KS WARMIA Grajewo — HETMAN Białystok

19 września, 2020 15:00 IV liga 2020/2021

Witamy. zapraszamy na kolejną relację. Za kwadrans zaczynamy mecz z HETMANEM Białystok. Mamy w Grajewie dziś piękną pogodę.

1′ Rozpoczyna WARMIA

1′ Niezła akcja gości i po dośrodkowaniu rzut rożny dla HETMANA

2′ Bardzo źle wykonany stały fragment gry i przejmujemy piłkę

4′ Dośrodkowanie Stankiewicza, próbował Mikucki ale bramkarz gości złapał piłkę

9′ Akcja HETMANA, ale dobrze zablokował gracza gości Stankiewicz i wznowi grę nasz bramkarz

10′ Rzut rożny dla WARMII

10′ Dośrodkowanie Mikuckiego, piłka zatańczyła na górnej części poprzeczki i opuściła boisko

11′ Próbował strzelać Łupiński, ale złapał piłkę Sobolewski

15′ Kondratowicz po podaniu Popławskiego w dobrej sytuacji strzela, ale broni Makowski

17′ Popławski strzela ponad bramką

18′ Przepiękny strzał Arkadiusza Bogdaniuka z najwyższym trudem Makowski wybija na róg

19′ Po dośrodkowaniu kolejny korner dla WARMII – tym razem szybko tracimy piłkę

21′ Znów świetna akcja Bogdaniuka, który doskonale dograł do Kondratowicza ale ten bardzo niecelnie strzelił głową

22′ Groźnie pod naszą bramką, ale wyjaśnia sytuację Stankiewicz

23′ Znów groźnie – Krystian Dawidziuk trafia w zewnętrzną część słupka

24′ Błąd bramkarza HETMANA i róg dla WARMII

25′ GOL dla HETMANA! 0:1 Szymon Leszek. Strata Bińczaka w środku boiska, szybka kontra i po podaniu z prawej strony Leszek pokonuje Sobolewskiego. Oj, mszczą się niewykorzystane sytuacje

27′ Znów groźnie, ale Edison wybija na róg

28′ Mocny strzał Dawidziuka ponad bramką

29′ Mikucki w polu karanym gości po podaniu Edisona, ale stracił piłkę

30′ Mocny strzał Wirżyńskiego broni Sobolewski

32′ Bińczak strzela obok bramki

33′ Rzut rożny dla WARMII – bez korzyści po dośrodkowaniu

35′ Świetne podanie Popławskiego do Bińczaka, którego fauluje bramkarz HETMANA i mamy rzut karny!

36′ GOOOOL dla WARMII! 1:1 Dawid Kondratowicz. Pewny strzał w róg i wyrównujemy.

39′ Strzelał Dawidziuk ale broni Sobolewski

41′ Popychany był w polu karnym Kondratowicz, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia

42′ Szansa WARMII, zablokowany strzał Popławskiego

43′ Rzut rożny dla HETMANA – po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

45′ Strzał Dawidziuka ponad bramką

45′ + 1′ Koniec pierwszej, wyrównanej połowy.

46′ Bez zmian w składach – drugą połowę zaczyna HETMAN

46′ Świetna akcja WARMII i Kondratowicz w doskonałej sytuacji strzela w słupek!!!

47′ Rzut rożny dla grajewian – bez korzyści po dośrodkowaniu

50′ Szadłowski strzela ponad naszą bramką

52′ Będzie groźnie – rzut wolny dla gości blisko naszego pola karnego

53′ Bińczak wybija strzał Sawickiego

54′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu strzał Dawidziuka broni Sobolewski

57′ Ładna akcja WARMII, ale dośrodkowanie Randzio przejęli obrońcy

60′ Popławskiego zmienia Nowik

61′ Róg dla HETMANA – po dośrodkowaniu następny i… następny – po trzecim dośrodkowaniu było niebezpiecznie, ale wybiliśmy piłkę

67′ Dawidziuka zmienił Chrzanowski

75′ Sypytkowski zmienia Kamila Randzio

75′ Rzut rożny dla HETMANA – wybiliśmy piłkę

76′ Okazja WARMII, ale zablokowany strzał Bogdaniuka

77′ Rzut rożny dla gospodarzy – po dośrodkowaniu zablokowany strzał Edisona

81′ Róg dla HETMANA – Sobolewski łapie piłkę po dośrodkowaniu

82′ Groźnie pod naszą bramką i znów korner dla HETMANA – piłka w rękach Sobolewskiego po wrzutce

83′ Rudkowski zmienia Leszka

85′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:1 Dawid Kondratowicz! Bińczak kapitalnie zagrał do Kondratowicza, który w polu karnym świetnie opanował piłkę i strzałem w róg pokonał Makowskiego!

87′ Róg dla HETMANA i wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

90′ 3 minuty doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 1′ Plotnikov z drugą żółtą kartką opuszcza boisko

90′ + 2′ 17-letni Drozdowski zmienia Bińczaka

90′ + 3′ Okazja WARMII, ale Mikucki pogubił się w polu karnym

90′ + 3′ Koniec meczu. Po trudnym spotkaniu wygrywamy i zdobywamy kolejne 3 punkty!

19.09.2020 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – HETMAN Białystok 2:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Szymon Leszek 25′, 1:1 Dawid Kondratowicz 36′ (rzut karny), 2:1 Dawid Kondratowicz 85′

WARMIA: 1.Sobolewski –  5.Randzio (Kpt) (75′ 16.Sypytkowski), 15.Koszczuk, 18.Edison, 6.Stankiewicz – 4.Mikucki, 10.Popławski (60′ 19.Nowik), 17.Arciszewski,  8.Bińczak (90′ 11.Drozdowski) –  11.Kondratowicz , 9.Bogdaniuk (86′ 3.Tuzinowski)

REZERWA: 1.Święciński –  2.Krupa, 14.Marczykowski, 3.Tuzinowski, 11.Drozdowski, 16.Sypytkowski, 19.Nowik

HETMAN: 22.Makowski – 7.Wirżyński (Kpt), 3.Sawicki, 14.Plotnikov, 15.Kharytonau, 8.Dawidziuk (67′ 6.Chrzanowski), 16.Dautyan,  10.Łupiński, 17.Tarnogórski, 11.Szadłowski, 9.Leszek (83′ 18.Rudkowski)
REZERWA: 12. Łukaszewski – 6.Chrzanowski, 18.Rudkowski, 2.Gąsowski

Sędzia: Piotr Karwowski (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Bińczak, Randzio (WARMIA), Plotnikov, Makowski, Wirżynski, Szadłowski (HETMAN)

Czerwona kartka: 90′ + 1′ – Gleb Plotnikov (w konsekwencji drugiej żółtej)