KS WARMIA Grajewo — KS Michałowo

5 września, 2020 16:00 IV liga 2020/2021

Witamy. Za kwadrans WARMIA zacznie kolejny mecz ligowy. Dziś podejmujemy KS Michałowo. W składzie naszego zespołu zmiana – do podstawowej jedenastki wrócił Janusz Stankiewicz – nieobecny w Siemiatyczach. Nie ma dziś w kadrze Aleksandra Popławskiego.

1′ Rozpoczęła WARMIA

2′ Po interwencji Koszczuka rzut rożny dla gości – po wybiciu kolejny róg

3′ Po dośrodkowaniu znów wybijamy piłkę

4′ GOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Arkadiusz Bogdaniuk! Bogdaniuk kapitalnie wymanewrował obrońców i bramkarza – obejmujemy prowadzenie

6′ Tymczasem kolejny róg dla gości i kolejny raz wybijamy piłkę poza pole karne

8′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Dawid Kondratowicz! Piękna akcja i dośrodkowanie Stankiewicza – strzał z pierwszej piłki Kondratowicza i mamy drugiego gola!

11′ Mikucki strzela z rzutu wolnego ale trafia w mur zawodników gości

13′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Dawid Kondratowicz. Mikucki z daleka posłał piłkę na bramkę, wydawało się, że kucharczyk nie będzie miał problemu z jej złapaniem a jednak bramkarz wypuścił piłkę a Kondratowicz skorzystał z prezentu

17′ Mamy wielką ulewę w Grajewie

21′ Strzał Butkiewicza broni Święciński

24′ Tym razem strzał Małyszki nasz bramkarz wybija na róg – po dośrodkowaniu Edison wybił na kolejny róg

25′ Po dośrodkowaniu Filip kapitalnie broni strzał Koźlika

26′ Znów dwie kapitalne interwencje Filipa Święcińskiego! Obronił strzał i dobitkę!

27′ Rzut rożny dla Michałowa a po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

31′ Adam Nowik ukarany żółtą kartką

33′ Grabowski strzela nad poprzeczką naszej bramki

34′ Dobra akcja WARMII ale Mikucki na spalonym

35′ Zabrocki fauluje wychodzącego na czystą pozycję Kondratowicza i decyzją sędziego musi opuścić boisko – czerwona kartka!

36′ Edison z rzutu wolnego strzela ponad bramką

37′ Okazja WARMII, ale broni Kucharczyk

41′ Rzut rożny dla gości – wybijamy piłkę po dośrodkowaniu i wyprowadzamy kontratak

43′ Kondracki opuszcza boisko z kontuzją stopy – zastępuje go Niegowski

45′ Żółta kartka dla Butkiewicza

45′ + 2′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu niecelny strzał Koźlika i sędzia kończy pierwszą połowę meczu. Dobra, skuteczna gra naszego zespołu i w pełni zasłużone prowadzenie.

46′ Drugą połowę zaczynają goście – zmiana w WARMII, za Nowika wszedł Sypytkowski

47′ Świetna okazja Kondratowicza ale Kucharczyk obronił

48′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:0 Dawid Kondratowicz. Kapitalnie wykończona akcja Kondratowicza po świetnej asyście Sypytkowskiego i tym razem bramkarz gości bezradny

51′ Korner dla Michałowa – wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

52′ Ładna akcja Bińczaka, który jest faulowany – żółta kartka dla zawodnika gości

53′ Korotkiewicz z żółtą kartką

56′ Strzał Łukasza Gryko świetnie broni Święciński

57′ Tchórznicki zmienia Koźlika

58′ Po zagraniu Sypytkowskiego z rzutu wolnego obrońca gości był bliski zaskoczenia własnego bramkarza

59′ Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał głową Edisona obok bramki

61′ Niecelny strzał Gryki

62′ Mikucki podcina piłkę nad bramkarzem i trafia w słupek!

64′ Świetne podanie Mikuckiego i Kondratowicz sam przed Kucharczykiem, który tym razem świetnie broni!

66′ Piękna akcja Arciszewskiego z Bińczakiem, dośrodkowanie do Kondratowicza który marnuje kapitalną okazję i strzela obok słupka!

70′ Wójcicki i Górski zmieniają Bogdaniuka i Mikuckiego

70′ Rzut rożny i świetna interwencja Święcińskiego po dośrodkowaniu

71′ Kondratowicz przed kolejną szansą i Kucharczyk broni!

73′ Niecelny strzał Korotkiewicza

74′ Butkiewicza zmienia Doroszko

75′ Strzał Wójcickiego i mamy rzut rożny – po dośrodkowaniu Arciszewski strzela głową ale broni Kucharczyk

76′ Lemański zmienia Korotkiewicza

78′ Łukasz Gryko z żółtą kartką

79′ Dawida Kondratowicza zmienia Kacper Niebrzydowski

81′ Akcja gości i rzut rożny dla Michałowa – po dośrodkowaniu przejęliśmy piłkę

82′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 5:0 Paweł Górski. Kapitalne dośrodkowanie Bińczaka i Paweł Górski precyzyjną główką zdobywa gola!

83′ Śleszyński zmienia Bińczaka

88′ Strzał Sypytkowskiego obok bramki

90′ + 1′ Koniec meczu. Wysoko i zasłużenie wygrywamy z Michałowem.

05.09.2020 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – KS Michałowo 5:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Arkadiusz Bogdaniuk 4′, 2:0 Dawid Kondratowicz 8′, 3:0 Dawid Kondratowicz 13′, 4:0 Dawid Kondratowicz 48′, 5:0 Paweł Górski 82′

WARMIA: 12.Święciński –  5.Randzio (Kpt), 15.Koszczuk, 18.Edison, 6.Stankiewicz – 4.Mikucki (70′ 13.Wójcicki), 17.Arciszewski, 19.Nowik (46′ 16.Sypytkowski),  8.Bińczak (83′ 14.Śleszyński) – 7.Kondratowicz (79′ 2.Niebrzydowski), 9.Bogdaniuk (70′ 11.Górski)

REZERWA: 12.Sobolewski – 2.Niebrzydowski, 3.Kukliński, 11.Górski, 13.Wójcicki, 14.Śleszyński, 16.Sypytkowski

KS: 1.Kucharczyk (Kpt) – 6.Zabrocki, 20.Koźlik (57′ 9.Tchórznicki), 12.Małyszko, 7.Korotkiewicz (76′ 18.Lemański), 16.Tomczyk, 14.Butkiewicz (74′ 11.Doroszko), 8.Gryko, 17.Grabowski (86′ 10.Weremczuk), 15.Roszkowski, 19.Kondracki (43′ 2.Niegowski)

REZERWA: 28.Szczepanik – 9.Tchórznicki, 18.Lemański, 2.Niegowski, 10.Weremczuk, 11.Doroszko

Sędzia: Jakub Rutkowski (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Nowik (WARMIA), Butkiewicz, Korotkiewicz, Gryko (KS Michałowo)

Czerwona kartka: 35′ Paweł Zabrocki (KS Michałowo) – za faul