KRYPNIANKA Krypno — KS WARMIA Grajewo

13 września, 2020 16:00 IV liga 2020/2021

Witamy z Krypna i zapraszamy na kolejną arelację z ligowego spotkania WARMII

1′ Rozpoczynają grajewianie

1′ Rzut rożny dla WARMII i po dośrodkowaniu wybijają piłkę obrońcy KRYPNIANKI

9′ Jak na razie gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska

10′ Kapitalna okazja WARMII! Kondratowicz wyłuskał piłkę obrońcy, pomimo tego że był faulowany ograł bramkarza i na pustą bramkę strzelił tuż obok słupka!

12′ Strzał głową Koszczuka broni Magnuszewski

15′ Rzut rożny dla gospodarzy – wybijamy po piłkę dośrodkowaniu

17′ Groźnie pod naszą bramką, ale Edison zablokował strzał

25′ Fatalny błąd naszej obrony i Sobolewski kapitalnie broni strzał Snarskiego

27′ Żółta kartka dla Nowika

30′ Mamy trochę problemów technicznych z relacją – sieć Orange troszkę omija Krypno

31′ Ładna akcja i strzał Bogdaniuka – broni bramkarz

32′ Dobra wrzutka Mikuckiego z rzutu wolnego ale Koszczukowi zabrakło kilku centymetrów do piłki

36′ Akcja gospodarzy i strzał Snarskiego broni Sobolewski

39′ Strzał Cybulki obok naszej bramki

40′ Rzut rożny dla gospodarzy – trochę zamieszania po dośrodkowaniu ale kończy się niecelnym strzałem Gawędzkiego

45′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Marcin Mikucki! Kapitalne uderzenie z rzutu wolnego naszego zawodnika! Magnuszewski przelobowany i prowadzimy 1:0 w Krypnie!

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy.

To nie jest łatwy mecz,.KRYPNIANKA zdecydowanie potwierdza, że ich wysoka apozycja w tabeli nie jest dziełem przypadku. Wydaje się, że zmarnowana sytuacja z 10 minuty wprowadziła troszkę nerwów w grę naszej drużyny. Na szczęście tuż przed końcowym gwizdkiem pierwszej połowy Mikucki po profesorsku wykonał rzut wolny. Na drugą połowę za Nowika wejdzie na boisko Popławski.

46′ Drugą połowę zaczęli gospodarze

47′ Groźna akcja KRYPNIANKI i bardzo niecelny strzał Orłowskiego

51′ Piękny strzał Popławskiego Magnuszewski z trudem wybija na róg!

52′ Po dośrodkowaniu wybicie i kolejny róg dla nas

52′ Następne dośrodkowanie i Mikucki bliski zaskoczenia bramkarza bezpośrednio z rzutu rożnego

53′ Trzeci korner z rzędu i tym razem nieudane dośrodkowanie

54′ Rzut rożny dla gospodarzy- po dośrodkowaniu wybił piłkę Stankiewicz

56′ Groźny ale niecelny strzał Cybulki

60′ Żółta kartka dla Bińczaka

61′ Hubert Stachurski zmienia Woźniewskiego

65′ Brutalne wejście Kaczyńskiego w naszego bramkarza i żółta kartka dla zawodnika gospodarzy

67′ Błąd obrońcy gospodarzy ale niecelnie strzelił Bińczak

70′ Edison ukarany żółtą kartką

70′ Turowski zmienia Gawędzkiego

71′ Akcja gospodarzy ale pewnie interweniuje Sobolewski

73′ Krysiewicz zmienia Cybulko

74′ Groźnie pod naszą bramką ale na szczęście fatalnie przestrzelił Kaczyński

75′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Aleksander Popławski! Dośrodkował MIkucki, błąd bramkarza i Popławski przewrotką umieszcza piłkę w bramce!

78′ Sypytkowski zmienia Bogdaniuka

78′ Rzut rożny dla gospodarzy i zamieszanie pod naszą bramką po dośrodkowaniu ale wszystko dobrze się kończy

80′ Przemysław Stachurski zmienia Wojno

83′ Kondratowicz w znakomitej sytuacji strzela obok słupka!

84′ Wójcicki zmienia Kondratowicza

86′ Akcja i mocny strzał Mikuckiego tuż obok słupka

87′ Kaczyński trafia w poprzeczkę naszej bramki – mieliśmy dużo szczęścia!

88′ Znów akcja Kaczyńskiego, groźnie ale jest rzut rożny dla gospodarzy

89′ Rzut rożny, ogromne zamieszanie i piłka trafia w słupek naszej bramki!

90′ Orłowski z żółtą kartką

90′ 3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry

90′ + 3′ Krupa zmienia Mikuckiego

90′ + 3′ Rzut rożny dla WARMII, niecelny strzał Koszczuka po dośrodkowaniu

90′ + 4′ Koniec meczu. Zasłużenie wygrywamy 2:0 w Krypnie po meczu w którym było sporo emocji w końcówce. Wielkie brawa dla niezwykle ambitnych i walczących do końca gospodarzy.