kartką

22′ Cybulski również z żółtą kartką

25′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

28′ Strzał Śleszyńskiego broni Długołecki

30′ Tomasz Brzozowski – kolejna żółta kartka

38′ Niewiele ciekawego dzieje się na boisku

44′ Groźny strzał Mocarskiego broni Sobolewski

45′ Koniec słabej pierwszej połowy – remis 1:1

46′ Zaczyna WARMIA – u gości zmiana, za Mocarskiego wszedł Listowski

47′ Groźnie! Dojlida mocno strzela ale Sobolewski świetnie broni!

51′ Akcja pod bramką gości, ale zabrakło centymetrów żeby najpierw Śleszyński a po chwili Wójcicki przejęli piłkę

53′ Rzut rożny dla WARMII – Cybulski był bliski zaskoczenia bramkarza swoim dośrodkowaniem

54′ Następny korner, po dośrodkowaniu Janika było zamieszanie w polu karnym ale nikt nie sięgnął piłki

60′ Akcja Mikuckiego, Długołęcki łapie piłkę kierowaną do Janika

61′ Róg dla WARMII – piłka nie wpadła do bramki po dośrodkowaniu, ale było blisko

64′ Brzozowski z rzutu wolnego strzela nad naszą bramką

65′ Rzut wolny dla WARMII blisko linii końcowej boiska

66′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:1 Dawid Kondratowicz. Świetne dośrodkowanie Cybulskiego i główka Kondratowicza daje nam prowadzenie

74′ Zmiany – Niebrzydowski za Śleszyńskiego i Mściwujewski za Dojlidę

82′ Żółta kartka dla Melao

84′ Niebrzydowski sam na sam z bramkarzem – strzał broni Długołęcki

85′ Rzut rożny dla WARMII – dośrodkowaną piłkę łapie bramkarz ŁKS

86′ Rzut rożny dla ŁKS – wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

87′ Marczykowski zmienia Wójcickiego

88′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:1 Mateusz Marczykowski! podanie Cybulskiego i pierwszy kontakt z piłką wprowadzonego na boisko przed chwilą Marczykowskiego kończy się golem!

90′ Trzy minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 1′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:1 Mateusz Cybulski. Kapitalny strzał Cybulskiego i czwarty gol dla WARMII!

90′ + 3′ Koniec. Wygrywamy wysoko i szczerze mówiąc nie pamiętam, abyśmy kiedykolwiek w lidze wygrali tak wysoko z ŁKS! Na pewno nie przez ostatnie 20 lat.

09.11.2019 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – ŁKS 1926 Łomża  4:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Tomasz Brzozowski 8′ (rzut karny), 1:1 Edison 17′, 2:1 Dawid Kondratowicz 66′, 3:1 Mateusz Marczykowski 88′, 4:1 Mateusz Cybulski 90′

WARMIA: 12.Sobolewski –  4.Mikucki, 17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison, 6.Stankiewicz – 10.Janik, 19.Cybulski, 20.Chmielewski, 13.Wójcicki (87′ 14.Marczykowski), 16.Śleszyński (74′ 9.Niebrzydowski) – 11.Kondratowicz (90′ 8.H.Mściwujewski)

REZERWA: 1.Bieńkowski – 2.Krupa, 14.Marczykowski, 9.Niebrzydowski, 8.Mściwujewski

ŁKS 1926: 1.Długołęcki – 2.Maciejuk, 3.Mocarski (46′ 19.Listowski), 4.Pastorczyk, 5.Kozłowski, 7.Pawczyński, 8.Walczak (Kpt), 9.Dojlida (74′ 17.M.Mściwujewski), 11.Adamczyk, 13.Melao, 18.Speichler

REZERWA: 12.Lichomski – 10.Kotowski, 17.Mściwujewski, 19.Listowski, 22.Brzozowski

Sędzia: Marcin Jakubowski (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Cybulski (WARMIA), Walczak, Pastorczyk, Brzozowski, Adamczyk, Melao (ŁKS)