KS Michałowo — KS WARMIA Grajewo

15 września, 2019 16:00 IV liga 2019/2020

Zapraszamy od 16:00

1′ Rozpoczęli gospodarze. Mocno dziś wieje, ale pierwszą połowę gramy z wiatrem

5′ Ładna akcja WARMII i pierwszy rzut rożny

5′ Bardzo nieudane dośrodkowanie Cybulskiego

8′ Znów okazja WARMII, ale po strzale Edisona i rykoszecie od obrońcy sędzia dopatrzył się pozycji spalonej któregoś z naszych zawodników

10′ Strzał Kondrackiego broni Święciński

13′ Teraz nasz bramkarz broni strzał Tomczyka

20′ Po początkowych minutach, gdy wyraźnie przeważała WARMIA gra się wyrównała

23′ Świetny strzał Janika odbija Kucharczyk, ale nadbiegający Wójcicki minął się z piłką!

24′ Strzał Drażby ponad poprzeczką

25′ W rewanżu Grabowski strzela tuż obok bramki WARMII!

25′ Rzut rożny dla KS ale po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

28′ Piękny strzał Gryki na róg wybija Święciński

28′ Po dośrodkowaniu piłka szybko opuszcza nasze pole karne

30′ Było gorąco pod naszą bramką, ale zażegnaliśmy niebezpieczeństwo

33′ Edison próbował zaskoczyć Kucharczyka strzałem głową, ale piłka minęła bramkę

34′ Drażba ukarany żółtą kartką

36′ Kontratak WARMII – Kondratowicz świetnym podaniem uruchomił Wójcickiego, ale strzał Krystiana broni doświadczony Kucharczyk

39′ Kondracki strzela wysoko ponad bramką

40′ Rzut rożny dla gospodarzy – po dośrodkowaniu szybko odbieramy piłkę

41′ Ładna akcja WARMII i róg dla grajewian

41′ Po dośrodkowaniu piłkę przejmują piłkarze z Michałowa

45′ Koniec pierwszej połowy. Na razie bezbramkowo w MIchałowie.

46′ Drugą połowę zacznie WARMIA – za Wójcickiego na boisko wchodzi Dzierzgowski

47′ Gryko trafia w słupek naszej bramki!

50′ Błąd naszej obrony i znów Gryko „z niczego” strzela obok bramki

51′ Wreszcie akcja naszej drużyny, ale za mocne podanie Dzierzgowskiego i piłkę łapie Kucharczyk

52′ Kondratowicz sprawdza Kucharczyka, ale ten broni strzał Dawida

55′ Rzut rożny dla gospodarzy, ale szybko przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

58′ Żółta kartka dla Lemańskiego

60′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu Edison był bliski zdobycia gola, ale po jego strzale piłka pofrunęła wzdłuż linii bramkowej

62′ Okazja dla gospodarzy i kapitalnie broni Święciński!

64′ Po dośrodkowaniu Arciszewskiego z rzutu wolnego główkował Edison a po nim Zarzecki, ale piłka ominęła bramkę Kucharczyka

65′ Rzut rożny dla WARMII

66′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Dawid Kondratowicz! Po świetnym dośrodkowaniu Janika Kondratowicz … plecami zaskoczył bramkarza gospodarzy!

68′ Po podaniu Drażby Kondratowicz znowu trafia do bramki, ale sędzia dopatrzył się spalonego

69′ Ręką w polu karnym zagrał obrońca KS, ale nie zauważył tego arbiter

70′ Rzut rożny dla KS, ale po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

72′ Święciński broni strzał Gryki

75′ Żółta kartka dla Dzierzgowskiego

76′ Kapitalny strzał Kondrackiego z rzutu wolnego fenomenalnie broni Święciński

78′ Marczykowski zmienia Drażbę

82′ GOL dla KS. 1:1 Damian Grabowski. Dośrodkowanie Gryki z prawej strony i Grabowski trafia z bliska do bramki. Tracimy prowadzenie na kilka minut przed końcem meczu. 🙁

85′ Kondratowicz strzela z pola karnego ale broni Kucharczyk!

85′ Lemański opuszcza boisko z drugą żółtą kartką

86′ Żółta kartka dla Kamila Randzio

90′ 4 minuty doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Rzut rożny dla KS – po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

90′ + 3′ Niebrzydowski zmienia Kondratowicza

90′ + 4′ GOL dla KS. 2:1 Łukasz Gryko. Akcja grających w dziesiątkę gospodarzy, strzał odbił Święciński ale Gryko z bliska dobił piłkę do siatki. Sędzia od razu skończył mecz…

90′ + 4′ Koniec. Trudno w takim momencie cokolwiek komentować. Tracimy gola w ostatniej sekundzie meczu i to grając z przewagą jednego zawodnika.

15.09.2019 Michałowo, Stadion Gminny

KS Michałowo – WARMIA Grajewo  2:1 (0:0)

Bramki: 0:1 Dawid Kondratowicz 66′, 1:1 Damian Grabowski 82′, 2:1 Łukasz Gryko 90′ + 4′

KS: 1.Kucharczyk (Kpt) – 9.Tchórznicki, 20.Koźlik, 7.Małyszko, 16.M.Tomczyk, 6.Skiepko, 18.Lemański, 17.Grabowski, 8.Gryko, 15.Sołowiej, 11.Kondracki

REZERWA: 97.Konończuk, 14.Waszkiewicz, 12.Charkiewicz, 5.Zabrocki, 13.Andryszko, 2.Trofimczuk, 10.Prolejko

WARMIA: 1.Sobolewski –  5.Randzio,17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison, 6.Stankiewicz –  10.Janik, 20.Drażba (78′ 14.Marczykowski), 19.Cybulski, 15.Zarzecki, 13.Wójcicki (46′ 7.Dzierzgowski) –  11.Kondratowicz (90′ 9.Niebrzydowski)

REZERWA: 12.Bieńkowski –  14.Marczykowski, 7.Dzierzgowski, 9.Niebrzydowski, 8.Chmielewski, 16.Gadomski, 2.Śleszyński

Sędzia: Jakub Rutkowski (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Drażba, Dzierzgowski, Randzio (WARMIA), Lemański – dwie (KS)

Czerwona kartka: 85′ Lemański (KS)  – w konsekwencji drugiej żółtej kartki